Yaşam 23 Ocak 2021 - 14:31:10

Batmayan Mayo Nedir? İşe Yarıyor mu? Kullananlar ve Fiyatları

Batmayan Mayo Nedir? İşe Yarıyor mu? Kullananlar ve Fiyatları

Batmayan mayo; yüzme bilmeyenler için üretilmiş olan, boğulma gibi risklerin ortadan kaldırılmasına yönelik geliştirilmiş, insanların güvenle denizde ya da havuzda yüzmesini sağlayan bir üründür.

Batmayan Mayo Nedir? Nasıl Olur?

Yaz aylarında havanın ısınmasıyla birlikte hemen herkes denize ya da havuza giderek serinlemek istemektedir. Birçok kişi yüzmeyi bilmediğinden dolayı ve boğulmaktan korktuğu için denize, havuza girmemektedir. Batmayan mayo tam olarak bu tarz durumların ortadan kaldırılması ve insanların güvenle yüzmesi için üretilmiştir. Bu mayolar kadınlar, erkekler ve çocuklar için ayrı ayrı üretilmektedir. Tek bir çeşit olarak değil farklı farklı tarzlarda üretilmiştir. Desenli, düz, tesettürlü gibi pek çok modeli bulunmaktadır. İsteyen dilediği modeli seçip kullanabilmektedir. Yüzme bilmeyen kişilerde bu mayolar sayesinde yazın tadını ve suyun keyfini doyasıya yaşamaktadır. Korkmadan ve güvenli bir şekilde ister denize ister havuza girebilmektedirler. Sadece yüzmeyi bilmeyenler değil, aynı zamanda yüzme bilenler de kullanabilmektedir. Yorulmadan denizde daha çok durmaya destek olmaktadır.

Batmayan Mayo İşe Yarıyor mu?

Günümüzde pek çok kişi denize girmekten korkmaktadır. Bunun nedeni boğulmaktan korkmak ve yüzme bilmemektir. Batmayan mayolar insanların ağırlık merkezi olarak bilinen göbek çevresini hedef almaktadır. Bu icat, göbek çevresinde simetrik olarak kuvvet uygulayarak suyun içerisinde dengeli ve batmayacak şekilde durmayı sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde hem yüzme bilmeyenler suya korkmadan girebilecek ve tadını çıkartabilecek hem de yüzme bilenler daha az yorularak suda keyif yapabileceklerdir. Belirli bir tekniğe göre geliştirilmiş olan bu mayolar ister havuzda ister denizde ve derin yerlerde rahatça kullanılabilmektedir. Suya rahatça girmenin yanında yüzmeyi öğrenmeye de destek olmaktadır. Bu mayolar sayesinde yüzmeyi öğrenebilirsiniz.

Batmayan Mayo Kullananlar ve Yorumlar

Son zamanlarda birçok kişinin ilgisini kazanan ve tercihi haline gelen batmayan mayolar kadınlar, erkekler ve çocuklar tarafından kullanılmaktadır. Sudan korktuğu için denize giremeyenler, çabuk yorulanlar, yüzme bilmeyenler ve daha birçok kişi bu mayolar sayesinde yazın keyfinin doya doya çıkarmaktadır. Kullananlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde kişilerin ne kadar memnun kaldığı gözlemlenebilmektedir. Yüzen mayo olarak bilinen bu ürünler kişinin suyun yüzeyinde kalmasını sağlamaktadır. Bu sayede çok derine gidilse bile batmaz ve can güvenliği sağlar. eğer ki yüzemiyorsanız ve deniz girmekten korkuyorsanız batmayan mayo kullananların yorumlarını inceleyerek sizler de bu ürünlerin özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Eğer çocuklarınıza bu mayoyu giydirecekseniz yanınızdan ayırmayınız. Kullanan kişiler hiç yüzme bilmiyorsa bu mayolar ile ilk denize girdiğinizde yanınızda birisinin olması korkunuzu yenmenizi ve suya daha çabuk alışmanızı sağlamaktadır.

Batmayan Mayo Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatı

Batmayan mayolar genel olarak kişinin ağırlığına göre üretilmiştir. En fazla 110 kg ağırlığa kadar satışı yapılmaktadır. Çeşitleri oldukça fazladır. Hem kadınlar için hem de erkekler için farklı desenler, tarzlar ve renkler bulunmaktadır. Erkekler için üretilmiş olan batmayan mayo çeşitleri şort şeklindedir. İstenilen her tarza uygun olarak üretilmektedir. Kadınlar için üretilmiş olanlar hem kapalı kadınlara hem de açık kadınlara göre üretilmektedir. Tesettürlü modellerin yanında açık olan kadınlar için geliştirilmiş modeller de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra kız ve erkek çocukları için üretilmiş modeller ve renkler bulunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte güvenli bir şekilde suyun tadını çıkarmak isterseniz sizler de bu mayolardan satın alabilirsiniz. Fiyatları oldukça uygun olan bu modellerin görünüş olarak normal mayolardan çok fazla bir farkı bulunmamaktadır. Yazın keyfini doyasıya sürdürmek, tatillerde korkmadan ve rahatça denize, havuza girebilmek için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Yüzmeyi öğrenmenize de yardımcı olan bu mayolar ile artık rahatça yüzebilirsiniz.

  • batmayan mayo
  • batmayan mayo nedir
  • batmayan mayo işe yarıyor mu
  • batmayan mayo kullananlar
  • yüzen mayo
Yorumlar
Aynır Aktepe Yüzmeyi bilmiyorum ve her sene denize girdiğimde çok ileri gidemiyorum korktuğum için. Batmayan mayo yorumları okudum ve satın almayı düşünüyorum. Bu yaz deneyeceğim. Fiyatları çok pahalı değil özelliklerine göre diyorlar. Deneyip göreceğim. cevapla
Aydın Yüzmeyi bilmeyen birisi olarak her türlü malzemeyi aldım kullandım yüzme tahtası simit can yeleği kolluk en son batmayan mayo batmayan mayo işe yarıyor sizi asla batırmıyor fakat bir can yeleği gibi hareketsiz durursanız batarsınız suya girip elinizi ayağınızı biraz hareket ettirmeniz yeterli asla batmazsınız bizzat denedim kullanıyorum ister kulaç atın ister köpekleme denilen şekilde yüzün yüzmeyi asla bilmiyorum ama bu şort harika herkese tavsiye ederim cevapla
yorum yaz
Mineral Nedir, Ne Demek? Ne İşe Yarar? Mineral İçeren Besinler Nelerdir?