Kullanım

Bu web sitesini (kadinloji.com - kısaca "site" olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyun.

Bu metinde kullanılan "Kullanıcı" terimi, site’ye herhangi bir şekilde erişim sağlayan ve site’yi herhangi bir şekilde kullanan, her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir. Kullanıcı, site hizmetlerini herhangi bir şekilde kullandığı anda, bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla, site sahibi tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir.

Genel Sorumluluk

Aksi belirtilmedikçe, bu site ve bu site’nin içinde yer alan tüm içerik ve malzemenin telif ve benzeri hakları site sahibi’ne aittir. Kullanıcı, kişisel kullanımı ya da sosyal medyada site ile ilişkilendirerek yapacağı paylaşım dışında; kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site’deki hiçbir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, kiralayamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamaz.

Kullanıcı, site’nin herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken, üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. site sahibi bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir. Bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcı’ya aittir.

site’nin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır.

site, Kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

Log Kayıtları

Birçok web sunucusunda oldugu gibi site'de de istatistiksel amaçlı log dosyaları kaydı tutulmaktadır. Bu kayıtlar Kullanıcının internet servis sağlayıcısı, tarayıcının özellikleri, işletim sistemi ve site'ye giriş – çıkış sayfaları gibi standart bilgileri içermektedir. Log dosyaları kesinlikle istatistiksel amaçlar dışında kullanılmamakta ve Kullanıcının mahremiyeti ihlal edilmemektedir.