Erkekler nelerden hoşlanır? Nelerden hoşlanmaz? Neleri kıskanır?
Yaşam

Erkekler Nelerden Hoşlanır? Nelerden Hoşlanmaz? Neleri Kıskanır?

30 Mart 2018 - 15:34:07

Erkeklerin kadınlar ile ilgili hoşlandıkları, hoşlanmadıkları ve kıskandıkları durumlar mevcuttur.

Erkekler Nelerden Hoşlanmaz? Erkeklerin Sevmediği Şeyler Nelerdir?

  • Gereğinden fazla dekolte giyen ve bedenini teşhir etmeye çalışan kadınlar itici olabilmektedir.
  • Sürekli olarak kuaför, bakım, alışveriş gibi kadın muhabbetlerinin konuşulması rahatsız edici olmaktadır.
  • Çoğu erkek alışveriş yapmaktan nefret eder, bu yüzden alışverişin kız arkadaşlar ile yapılması tavsiye edilmektedir.
  • Uyanınca veya uyumadan önce konuşalım, problem var diyen kızlar erkekler için sorun oluşturmaktadır.
  • Güzel olup olmadığını soran kızlar erkeklere göre özgüvensiz görünmektedir.
  • Hediye alınması için baskı yapan kızlar erkeklerin soğumasına yol açmaktadır.
  • Hiçbir yeri ve kişiyi beğenmeyen, şikayet eden, negatif kızlar rahatsız edicidir.
  • Telefon karıştırmak isteyen, arayan ya da mesaj atan insanların kim olduğunu soran kızlar erkekleri rahatsız etmektedir.
  • Sosyal medya hesaplarının şifresini sormaktan hoşlanmazlar. Gereksiz durumları, kişileri kıskanan kızlar erkekleri rahatsız eder.
  • Bir erkeği dinlememek, eski ilişkisi ile ilgili soru sormak ve eski erkek arkadaşını anlatmak problem yaratır.

Erkekler Nelerden Etkilenir? Erkekleri Etkilemek İçin Ne Yapmalı?

Onu sevdiğinizi göstermek, sokakta elini tutmak, bekleme sıralarında sarılmak, koluna girmek ve benzeri davranışlar erkeği mutlu etmektedir. Kadının arkadaşları ile dışarı çıktığı zaman ona mesaj atması ince bir davranıştır. Bu davranış sayesinde erkek kendini değerli hisseder ve unutulmadığını düşünür. Erkeği dinlemek, anlamaya çalışmak ve empati yapmak ilişki içerisinde çok önemlidir. Erkekler çocuk gibi oldukları için evde, işte ve dışarda yaşadıkları stresle ilgili anlaşılmak isterler. Bu aşamada kadının gözlerinin içine bakarak onu dikkatli bir şekilde dinlemesi, anladığını göstermesi erkeği en çok mutlu eden tutumlardan biridir.

Erkekler Neleri Severler? Nelerden Hoşlanırlar?

Araba kullanma esnasında onunla temas içinde olmak, eline dokunmak veya göğsüne yaslanmak erkeğin hoşuna gider. Mesaj atmak için onu beklemenize gerek yok. Ondan önce mesaj atarak onu şaşırtmak güzel davranışlardan biridir. Romantik duygularla yazılan bir metin erkeğin mutlu olmasına yetecektir. Ona değer vermek ve bunu ona söylemek, ilgi göstermek önem teşkil eder. Erkek ilişkiye zaman ve emek veriyor ise kadının ona değer verdiğini söylemesi onu sıkmaz. Şevkatli davranmak onu mutlu etmektedir. Koltukta uzanıp birlikte televizyon izlemek, ona sarılmak, birlikte kahve içmek, eğlenmek gibi çeşitli aktiviteler seven erkeği mutlu eder. Erkekler koruyucu olmak ve kadının güvende hissetmesini sağlamak ister.

Erkeklerin Kıskandığı Şeyler Nelerdir?

Başka bir erkekle sürekli olarak iletişim halinde olmak erkeği rahatsız eder. Erkeklerle flört etmek, bakışmak, gülüşmek gibi durumlar kıskançlık nedenleri arasında gösterilebilir. Instagramda paylaşılan eğlenceli ve sosyal fotoğraflar erkeklerin kıskanmasına yol açar. Bunun yanı sıra geceleri kız kıza partilere, eğlenceli mekanlara gitmek erkeği rahatsız etmektedir. Çok fazla dekolte giymek de erkeklerin kıskandığı şeyler arasında yer almaktadır.

Yorumlar
Özlem Çırak 30 Mart 2018 - 15:44:07 Erkeklerin hoşuna giden şeyler nelerdir? Bir erkeği etkilemek için nasıl davranmak gerekir? Ne yapmak gerekir? Erkeklere itici gelen şeyler nelerdir? Yeni biriyle tanıştım ve onu etkilemek istiyorum. Ne yapmalıyım?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: