Kavitasyon zayıflatırmı? Yaptıranlar, fiyatı ve yorumlar
Zayıflama

Kavitasyon Zayıflatırmı? Yaptıranlar, Fiyatı ve Yorumlar

02 Ocak 2018 - 22:25:42

Zayıflama yöntemleri arasında yer alan ve vücudun hızlı bir şekilde yağ kaybetmesini sağlayan kavitasyon yöntemi bölgesel zayıflama da ve selülit tedavisinde uygulanan yöntemdir.

Kavitasyon Zayıflatırmı? Kilo Verdirir mi?

Özellikle yaz aylarında oldukça ilgi gören kavitasyon, vücut şekillendirmesi için son derece önemli yöntemler arasında yer alır. Vücutta birikmiş olan yağların ultrasonik ses dalgaları ile parçalanmasını sağlayarak su ile beraber absorbe edilip lenf yolu ile vücuttan dışarı atılımını sağlar. Basen, karın, kol, bacak ve vücudun her bölgesine uygulanabilmektedir. Seanslı bir şekilde uygulanan zayıflama yöntemi kişinin sıkça tuvalete çıkmasına sebep olabilir. İdrar ile beraber parçalanan yağ hücreleri dışarıya atılır.

Kavitasyon Ne İşe Yarar?

Kavitasyon ile zayıflama cerrahi müdahale gerektirmeyen bir yöntemdir. Bu sayede kişi günlük hayatına devam edebilmektedir. Seans sonrası günlük hayatına çok çabuk döndüğü için yavaş yavaş da zayıflama meydana gelir. Yağ hücrelerinin vücuttan dışarı atılması kişinin hızla kilo vermesine yardımcı olur. Bölgesel incelmede kullanılan kavitasyon yöntemi bölgeye yerleşmiş olan yağların parçalanıp küçülmesine yardımcı olarak bir süre sonra sıkılaşma meydana getirir. Diğer zayıflama yöntemlerinden farkı ise vücutta parçalanan yağları lenf yolları ile dışarıya atmasıdır.

Kimler Kavitasyon Yaptıramaz? Kimler Yaptırabilir?

Kavitasyon uygulaması kalp pili takılı olanlar, hipertansiyon hastalığı olanlar, şeker hastalığı olanlar, vücutta platin olanlar, yaşlılar ve altı öncesine kadar sezeryan doğum yapmış olan kişilerde uygulanmamaktadır. Bu zayıflama yönteminde yaş sınırlaması olmamasına rağmen çok küçük yaşlarda ve çok yaşlı kişilerde uygulanmamalıdır. Acı hissi olmayan bir zayıflama yöntemi olduğundan hemen herkes tarafından tercih edilen yöntemler arasında yer alır. Zayıflama ve vücut şekillendirme için rahatlıkla tercih edilecek yöntemlerden biridir. Bu uygulama sonrasında kişinin günlük yaşamına kaldığı yerden devam etmesi de sıklıkla tercih edilme sebeplerinden biridir.

Kavitasyon Fiyatları Ne Kadar? Nerede Yapılır? Yaptıranlar ve Yorumlar

Kavitasyon yaptıranlar genellikle güzellik merkezlerine ya da kliniklere gitmektedirler. Klinik ortamlarda uzman ile beraber yapılan uygulama mutlaka kişinin sonu almasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra bu yöntem ile beraber vücuttan ödem attırmak ve sağlıklı beslenmek için beslenme uzmanından destek alınabilmektedir. Bu sayede daha hızlı kilo kayıpları meydana gelerek kişinin vücudu çok çabuk şekillenebilmektedir. Seans başına ücret alındığı gibi paketler halinde de tercih edilebilen bir yöntemdir. Seanslar genel olarak kişinin kilosuna göre belirlenmektedir. İlk seansta bile vücudun uyarılmasına bağlı olarak değişimler meydana gelebilmektedir. Kişinin istediği seansa göre paket programlar oluşturulabilir ve buna göre haftalık hangi günlerde gelmesi gerektiği konusunda kişi ile görüşme sağlanır.

Yorumlar
Feride Tutar 02 Ocak 2018 - 22:35:42 Kavitasyon fırsatları hakkında nasıl bilgi sahibi olabilirim? Zayıflama konusunda işe yarar mı? Ben yaptırmayı düşünüyorum ama emin olamıyorum. Yaptıranlar genel olarak hep memnun kalmışlar. Fiyatı hakkında bir bilgim yok ama çok pahalı mı? cevapla
Mehtap Erdem 16 Ekim 2018 - 11:25:27 Kavitasyon nasıl uygulanır ve seans ücretleri ne kadar bilen varsa cevap bekliyorum. Kilo vermek için ideal diyorlar genelde ve çoğu kişi bu yöntem sayesinde zayıfladığını dile getiriyor. Ben de denemek istiyorum ama etkilerini araştırıyorum.cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: