Sırlı bitkiler macunu nedir? Kullanıcı yorumları, fiyatı, içindekiler, faydaları, kullanımı
Sağlık

Sırlı Bitkiler Macunu Nedir? Kullanıcı Yorumları, Fiyatı, İçindekiler, Faydaları, Kullanımı

02 Ocak 2018 - 13:55:22

Sırlı bitkiler macunu 81 çeşit bitkiden oluşan, vücuda enerji ve şifa veren , yaklaşık olarak 469 yıl önce Osmanlı hanedanında bu yana kullanılan doğal içerikli bir üründür.

Sırlı bitkiler macunu nedir?

Osmanlı döneminde Merkez Efendi'nin Kanuni Sultan Süleyman'ın annesi Aşe Hafsa Sultan'ı iyileştirmek için yapmış olduğu, içerisinde yaklaşık olarak 81 adet baharatın kullanıldığı sırlı bitkiler macunu sağlamış olduğu şifalı etkiler sayesinde günümüzde de kullanılmaktadır. Osmanlı macunu olarak da bilenen bu doğal macunun içerisindeki bitkiler tedavi edici niteliklere sahiptir. Özellikleri sayesinde mesir macununa benzetil bu macun, mesir macununda kat kat etkili ve şifalıdır. Bitkisel bir gıda takviyesi olan bu doğal macun vücuda enerji ve sağlık veren bir üründür.

Sırlı bitkiler macunu kullanıcı yorumları, faydaları ve içindekiler

Bu doğal macunun içindekiler bölümü kutunun üzerinde yazmaktadır. İçerisinde yaklaşık 81 çeşit bitki kullanılmaktadır. Sırlı bitkiler macunu faydaları oldukça fazladır. Bunları şu şekilde açıklayabiliriz:

  • Günlük enerji miktarının karşılanmasına yardımcı olur. Bu etkisi sayesinde gün içerisinde dinç ve sağlıklı olursunuz.
  • Eklem ağrılarının giderilmesine yardımcı olur. Vücudunuzda meydana gelen ve gün içerisinde rahatsızlık veren ağrıların giderilmesinde etkin olur.
  • Cinsel performansın artmasında etkili olur. Afrodizyak etkisi bulunmaktadır.
  • İştahın açılmasına destek olur. Bu etkisi sayesinde gün içerisinde daha verimli beslenmenizi sağlar.
  • Halsizlik hissinin giderilmesinde etkin olur.
  • Sindirim sistemi üzerinde etkili olur. Midenin daha rahat çalışmasını sağlar. Böylece hazımsızlık gibi problemlerin yaşanmasını engeller. Ayrıca gastrit için de etkili olmaktadır.
  • Vücudun dengelenmesine yardımcı olan bu macun tansiyon üzerinde de dengeleyici etkiler meydana getirmektedir.
  • Kan şekeri üzerinde sağlamış olduğu düzenleyici etkiler şeker hastalığının giderilmesinde etkin rol oynamaktadır.
  • Eski dönemlerden günümüze değin sıhhat ve şifa bulmak amacıyla kullanılmaktadır.

Tamamen doğal bitkilerden elde edilen ve içerisinde birçok vitamin ve mineral bulunan sırlı bitkiler macunu kullanıcı yorumları incelendiğinde ürünün zararları konusunda bir bilgiye rastlanılmamıştır. Genel olarak şifa niyetine kullanılan bu macun oldukça faydalıdır. İçerisinde bitki özleri birçok hastalığı engelleyici ve tedavi edici nitelikler sunmaktadır.

Nasıl kullanılır? Kullanım şekli nedir?

Çeşitli bitkilerin harmanlanmasıyla elde edilen bu macunun kullanımı önerilen miktarda ve şekilde olmalıdır. Genel olarak sabah ve akşam aç karnına 1 tatlı kaşığı kullanılması önerilmektedir. Kullanımı kişiye göre değişebilmektedir. Ürünün içerisinde bulunan bitkilere alerji durumunuz varsa kullanmadan önce mutlaka bilgi alınız. Düzenli ve etkili bir kullanım sonrasında vücudunuzun eskisine göre daha sağlıklı olduğunu fark edebilirsiniz.

Fiyatı ne kadar? Nerede satılır?

Sırlı bitkiler macunu fiyatı oldukça uygundur. Eczane ve aktarlarda satılmaktadır. Bunun yanı sıra resmi satış sitelerinde kampanyalı fiyatlarla ve çoklu kutularla da satılmaktadır. Yüzyıllık macundan sizler de şifa bulmak istiyorsanız hemen ürünü inceleyebilir ve sipariş vererek satın alabilirsiniz.

Yorumlar
Behiye Korkmaz 02 Ocak 2018 - 14:05:22 Sırlı bitkiler macununu televizyon da görmüştüm. Faydalarından bahsettiklerinde çok hoşuma gitmişti. Şikayeti olan yok sanıcım kullanıcı yorumlarını okuduğumda herhangi bir zararına denk gelmedim. Nerede satılıyor? İçindekiler nelerdir? İşe yarar mı?cevapla
yorum yaz