Sağlık 16 Nisan 2021 - 20:38:31

Kereviz Maydanoz Kürü Faydaları, Zararları, Yorumlar ve Kullananlar

Kereviz Maydanoz Kürü Faydaları, Zararları, Yorumlar ve Kullananlar

Kereviz maydanoz kürü; sertleşme ve iktidarsızlık problemi yaşayan erkekler için önerilen doğal bir karışım olarak nitelendirilmektedir.

Kereviz Maydanoz Kürü Faydaları Nelerdir?

Cinsel isteğin azalması ve ilişki isteğinin oluşmaması olarak tanımlanan iktidarsızlık problemi bazı erkeklerde aylarca sürebilmektedir. Eşler için ciddi bir sorun olan bu durum aynı zamanda psikolojik olarak olumsuz etkiler meydana getirmektedir. Sağlıklı bir için sağlıklı cinsel yaşamın bulunması gerekmektedir. Bunun için dee erkeklerde sertleşme ve iktidarsızlık problemlerinin giderilmesine yardımcı olan, doğal bir karışım olarak bahsedilen kereviz maydanoz kürü önerilmektedir.

Yaklaşık olara Roma İmparatorluğu Dönemi'nden bu yana iktidarsızlık problemleri için kerevizin erkeklere faydaları ve kullanımı söz konusu olmuştur. Günümüzde de bu bitkinin aynı şekilde faydalı olacağı düşünülmektedir. İktidarsızlık ile ilişki sırasında cinsel organın sertleşmemesi farklı durumlardır. Bu durumun birden fazle çeşidi vardır. Öncelikle neden olduğuna dair uzman bir doktora gidilmesi gerekmektedir. İlişki sırasında iktidarsızlık problemi için kereviz maydanoz kürü uzmanlar tarafından önerilmektedir. Bu doğal çözüm sayesinde cinsel yaşamın daha aktif ve kaliteli olması sağlanabilir.

Kereviz Maydanoz Kürü Nasıl Yapılır?

Sertleşmeye bitkisel çözüm olarak hazırlayacağınız bu kür için gerekli olan malzemeler 150-200 gram kadar kereviz ve 15-16 adet taze maydanozdur. Öncelikle yaklaşık 2.5 su bardağı miktarındaki suyu kaynatınız. Suyun klorsuz olması tavsiye edilmektedir. Sonrasında kaynamış suyun içerisine kerevizleri ekleyiniz. Tencerenin kapaını kapatıp 5 dakika kısık ateşte kaynamasını sağlayınız. Bu süre sonrasında içerisinde maydanozları ekleyiniz. Kaşıkla karıştırıp 3 dakika boyunca ağzı kapalı şekilde kaynamasına devam ediniz. 8 dakika tamamlandıktan sonra ocaktan alınız ve ılımaya bırakınız. Ilıdıktan sonra süzünüz ve kahvaltı yaptıktan 1 saat sonra ve öğlen yemeğinden yarım saat önce 1 su bardağı içilmelidir. Geri kalan kısmı ise buzdolabına koyulmaktadır. Eğer ki kahvaltıdan sonra ya da öğle yemeğinden önce içemiyorsanız akşam yemeğinden 1 sata sonra içebilirsiniz. Diğer yarısını ise akşam yatmadan önce içebilirsiniz. 20-25 gün boyunca taze olarak bu kürü uygulandığınız zaman etkili sonuç alabilirsiniz. Yılda 2-3 kez uygulanabilmektedir.

Kereviz Maydanoz Kürü Zararları Var mı?

Doğal bir içeriğe sahip olduğu için herhangi yan etkisi bulunmayan kereviz maydanoz kürü, sertleşme problemlerinin giderilmesi konusunda tek başına etkili değildir. bu konuda öncelikle doktora gidilmelidir. Doktora danışarak kullanılması daha faydalı olacaktır. Ayrıca kullandığınız bir ilaç ya da kronik rahatsızlığınız varsa da doktora danışmadan tüketmeyiniz.

Kereviz Maydanoz Kürü Yorumlar ve Kullananlar

Cinsel hayatının düzelmesini ve sertleşme, iktidarsızlık problemlerinin iyileşmesi için kereviz maydanoz kürü kullananların yorumlarına baktığımızda genel olarak olumlu sonuçların alındığı gözlemlenmektedir. Eğer sizler de bu tarz problemler yaşıyorsanız bu doğal kürden destek alabilirsiniz.

  • kereviz maydanoz kürü
  • kereviz maydanoz kürü faydaları
  • kerevizin erkeklere faydaları
  • kereviz maydanoz kürü nasıl yapılır
  • sertleşmeye bitkisel çözüm
  • kereviz maydanoz kürü zararları
  • kereviz maydanoz kürü yorumları
  • kereviz maydanoz kürü kullananlar
Yorumlar
Henüz yorum yazılmadı. İlk yorumu sen yaz!
yorum yaz
Tarçınla Kilo Verme Yöntemi Nedir? Tarçınlı Su Diyeti Nasıl Yapılır?