Amerikan cilt bakımı nedir? Nasıl yapılır? Fiyatları ne kadar?
Yaşam

Amerikan Cilt Bakımı Nedir? Nasıl Yapılır? Fiyatları Ne Kadar?

27 Ocak 2019 - 17:31:32

Amerika'nın ünlü yıldızlarının kullanması sebebiyle Amerikan cilt bakımı olarak isimlendirilen seanslar, kadınların kısa sürede hayal ettikleri cilde kavuşmasında çok etkili olmaktadır.

Amerikan Cilt Bakımı Nedir?

Kadınların ciltleri her zaman güzelliklerinin en önemli etmenlerinden birisi olurken belirli zaman aralıklarında bakım yapılmazsa istenen düzeye gelmesi oldukça zor olacaktır. Her yaştan kadının bu bakımları uygulaması gerekirken Hollywood'un önde gelen isimlerinin uyguladığı cilt bakım yöntemi son dönemin en çok dikkat çeken yöntemlerinden birisidir. Dünyada Amerikan cilt bakımı olarak isimlendirilen bu yöntem, cildin birçok faydayı tek bir seansta görmesini sağladığı için birçok kadının ilk tercihi haline gelmiştir. Bu işlem için özel merkezlere gitmek gerekirken kısa sürede ortaya çıkacak sonuçlar kadınları son derece mutlu edecektir.

Amerikan Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Cilt bakımında insanlar evlerinde özel maskeler hazırlayarak bunları ciltlerine uygulayabilirler. Ancak bir merkezde alınan cilt bakım hizmetinde genel olarak özel cihazlar ve yöntemler kullanılmaktadır. Amerikan cilt bakımı da özel cihazlar kullanılarak vakumlara tekniği ile gerçekleştirilmektedir. İlk olarak cildin bu bakımın uygulanacak olan kısımlarına özel solüsyonlar sürülmektedir. Bunlar, uygulamanın acısız bir şekilde olmasını sağlamaktadır. Vakumlama sistemi ile ciltteki yağ, kir, akne, sivilce ve siyah noktalar alınmaktadır. Bunun sonrasında tamamen temizlenen cilde vitamin ve minerallerin enjekte edilme aşaması gelmektedir. Bu enjeksiyon işlemi sonrasında da ciltte istenen görüntü elde edilebilir.

Amerikan Cilt Bakımının Faydaları Nelerdir?

Birçok insansın sorunu olan siyah noktaların ortadan kaldırılmasında çok etkili bir yöntem olmaktadır. Bunun yanı sıra sivilce ve aknelerin de kısa süre içerisinde cildi terk etmesini sağlayabilmektedir. Eğer insanların cildinde güneş yanığı ya da çeşitli sebeplerden dolayı ton farkları varsa bunları ortadan kaldırarak çok daha düzenli bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca, cildin çok daha canlı gözükmesinde etkili olan nem ve yağ dengesinin sağlanmasında tedavinin etkileri oldukça büyüktür. Ciltte farklı sebeplerden dolayı biriken ölü dokuların derinlemesine temizliği bu teknik ile gerçekleşebilmektedir. Ayrıca insanların çok daha sıkı ve canlı bir cilde sahip olmasını sağlamaktadır.

Amerikan Cilt Bakımının Fiyatları Ne Kadar?

Özel merkezlerde uygulanan bu yöntem, merkezin sunduğu kaliteye göre ciddi fiyat farkları ile insanlara sunulabilmektedir. Bazı merkezler bu işlemi 200 TL seviyesinde bir fiyat ile gerçekleştirirken bazı merkezlerde talep edilen ücretler 400 TL seviyesinde olmaktadır. Merkezlerin sundukları bu hizmette seansların süreleri ya da verilen hizmetlerde değişiklikler yaşanabilmektedir. İnsanlar her zaman yaptırdıkları bir işlem olmadığından bu uygulamayı yaptırırken kaliteli bir merkezde yaptırmayı tercih ederler. İleride ciltlerinde çok büyük bir hata oluşmaması için güvenilir adresler daha doğru bir tercih olacaktır. Kısa dönemde ciltlerini muhteşem bir hale getirmek isteyen kişiler Amerikan cilt bakımı sayesinde bunu başarırken çok yüksek bedeller ödemek zorunda da kalmamaktadır.

Yorumlar
Gülay Güleç 27 Ocak 2019 - 17:41:32 Yüzümdeki ergenlik döneminde çıkmış olan sivilce izlerinin geçmesi için Amerikan cilt bakımı yaptıranların yorumlarını okuyarak bu yöntemi uygulamaya karar verdim. Fiyatları yapıldığı yere göre değişiyor sanırım. İstanbul’da yapan yerler neredeler ve en uygunun fiyatı ne kadar bilen varsa yazsın lütfen.cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: