Sağlık 24 Ocak 2021 - 11:27:46

Erkek Zayıflama Korsesi ile İncelme

Erkek Zayıflama Korsesi ile İncelme

Erkek zayıflama korsesi, farklı modellerde üretilen ve bölgesel bir şekilde zayıflama sağlamaya destek olan iç giysiler olarak nitelendirilir.

Erkekler İçin Korse Modelleri Nelerdir?

Korse kullanımı kadınlar arasında çok yaygın olsa da erkekler de kullanmaktadır. Erkekler için üretilmiş ve kilo vermeyi destekleyen pek çok korse modeli bulunmaktadır. Bunlardan bazıları atlet korse, tayt korse ve bel korsesidir. Korseler vücutta incelme ve zayıflama etkisi meydana getiren aparatlardır. Giyildiği andan itibaren yaklaşık olarak 2 beden incelme sağlarlar. Bunun yanında kumaş türüne ve yapısına göre de özellikleri değişmektedir.

Erkek korse modelleri vücudun üst bölgesine, alt bölgesine ve zayıflatılmak istenen her bölgeye etki edecek şekilde üretilmektedir. Eğer fazlalık bacaklarınızdaysa ve buradaki yağlardan kurtulmak istiyorsanız termal taytları kullanabilirsiniz. Eğer ki göbek bölgesindeki yağlardan şikayetçiyseniz atlet korse kullanabilirsiniz. Atlet korse modelleri sadece zayıflamak için değil aynı zamanda üst bölgenin daha kalıplı ve yapılı gözükmesi için de kullanılmaktadır. Yani sadece fazlalıklardan kurtulmak isteyenler değil, zayıf kişiler de bu iç giysileri kullanabilirler.

Erkek Zayıflama Korsesi ile Sıkılaşma

Korseler kumaş itibariyle giyildikleri zaman vücutta sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etki meydana getirmektedir. Bu etki zaman içerisinde yağların yakılmasını sağlar. Aynı zamanda inceltme etkisi ile birlikte kısa bir süre içerisinde fazlalıklardan kurtulmaya ve kalıcı olarak vücut şekillendirme etkisi oluşturmaya destek olmaktadır.

Erkekler için üretilmiş olan zayıflama korsesi modelleri farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Şöyle ki normal esnek kumaşların yanı sıra neopren olarak adlandırılan vücut ısısının artmasını sağlayan, teri hapseden çift yönlü esnek kumaşlarda bulunmaktadır. Bunlar diğer korselere göre biraz daha kalın olduğundan spor sırasında vs. takılmaktadır. Diğer korse modeller ise kıyafetlerin altına da giyilebilmektedir. Termal korselerle yürüdüğünüzde, koştuğunuzda ya da spor yaptığınızda normal bir zamana göre daha fazla kalori yakarsınız. Bu nedenle kilo vermek için en ideal modeller olarak belirtilirler.

Erkekler İçin İnceltici Korse Modelleri

İnceltici korseler anında etki gösteren, sıkılaştırıcı kumaşlardan elde edilmiş iç giysilerdir. Erkekler için zayıflatan korseler esnek kumaşlardan elde edilmektedir. Bu esneklik vücut şeklini alan ve 1-2 bedene kadar vücudu sıkılaştıran özelliklere sahiptir. İnceltici korse modeller pek çok şekilde üretilmektedir. Her ne kadar kadınlar incelmek istese de erkekler de zayıf ve fit gözükmeyi istemektedir. Geliştirilen korse modelleri sayesinde günlük hayatta kıyafetlerin içerisine giyip çıkabileceğiniz ve fit gözükmenizi sağlayacak inceltici iç giysiler bulunmaktadır.

Göbekli Erkekler İçin Zayıflatan Korse

Göbek bölgesindeki fazlalıklar fiziksel görünümde eşitsiz ölçü meydana getirmektedir. Bu bölgenin kilo alması oldukça kolayken kilo vermesi ise bir hayli zordur. Göbekli erkekler zayıflatan korse modelleri ile hem karın yağlarını yakabilirler hem de istenilen ölçüye gelinceye kadar daha fit gözükebilirler. Eğer sizler de göbek bölgesindeki fazlalıklardan şikayetçiyseniz ve kurtulmak istiyorsanız bu iç giysileri kullanabilirsiniz.

  • erkek zayıflama korsesi
  • erkekler için korse modelleri
  • erkek zayıflama korsesi ile sıkılaşma
  • erkekler için inceltici korse
  • göbekli erkekler için zayıflatan korse
Yorumlar
Henüz yorum yazılmadı. İlk yorumu sen yaz!
yorum yaz
Zayıflamak İçin Ne Yapmalıyız?