Zayıflama

Erkek İçin Korse Var mı? Erkekler İçin Korse Modelleri

13 Temmuz 2018 - 10:55:07
Erkek için korse var mı? Erkekler için korse modelleri

Erkek için korse olup olmadığı korse kullanmak ve fazla bölgelerini gizlemek isteyen kişiler tarafından sorulan sorudur.

Erkek İçin Korse Var mı?

Erkeklerin en çok rahatsız olduğu durum göbek bölgesinde bulunan yağlardır. Göbek bölgesinin yağlanması çok kolay eritilmesi ise çok zordur. Zaman içerisinde bu bölgenin yağ haline gelmesi kötü bir görüntüye yol açmaktadır. Bu durum için diyetisyenle beraber iyi bir beslenme programı oluşturulması gerekir. Diyet yaparken gazlı ve asitli içeceklerden uzak durulmalı, kızarmış gıdalara, fast food yiyeceklere veda edilmelidir. Beslenme şeklinin yanında spor yapılması gerekir. Sadece yediklerine dikkat etmek göbekteki yağların erimesini kolaylaştırmayabilir. Bu yüzden göbek bölgesi için egzersizler yapılmalıdır. Fakat kiloların verilmesi uzun bir süre alacağı için bu sürede korselerden yardım alınabilir.

Korseler Ne İşe Yarar?

Vücudu şekillendiren bu iç giyim kıyafetler fazla kilosu olan insanlar tarafından kullanılır. Şekillendirici kıyafetler karın bölgesini toparlamaktadır. Bu giysi karın bölgesinin daha fit ve düz görünmesine yardım eder. Bedeni ince gösteren atletler giyilerek fazla kilolar ustaca gizlenir. Toparlayıcı iç giysiler hem karnı hem sırtı toplu gösterir. Erkeklere özel kalın askılı modeli üretilen bu atletleri kullanarak fazlalıklarınızı kapatabilirsiniz.

Korse Nasıl Seçilir? Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Atlet ve mayo seçimi kadar önem taşıyan korseler özenle tercih edilmelidir. Birbirinden farklı çeşitli ve modellerde kendini gösteren korseler iki beden ince gösterme özelliğine sahiptir. İz yapmayan ve dikişi olmayan korselerin çok fazla tercih edildiği gözlemlenebilir. Bu modeller giyildiği zaman kişiyi rahatsız etmez ve dışarından bakıldığında belli olmaz. İz yapmayan ve toparlayan modeller oldukça kullanışlıdır. Gündelik hayatta kişinin yaşam kalitesini arttıran bu korseler vücudu güzel gösterir. Vücuttaki fazlalıkların forma girmesini sağlar. Korse kullanıldıkça daha rahat hale gelir. Kullanımı yeterince basit ve rahattır. Bazı modellerde askıların ayarlama özelliği bulunur. Ayarlama özelliği sayesinde kişi korseyi istediği şekilde toparlayabilmektedir.

Erkek İçin Korse Modelleri Nelerdir?

Kilo vermekte zorlanan veya vermek istemeyen kişiler korseden yardım alabilir. Göbek bölgesi için üretilen korse modelleri bu bölgeyi toparlamaktadır. Korsenin avantajı bölgede meydana gelen sarkmaları toparlamasıdır. Korse tahmini olarak beş ila on iki santimetre aralığında incelme sağlamaktadır. Erkek korselerinin atlet şeklinde olması ise kötü görüntüyü ortadan tamamen kaldırmaktadır. Erkeklerin karın bölgesinde yaşadığın problemlerden dolayı üretilen korse sürecinde bu sıkıntılar göz önüne alınmaktadır. Korselerin sırt ve bel desteği bulunur. Bu sayede kamburluk problemleri giderilir ve kişi dik durma alışkanlığı kazanır. Erkek için korse modelleri arasında çeşitli renkler mevcuttur. Kişi beğendiği modeli ve rengi tercih edebilir. Korse karındaki fazla yağlanmaların saklanması için mucizevi bir çözümdür. Korse hem yağları saklar hem de fit bir görüntü sağlar. Fakat bunun yerine sağlıklı bir biçimde zayıflamak ve spor yapmak tavsiye edilmektedir.

Yorumlar
Onur Yaman 13 Temmuz 2018 - 11:05:07 Erkekler için korseler nerede satılır? Göbek bölgesini toparlayabilecek bir korse modeli var mı? Biraz daha kalıplı ve fit gözükmek istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekiyor? Zayıflatıcı korseler nerede satılır?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: