Zayıflama

Bele Kum Saati Görünümü Veren Korse ile Bel Şekillendirme

11 Aralık 2019 - 09:50:51
Bele Kum Saati Görünümü Veren Korse ile Bel Şekillendirme

Bel bölgesinin incelmesini sağlayarak kalçanın daha çıkık ve yuvarlak hatlara bürünmesine etki eden kum saati korse modeli şekillendirici özelliği bulunan bir aparattır.

Kum Saati Vücut Tipi İçin Ne Yapmalı?

Genel olarak vücut anatomisinde birden fazla şekil bulunmaktadır. Kum saati vücut şekli en fazla beğenilen vücut tipi olarak belirtilmektedir. Aslında her kadın ince belli ve yuvarlak hatlı bir kalçaya sahip olmak ister. Kum saati vücut şekli belin ince, kalçanın çıkık olması olarak nitelendirilir. Bazı kadınlar doğuştan gen itibariyle böyle bir vücuda sahipken bazıları ise daha sonrasında belinin incelmesini, kalçasının toparlanmasını sağlamaktadır. Bel inceltmek için en fazla tercih edilen yöntem ise korse kullanımıdır.

Kum saati görünümü veren şekillendirici korseler, bel ve göbek bölgesini tamamen sararak sıkılaştırır. Zaman içerisinde buradaki yağların vücuttan atılmasına yardımcı olarak vücut şeklinin ve incelmenin kalıcı olmasını sağlamaktadır. Bir kalıp şeklinde olan bu korseler normal şekilde giyildiği zamanda anında kum saati görünümü verir. Ama korseyi çıkardığınızda vücut tekrar eski haline geri döner.

Kum Saati Korse ile Bel Şekillendirme

Vücut hatlarının kıvrımlı olmasını sağlayan kum saati korse, sıkılaştırıcı özelliği sayesinde belin incelmesini sağlayan ve aynı zamanda göbek bölgesinin tamamen düzleşmesine destek olan bir iç giysidir. Bu korse kalıp şeklinde olduğu için giyildiğinde vücut direkt olarak şekle girmektedir. Zaman içerisinde bel bölgesinin incelmesini sağlamaktadır. Bunun tam anlamı ile gerçekleşmesi için spor yaparak karın kaslarının harekete geçmesini sağlayan egzersizlerin uygulanması gerekmektedir. Kasın kasları harekete geçtiğinde yağ yakımı başlar ve böylece bel daha kısa sürede incelme gösterir. Bel şekillendirmek için yüksek kalorili yiyeceklerden de uzak durmalısınız. Çünkü bunlar vücutta yağ depolamaya neden olur ve bel, vücudun en rahat en hızlı kilo alan bölgesidir.

Kum Saati Görünümü Veren Korse Kullananlar

İdeal vücut ölçülerine kavuşmak ve kıvrımlı hatlara sahip olmak isteyen birçok kadın kolay ayarlanabilir, takılıp çıkartılabilir kum saati görünümü veren korselerden kullanmaktadır. Bu korselerin birçok çeşidi var. Her zevke hitap eden kum saati korse modelleri kıyafetlerin altına da rahatça giyilebilmektedir. Böylece günlük hayatta kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer bel ve göbek bölgenizde fazlalık varsa daha ince gözükmek için tercih edebilirsiniz. Kum saati korse kullananlar etkilerinden oldukça memnun kaldıklarını yapmış oldukları kullanıcı yorumları üzerinden belirtmektedir.

Kum Saati Korse Satın Al ve Sipariş Ver

Vücut hatlarınızın belirginleşmesini ve daha ince gözükmeyi istiyorsanız sizler de kum saati korse siparişi verebilir ve satın alabilirsiniz. Bu korse modeli oldukça uygun fiyatlarla ve ödeme avantajları ile internet dahil olmak üzere pek çok yerde satılmaktadır. Düzenli bir şekilde kullanım sağlayarak kalıcı olarak kum saati görünümüne ulaşabilirsiniz. Etki sağlamak için spor yapmayı, bol su içmeyi ve dengeli beslenmeyi unutmayınız.

Yorumlar
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: