Sağlık 29 Mart 2021 - 20:23:09

Bir Erkeği Kendine Nasıl Bağlarsın?

Bir Erkeği Kendine Nasıl Bağlarsın?

Kadınların erkekleri kendine bağlamak ya da aşık etmek için kullandıkları birbirinden farklı yöntemler bulunmaktadır.

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Ne Yapılmalı?

Pozitif olmak en önemli kurallardan biridir. Erkekler yanındaki kadının şikayet etmesini, trip atmasını veya surat asmasını istemez. Bazı kadınlar çoğu duruma kusur bulduğu için erkekler bu tip kızları itici bulmaktadır. Dolayısı ile kadınların pozitif olması, hayattan keyif alması ve güler yüzlü olması erkekleri aşık etmenin yolları arasında yer alır. Erkeğe duygularını belli eden kadın özgüvenli ve cesurdur. Bu durum aynı zamanda samimiyetin göstergesidir. Erkeklerin önemsediği özellikler arasında özgüven yer alır. Kadının kendine sonuna kadar güvenmesi ve söylediği sözlerin arkasında olması gerekir. Özgüven sahibi bir insan karizmatik ve havalıdır.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

 • Kadının konuşması, giyinmesi ve tarzının kendine özel olması gerekir. Kadınların taklitçi olması erkekleri rahatsız eden bir durumdur.
 • Argo konuşmak, abartı derecesinde gülmek ve benzeri görgü kurallarını atlamamak gerekir. Görgülü ve kendini bilen kadın erkeklerin dikkatini çeker.
 • Yoğun oranda makyaj yapılması tavsiye edilmez. Özellikle son zamanlarda moda olan hafif makyajları tercih etmek gerekir. Uygulanan hafif makyajlar kadının doğal ve fresh görünmesini sağlar.
 • Kendini geliştirmek, genel kültürün iyi olması püf noktalardan biridir. Erkek için konuşmak ve konuşacak hikayelerin olması önem teşkil etmektedir. Fakat birlikteyken sürekli olarak susmak ve konuşacak konuların olmaması ilişkinin başlamamasına yol açar ya da hali hazırda bir ilişki varsa kısa süre sonra sona ermektedir.
 • Cool, kendinden emin olan ve kendine güvenen kızlar dikkat çeker. Cool olamayan kişiler sessiz kalarak gizemli bir hava yaratabilir.
 • Kompleksli olmak karşıdaki erkeği bıktırmaktadır. Kişinin bedeni ve kendi ile barışık olması önemlidir.

Erkeği Etkilemenin Yolları Nelerdir?

 • Anlamlı bakmak ve ondan etkilendiğini ifade etmek erkeği kendine çekme yolları arasında yer almaktadır. Fakat duyguları ifade etmek, bakış atmak ve kişinin kendini geri çekmesini kapsamaktadır. Kişi bakış atıp kendini geri çektiği zaman erkek emin olmak için kadını düşünmeye başlamaktadır.
 • Her zaman bakımlı olmak gerekir. El, ayak, saç ve yüz bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. Kadınlar çantasında parfüm ve el kremi gibi ürünleri bulundurmalıdır.
 • Erkeğin arkadaşları ile iyi anlaşmak ve kıskançlık yapmamak önemlidir. Girilen ortama ayak uydurabilmek, doğal bir şekilde eğlenmek erkeklerin dikkat ettiği konular arasındadır.
 • Erkeği özgür bırakmak, baskı yapmamak ve sürekli soru sorarak sık boğaz etmemek önem teşkil eder.
Erkeklerin Etkilendiği Kadınlar Nasıldır?

Bir kadın her zaman prensip sahibi olmalıdır. Kadın prensiplerinden ödün vermemeli ve kavgacı bir karaktere sahip olmamalıdır. Kıskançlığı belli etmemek, onsuz yaşayamam hissini vermemek gerekir. Bir erkeği kendine bağlamak için kadın kalitesini her daim korumalıdır. İlişkiyi keskin hatlarla belirlemek ve yapılan tartışmalarda hemen affedilmemesi tavsiye edilmektedir.

 • erkeği kendine bağlamak için ne yapılmalı
 • erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır
 • erkeği etkilemenin yolları
Yorumlar
Esma güneş Erkeği kendine aşık etmek için ne yapmalı? Erkeği kendine bağlamak için nasıl davranmalı? Hoşlandığım bir çocuk var ve bana aşık olmasını istiyorum. Nasıl davranmalıyım? Erkekler neler sever neleri sevmez biliyor musunuz? cevapla
elif saçmalamayın ya seviyorsa zaten yanında olur senin böyle sitelere böyle sorular sormanı gerektirmez. arala kapıyı çıksın gitsin. nasıl davranmalıyım diye bir şey yoktur nasılsan öyle davran. hem erkekler neyi sever diye bir şey yoktur. bir hanzoyla bir minimalist erkeğin sevdiği şeyler aynı olamaz cevapla
yorum yaz
Çivit Otu Nedir? Ne İşe Yarar? Nerede Satılır? Çivit Otu ile Saç Boyama