9 bitkili zayıflama çayı nedir? Nasıl hazırlanır? Kullananlar, fiyatı, faydaları ve zararları
Sağlık

9 Bitkili Zayıflama Çayı Nedir? Nasıl Hazırlanır? Kullananlar, Fiyatı, Faydaları ve Zararları

25 Ocak 2018 - 13:23:50

9 bitkili zayıflama çayı, içeriğinde birçok bitki karışımının olduğu, kalıcı bir şekilde zayıflamaya yardımcı olan doğal bir içecektir.

9 Bitkili Zayıflama Çayı Nedir?

Metabolizmayı hızlandıran, hazımsızlığa iyi gelen ve sindirimi rahatlatan 9 bitkili zayıflama çayı vücutta kiloya neden olan yağların yakılmasını sağlamaktadır. İçerisinde bulunan bitkilerin antioksidan özelliği sayesinde vücuttaki zararlı toksin maddelerin dışarı atılmasına yardımcı olan bu çay aynı zamanda bağışıklık sistemi üzerinde güçlendirici bir etki meydana getirir. Sağlıklı bir şekilde zayıflama sağlarken aynı zamanda vücut sağlığına da destek olmaktadır.

Dokuzlu Zayıflama Çayı Faydaları ve Zararları Nelerdir?

9 bitkili zayıflama çayı faydalarını şu şekilde belirtebiliriz:

 • Vücuda enerji verir ve dinç kalmasını sağlar.
 • Bir miktar iştahı kapatmaya yardımcı olur. Böylece günlük tüketimlerin azalmasını sağlayarak daha az yemek tüketmeye yardımcı olur. Bu da yeni yağ oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.
 • Yediklerinizi kolay bir şekilde hazmetmeye yardımcı olur.
 • Sindirim sistemi üzerinde sağlamış olduğu dengeleyici etki kısa sürede etkili kilo vermeye yardımcı olur.
 • Vücuttaki depo yağların enerjiye dönüşmesini sağlayarak kalori yakımını hızlandırır ve yağ atımının gerçekleşmesini sağlar.
 • Vücuttaki yağ oranını minimum seviyeye indirir.
 • Şeker ve yağ emiliminin azalmasına yardımcı olur.

Bu doğal etkili çayın herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. İçerisinde kimyasal bileşen olmadığı için kullananlar ürünün son derece faydalı ve yararlı olduğuna dair yorumlarda bulunmaktadırlar.

9 Bitkili Zayıflama Çayının İçeriğinde Hangi Bitkiler Var?

9 bitkili zayıflama çayı içeriğinde şunlar vardır:

 • Cinnema: Vücuttaki kanın temizlenmesine yardımcı olan bu bitki aynı zamanda vücuda enerji verir. Bunun yanı sıra şeker emiliminin engellenmesini sağlar.
 • Mate çayı: İştahın kapanmasına yardımcı olur. Doğal bir enerji verir.
 • Bilye kekik: Sindirim sisteminin dengelenmesini sağlar. Bunun yanı sıra hazmı kolaylaştırır.
 • Funda yaprağı: Vücutta kiloya neden olan yağların enerjiye dönüşmesini sağlar. Ödemin dışarı atılmasına yardımcı olur.
 • Barut ağacı kabuğu: Bağırsakların düzenli bir şekilde çalışmasında etkili olur.
 • Yeşil çay: Güçlü antioksidan özelliği ile vücuttaki toksinlerin ve zararlı maddelerin dışarı atılmasına yardımcı olur.
 • Sinir ot: Sindirim sistemini ve kanı temizleyerek vücudun daha sağlıklı olmasını sağlar.
 • Çoban çökerten otu: Vücudun enerjisinin artmasını sağlar.
 • Biberiye: Vücuttaki fazla yağların dışarı atılmasına yardımcı olur. Yağların erimesini sağlayan ve hazmı kolaylaştıran bu bitki aynı zamanda zararlı toksinlerin de dışarı atılmasına yardımcı olur.
Dokuzlu Zayıflama Çayı Nasıl Hazırlanır? Nasıl Kullanılır?

Bahsedilen bitkilerin karıştırılmasıyla hazırlanan bu çayı demlemek için bir miktar suyun içerisinde bir çay kaşığı kadar atıp demlenmesini bekledikten sonra içebilirsiniz. Günde en fazla 3 defa içilmesi gereken bu çayın önerilen kullanımı sabah ve akşam olmak üzere 2 keredir. 9 bitkili zayıflama çayı kullanımı oldukça basittir. Hamile kadınların kullanımına uygun olmayan bu çay emziren anneler içinse belli bir aya kadar sakıncalı olabilir. Özel bir durumu ve kronik rahatsızlığı olan kişilerin kullanım öncesinde doktorların onay ve tavsiye alması önerilmektedir.

9 Bitkili Zayıflama Çayı Nerede Satılır? Fiyatı Ne Kadar?

Dokuzlu zayıflama çayı fiyatı orjinal satış sitelerinde resmi fiyatlarla piyasaya sunulmuştur. Dilerseniz satan aktalar ve eczaneler için de bu sitelerden bilgi edinebilirsiniz. Kısa bir zaman içerisinde kalıcı olarak zayıflamaya yardımcı olan bu çayı hemen kullanmaya başlayarak fazla kilolarınıza veda edebilirsiniz.

Yorumlar
Irmak güney 25 Ocak 2018 - 11:53:18 Dokuzlu bitki çayı nasıl içilir? Kullananlar var mı? İçindekiler bölümünü okudum bunların herhangi bir zararı olur mu? Ben bunların hazır olanı varsa ondan alıp kullanmak istiyorum. Fiyatı ne kadar bilen var mı?cevapla
Reyhan Pala 25 Ekim 2018 - 13:06:18 9 bitkili zayıflama çayı malzemelerini öğrenip evde kendim hazırlamayı düşündüm ama kendi fiyatından daha pahalıya gelir sanırım. Kullanıcı yorumlarını okudum ve etkilendim diyebilirim sipariş vermek istiyorum. Zayıflama konusunda kesin sonuç alır mıyım?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: