menü

Fitback içecek nedir, ne işe yarar? Kullananlar, fiyatı, kullanımı ve içeriği

Fitback içecek nedir, ne işe yarar? Kullananlar, fiyatı, kullanımı ve içeriği

Fitback, sağlıklı ve kalıcı kilo vermeye yarayan diyet etkili gıda takviyesidir. Farklı tatlarla üretilmiş olan bu ürün Avrupa'daki başarılı etkileri sonucunda ülkemizde de yeni yeni satışa sunulmuştur. Fazla kilo problemlerine kökten çözüm yaratan eşsiz formülü sayesinde gün boyunca açlık hissetmeden kilo verebilirsiniz. Bu yazımızda kalori değeri azaltılmış gıda niteliğindeki fitpack içecek nedir, ne işe yarar, kullananlar ne diyor, fiyatı ne kadar, içeriği nedir, zararları ve faydaları nelerdir, nerede satılır, aktarda eczanelerde bulunur mu gibi merak edilen sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Fitback içecek nasıl kullanılır?

Doğal içerikli fitback kullanımı çok kolaydır. Paket paket tozlar halindedir. 250 ml. yağsız ya da yarım yağlı sütün içerisinde bu tozları karıştırın. Daha sonra içiniz. Bu diyeti uygularken fit back içilen öğünlerde başka katı bir gıda tüketmemeye özen gösteriniz. Dilerseniz gün içerisinde kalorisi düşük olan çay ve kahve gibi içecekleri tüketebilirsiniz. Hamilelerin kullanımına uygun olmayan bu ürün, kronik rahatsızlığı olan ve kalp, tansiyon gibi hastalıkları olan kişiler için doktor tavsiyesi ile kullanılabilir niteliktedir. Metabolizmanızda denge etkisi yaratan üründen tam ve doğal etkiler görebilmek için günde 2-3 litre su içilmesi gerekmektedir.

İçeriğinde neler var?

Fitback içerik olarak oldukça zengin kaynaklıdır. İçerisinde vücudun günlük ihtiyacını karşılayan vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Gerekli olan protein ve temel besinlerin hemen hemen hepsi bu doğal ürünün içerisinde yeterli miktarda bulunmaktadır. Karşımıza 4 farklı tatile çıkan bu ürünün çilek, çikolata, vanilya ve muz aromaları mevcuttur. Her ağız tadına farklı bir çeşitle cevap veren fit back içerisinde zengin lifler, aminoasitler ve protein bulunmaktadır. İçerisinde kimyasal bir katkı maddesi bulundurmamaktadır. Fazla kilolarınıza sağlıklı ve kalıcı bir çözüm imkanı sunan bu ürün ile artık ideal vücut ölçülerinize rahatlıkla kavuşabilirsiniz.

Fitback diyeti nedir?

Fit back diyet programı Avrupa'da en çok tercih edilen diyet programları arasında yer almaktadır. Bu program iki aşamada oluşmaktadır. İlk aşaması başlangıç diğer aşama ise devam aşamasıdır. Başlangıç aşaması ilk iki günü kapsamaktadır. İlk iki gün boyunca gün 5'er öğün 3'er saat arayla tüketilmesi ön görülmektedir. Başlangıç aşaması isteğe bağlı olarak 3 hafta boyunca sürdürülebilir. Tıbbi bir öneri olmaksızın 3 haftayı geçmemelidir. Başlangıç aşamasında ürün öğünlerin yerini alırken, devam aşamasında yalnızca 2 ana öğünün yerini almaktadır. Devam aşamasını şu şekilde listeleyebiliriz:

1.Ana Öğün: Sabah 1 paket tozu 250 ml yağsız ya da yarım yağlı süt ile karıştırıp içiniz.

Ara öğün: Yaklaşık olarak 100 kalori değerinde besin tüketimi sağlanmalıdır. Bu meyve ya da sebze olabilir.

Ana öğün: 500 kaloriyi aşmayacak değerde tüketim sağlanmalıdır. Kırmızı et tüketimi tavsiye edilmektedir.

Ara öğün: 100 kalori değerinde besin takviyesi alınmalıdır.

2. Ana öğün: Akşam saatlerine dengelen bu öğünde tıpkı sabah öğününde olduğu gibi toz ile süt karıştırılıp tüketilmelidir.

Ara öğün: Kalorisi yüksek olmayan en fazla 100 kalorilik bir besin tüketimi gerçekleştirilmelidir. Örneğin salata gibi.

Nerede satılır? Fiyatı ne kadar?

Fitback ülkemizde resmi satış sitelerinde online olarak satılmaktadır. Kolayca sipariş verebileceğiniz bu ürünü fiyatları da oldukça uygundur. Farklı tatları olan ürünün birden fazla çeşidini kullanabilirsiniz. Dilerseniz her öğün farklı tatlardan yararlanabilirsiniz. Tamamen doğal içeriği sayesinde kimyasal bir madde içermeyen bu ürün sayesinde fazla kilolarınızdan kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz. Dilediğiniz tat ile keyifli bir diyet programı geçirmek istiyorsanız ürünü hemen incelemeni tavsiye ederiz.