Sağlık

Dermokil Siyah Kil Maskesi Nedir? Nasıl Kullanılır? Kullananlar ve Fiyatı

10 Ocak 2018 - 10:23:08
Dermokil siyah kil maskesi nedir? Nasıl kullanılır? Kullananlar ve fiyatı

Dermokil siyah kil maskesi; siyah noktaları temizlemek, cildi pürüzsüzleştirmek ve ölü hücreleri temizlemek için üretilmiş cildin arınmasına yardımcı olan bir üründür.

Dermokil Siyah Kil Maskesi Nedir?

Dermokil siyah kil maskesi cilt üzerinde farklı nedenlere bağlı olarak oluşan siyah nokta ve sivilce oluşumlarını ortadan kaldıran bir üründür. Siyah noktalar cildin pürüzlü görünmesine neden olmaktadır. Makyaj kalıntısı, pis hava ve cildin çabuk yağlanması gibi problemler nedeniyle oluşan bu siyah noktalar aynı zamanda sivilceye de neden olabilir. Soyulabilir kil maskesi soyulabilir özelliği ile cildin arınmasına ve ölü derinin dışarı atılmasına yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde pürüzsüz bir görünümün elde edilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda sivilce oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.

Dermokil Siyah Kil Maskesi Nasıl Kullanılır?

Cilt üzerinde fazla yağ birikimi sonucunda oluşan siyah noktaları temizleyen soyulabilir kil maskesi cilt üzerindeki yağı dengeleyici etkiler göstermektedir. Ürünü yüzünüze sürdüğünüzde bir serinlik ve ferahlama hissi fark edeceksiniz. Yüzünüzde yaklaşık olarak 10-15 dakika beklettikten sonra soyarak çıkarmanız ve sonrasında ılık bir suyla cildinizi yıkamanız yeterlidir. Uygulama sonrasında günlük nemlendirici kreminizle cildinize bakım yapmayı unutmayınız. Siyah noktalar üzerinde ilk kullanımdan itibaren etki gösteren bu maske zaman içerisinde ise sivilce ve siyah nokta oluşumunun azalmasını sağlayarak pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

Dermokil Siyah Maskesinin Faydaları, Zararları ve Kullananlar

Soyulabilir kil maskesi kullananlar ürünün etkilerinden oldukça memnun kaldığını dile getirmektedir. Ürünün birçok faydası bulunmaktadır. Bunların en başında ise cilt üzerinde sağlamış olduğu arındırma ve nem dengesidir. Her cilt tipine uygun olan ve kullanımı sonrasında cilde ferahlık etkisi veren bu kil maskesi cilt için gerekli olan tüm vitamin ve minerallerin sağlanmasına yardımcı olur. Dermokil siyah kil maskesi içeriğinde A, B ve E vitaminleri yanı sıra susam yağı, yeşil çay ve gül suyu ve demir, magnezyum, bakır ve fosfor, kalsiyum gibi vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Bu vitamin ve mineraller cildinizin tahriş olmasını engeller ve bakım yapar. Ürünü kullananlar ciltlerinin parlak ve kusursuz bir görünüm kazandığına dair yorumlarda bulunmaktadırlar. Zararları ve şikayet yorumları araştırıldığında ise herhangi bir bulguya rastlanılmamaktadır. Herhangi bir yan etkisi olmayan bu ürünü eğer hassas tenliyseniz cildinize uygulamadan önce mutlaka teninizin ufak bir bölgesine uygulayınız. Alerjik bir reaksiyon gerçekleşirse kullanmayınız.

Dermokil Siyah Kil Maskesi Fiyatı Ne Kadar? Nerede Satılır?

Dermokil siyah kil maskesi fiyatı oldukça uygundur. İnternet üzerinden ve market, eczane gibi yerlerde kolayca temin edebileceğiniz bu ürün cildinizin arınmasına ve canlanmasına yardımcı olmaktadır. Kolayca sipariş verip ya da satın alıp uygulayabileceğiniz bu maske düzenli bir uygulama sonrasında cildinize adeta ışıltı kazandıracaktır. Siyah nokta ve sivilce problemlerinizde doğal bir şekilde kurtulmak istiyorsanız siyah kil maskesini hemen araştırabilir ve inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Feride Öztürk 09 Ocak 2018 - 16:39:12 Dermokil soyulabilir siyah kil maskesi kullananlar etkilerinden memnun kalıyorlar mı? Daha önce hiç denemedim burnumun üzerindeki siyah noktalar için denemek istiyorum. Faydalı olur mu acaba? Fiyatı ne kadar?cevapla
Selma Özen 20 Ekim 2018 - 13:52:36 Alın ve çene bölgemde oldukça fazla bir şekilde sivilce çıkıyor. Bunları geçirmek için dermokil siyah kil maskesi siparişi vermeyi düşünüyorum. Fakat emin olamadığım bazı şeyler var. Bu maske sivilceleri daha çok arttırır mı? Genelce bu tarz ürünlerde bu sorunlar oluyor.cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: