Yaşam

Bir Erkeği Nasıl Etkileyebiliriz?

30 Mart 2020 - 00:13:16
Bir erkeği nasıl etkileyebiliriz?

Erkeği etkilemek için ilgi çeken davranışların uygulamasına ve tavsiye edilen taktiklerin kadın tarafından hayata geçirilmesine denir.

Erkekleri Etkilemek İçin Ne Yapılır?

İlgi çeken konuları konuşmak en işe yarar yöntemlerden biridir. Erkekler genel olarak futbol, basketbol gibi sporlar ile ilgilenmektedirler. Bu tarz sporlar hakkında bilgi sahibi olmak erkeğin dikkatini çekmektedir. Aşırı duygusal konular konuşmak ve erkeğin özel hayatı ile ilgili sorular sormak erkek açısından itici olabilmektedir. Kadının kendi olması ve doğal davranması önemlidir. Yapmacık tavırlar itici göründüğü gibi bir süre sonra rahatsız etmeye başlamaktadır. İlk başlarda doğal davranmak erkeğin hayal kırıklığına uğramasını engellemektedir. Yüksek oranda makyaj yapmak kadının kendine güvenmediğine işaret etmektedir. Yüzü taze gösteren doğal makyajlar yapmak her zaman idealdir. Hafif makyaj hem yüzün daha doğal görünmesini sağlamakta hem de kişinin kendine olan özgüvenini ispat etmektedir.

Erkekler Nasıl Kadınlar Tercih Eder?

  • Çekingen olmak ve onunla konuşurken utanmak kadın için eksi puandır. Cesaretli olmak, kendine güven hissetmek her zaman avantajlıdır.
  • Sıradan olmamak ve farklı özelliklere sahip olmak kadınlar için fırsattır. Erkekler farklı olan kadınları daha çok merak etmektedirler. Merak uyandırmak, erkeğin yalnız olduğu zamanlarda kadını düşünmesi hoşlanma belirtileri arasında yer almaktadır.
  • Takıntılı gibi görünmemek ve erkeği zorlamamak önemlidir. Erkekler genellikle takıntılı kadınlardan uzak durmaktadırlar.
  • Eğlenceli, pozitif ve güler yüzlü olmak erkeğin en çok dikkati çeken özelliklerden biridir. Her insan pozitif bir insanla birlikte olmak ister. Sürekli sorun yaratan, şikayetçi ve suratı asık kişiler ilişkide mutlu olamamaktadır.

Erkekleri Etkilemenin Püf Noktaları Nelerdir?

Kadının kendine has bir tarzının yani imzasının olması önemli bir yoldur. İmzadan kasıt parfüm olabilir. Kadın tenine uygun romantik veya kışkırtıcı bir parfüm mutlaka kullanılmalıdır. Erkek sizin kokunuzu herhangi birinde duyduğunda dahi sizi hatırlar. Sevimli olmak, tatlı görünmek ve etkileyici bir ses tonuyla konuşmak gerekir. En önemlisi ise konuşulan konuların altını doldurmak ve bilgili olduğunu göstermektir. Sırf konuşmak için bilgi sahibi olunmayan bir konuda ahkam kesmek itici bir tavırdır.

Erkeği Etkilemek İçin Ne Yapmalı?

Erkeğin üzerine çok fazla düşmemek ve ilgi göstermemek gerekir. Devamlı olarak erkeği aramak, mesaj atmak erkeğin sıkılmasına yol açar. Erkeğin hoşlanması veya aşık olması için kadının merak uyandırması gerekir. En önemli püf nokta gizemli olmaktadır. Kadının aile, arkadaşlık ya da geçmiş ilişkilerini detaylı olarak anlatması erkeğin hiç çaba sarf etmeden kadının hayatına ulaşmasına neden olur. Bu durum ise merak duygusunu ve kadının gizemli olma halini ortadan kaldırmaktadır. Erkeği etkilemek ve onun aklında iz bırakmak için güzel giyinmek ve bakımlı olmak kadının olmazsa olmaz taktiklerinden biridir. Her görüşmede farklı tarzlarda giyinmek erkeği şaşırtacaktır. Sevimli, spor, şık, seksi ve benzeri giyim tarzları farklı görüşmelerde tercih edilebilmektedir.

Yorumlar
Rabia Aktaş Erkeği etkilemek için nasıl konuşmalıyız? Bir erkeği etkilemenin en kolay yolu nedir? Nasıl giyinmeliyim? Erkekler ne tarz giyimleri severler? Sevgilimin benden soğumaması için onu etkilemek istiyorum. Ne yapmalıyım? cevapla
yorum yaz