Rus Merhemi Nedir? Tüy Dökermi? Kullananlar, Fiyatı, Kullanımı, Fayda ve Zararları
Yaşam

Rus Merhemi Nedir? Tüy Dökermi? Kullananlar, Fiyatı, Kullanımı, Fayda ve Zararları

12 Nisan 2019 - 16:35:02

Rus merhemi; yaş cevizlerden arıtılan acı süt ve cevizin kabuklarından elde edilen deiyonized su ile oluşturulan ve tüylerin kısa bir süre içerisinde azalıp yok edilmesine yardımcı olan doğal içerikli bir üründür.

Rus Merhemi Nedir? Ne İşe Yarar?

Tüy köklerine direkt olarak nüfuz ederek tüylerin zayıflamasına, seyrekleşmesine ve tamamen ortadan kalkmasına yardımcı olan ceviz suyu ve ceviz sütü içerikli rus merhemi, kıl köküne zarar vermeden ve cildi tahriş etmeden istenmeyen tüylerden kurtulmaya yardımcı olmaktadır. Günümüzde hem kadınlar hem de erkekler istenmeyen tüylerden kurtulmak için farklı birçok yöntem denemektedirler. Rus merhemi, acılı ve sancılı tüm epilasyon yöntemlerinin yanı sıra herhangi bir acı hissetmeden en kısa tüylerin bile alınması konusunda yardımcı olmaktadır. Doğal içeriği sayesinde vücudun her bölgesine uygulanabilmektedir. PH seviyesi vücuda uygun olduğundan genital bölge için de kullanılabileceği belirtilmektedir.

Rus Merheminin Fayda ve Zararları Nelerdir? Tüy Döker mi?

Tüylerin hem dökülmesine, dökülürken de aynı zamanda azalmasına etki eden bu ceviz sütü içerikli merhem zaman istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmaya yardımcı olmaktadır. Cilde herhangi bir zararı bulunmayan bu doğal merhem, kıl köklerinin beslenmesini engeller. Bu sayede tüyler zayıflar ve zaman içerisinde tamamen ortadan kalkar. Dünya üzerinde birçok kadın tarafından kullanılan rus merheminin faydaları araştırıldığında deri yüzeyinin nefes almasına ve bu sayede hücre yenilenmesine destek olarak cildin pürüzsüzleşmesine yardımcı olduğu belirtilmektedir. Kıl köklerine doğrudan etki yaparak buradaki tüylerin zaman içerisinde küçülmesine destek olmaktadır. Uzayamayan tüyler zaman içerisinde tamamen dökülmeye başlar. Bu da Pürüzsüz bir cilde kavuşmaya yardımcı olur. Alerjik ya da bakteriyel herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat bazı hassas ciltler için alerjik reaksiyon oluşabilir. Kullanım öncesinde cildinizin ufak bir bölgesinde deneyebilirsiniz. Aşırı bir şekilde kullanmak yerine önerilen miktarlarda kullanmanız faydalı olacaktır.

Tüy Dökücü Rus Merhemi Nasıl Kullanılır?

Tüy köklerine nüfuz eden ve kısa sürede dökülmesini sağlayan rus merheminin kullanımı oldukça basittir. Öncelikle uygulama yapacağınız bölgeyi güzelce temizleyiniz ve ardından ince bir tabaka şeklinde merhemden sürünüz. Hormonal herhangi bir rahatsızlık söz konusu değilse yaklaşık olarak 6 seansta tüyler tamamen dökülmektedir. Tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmiştir. Seans aralıklarını tüylerin çıkma süresine göre belirleyebilirsiniz. Eğer ki çok kısa bir süre içerisinde çıkarsa seans aralıklarını kısa tutabilirsiniz. Yaklaşık olarak 4. seansta kıl kökü iyice tembelleşir ve zayıflar. Bu sayede dökülmeler başlar. İçerisinde bulunan E vitamini, cildin beslenmesine destek olmaktadır. Ağda ve jilet gibi epilasyon yöntemlerinin yanı sıra bu merhem kıl köklerinin beslenmesini sağlamaz ve tüylerin dökülmesini sağlar.

Rus Merhemi Tüy Dökücü Kullananlar ve Fiyatı

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için rus merhemi kullananlar etkilerinden oldukça memnun kaldıklarını dile getirmektedirler. Bu doğal merhem ile kısa bir süre içerisinde tüylerden kurtulmak isterseniz sizler de uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Kıl köklerine direkt olarak nüfuz eden bu krem sayesinde ağrısız ve acısız bir şekilde pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.

Yorumlar
Serpil Sezen 12 Nisan 2019 - 17:18:40 Ağda yapmak her seferin canımı acıtıyor ve tüylerim yıllardır herhangi bir azalma da olmuyor. Rus merhemi tüy dökücünün etkilerini merak ediyorum. Nereden alabilir ve eczanelerde satılıyor mu bunları öğrenmek istiyorum. Fiyat olarak sanırım çok pahalı değil. Kullananlar genelde kesin sonuç aldıklarını belirtmişler. Vücudun her bölgesi için kullanılabilir olması çok hoşuma gitti.cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: