Sağlık 10 Aralık 2021 - 13:47:14

Power Shape Zayıflama Yöntemi Nedir? Powershape Yaptıranlar Ne Diyor?

Power Shape Zayıflama Yöntemi Nedir? Powershape Yaptıranlar Ne Diyor?

Power shape zayıflama yöntemi; kızılötesi ışınlar ile bölgesel incelme, zayıflama ve selülitli bölgenin dokusunda düzelme sağlayan bir işlemdir.

Powershape Zayıflama Yöntemi Nedir?

3 teknolojiyi bir arada sunan powershape zayıflama yöntemi; bölgesel incelme, cilt sıkılaşması ve selülit konusunda etkili olan bir sistemdir. Bu yöntem, 3 farklı cihaz kullanmak yerine işlemleri tek başına yapmayı sağlamaktadır. Bunlar şöyledir:

  • Bi-polar radyofrekans: Silindirli vakum ve kızılötesi ışık sistemleri olmakta, vücutta bulunan yağ tabakasını azaltmakta olan vücut şekillendirme ve selülit sistemi olmaktadır.
  • Vakum: Basınç uygulama yöntemi ile emme işlemi yaparak mekanik silindir yardımı ile kan dolaşımını arttırmakta ve dokularda bulunan ödeme sebep olmuş sıvı hareket ederek lenfatik dolaşım sağlamaktadır.
  • Radyofrekans ve lazer: İki enerjinin kullanımı ile ortaya çıkmakta olan ısı derinin alt tabakasına inerek yağ hücrelerinde enerjiyi arttırmaktadır. Yağ hücresinin içerisinde bulunan trigliseridleri kullanarak hücre içindeki yağ azalmakta ve yağ hücreleri küçülmektedir. Belirli bölgelerde bulunan yağlar parçalanır selülitli görünüm ve bölgesel incelme ile tedavi edilir. Radyofrekans ile aynı zamanda cilt toparlanması ve gerginleştirilmesi için de kullanılmaktadır. Bu sayede sadece selülitleri yok etmek değil boyun ve yüzde sarkmaları azaltmak, yüzde bulunan derinin sıkılaşmasında da etkili olmaktadır. Bulunan bu özellikler sayesinde bölgesel incelme ve ciltte sıkılaşma sağlanmaktadır.

Vücuttaki fazla kiloların giderilmesini ve bölgesel yağlanma problemlerinin çözülmesi için etkili olan power shape zayıflama yöntemi, karın, bacak, sırt,basen, alt karın ve üst vücut gibi pek çok alana uygulanabilmektedir.

Power Shape Ne İşe Yarar?

Yağ hücrelerini parçalanmasını sağlayarak, sıvılaştırılmasını ve cerrahi bir müdahale gerekmeden vücuttaki yağların atılmasını sağlayan power shape; daha çok selülitli bölgelerde kullanılan geniş başlığının yanı sıra küçük başlığı sayesinde boyun, kol, yüz gibi daha küçük bölgelerde cilt sıkılaşması amacı ile kullanılır.

Tedavi olan hastaların çoğunda gözle görülür şekilde selülitlerde düzelme meydana gelir. Epidermal veya sistematik komplikasyon meydana gelmeden vücuttaki derin bölgelere ulaşır. Yapılan seanslar sonrası minör kas ağrısında rahatlama, cilt dokusu iyileştirmede, çapta küçülme, vücudun şekillenmesi, kan dolaşımında iyileşme, cilt sıkılaşması ve incelme görülmektedir.

Power Shape Yaptıranlar Ne Diyor?

Radyofrekans ile cilt kalitesinde artış, vücutta sıkılaşma ve esnekliğini kazanmasını sağlayan powershape, kişinin metabolizmasını hızlandırır ve cildi gençleştirir. Vakum etkisi ile ödem atmaya, dolaşımın düzenlenmesine ve selülitli bölgelerin giderilmesinde etkisi bulunur. Power shapeler kızılötesi, radyofrekans, ve vakum sistemi olarak selülit önleme, bölgesel zayıflama, vücut şekillendirme ve sıkılaşma programı olmaktadır. Basen, bacak, karın, sırt ve kol gibi çeşitli bölgelerde uygulanmaktadır. Power shape yaptıranlar bu tarz etkilerinin olduğunu belirtmektedir.

Power Shape Kullanım Alanları Seans ve Uygulama Süresi

Selülit giderilmesinde, bölgesel incelme, cilt kalitesinde artış, vücut şekillendirme, bölgesel zayıflama, dolaşım düzenlenmesinde, kolajen aktivasyonunu sağlamada kullanılmaktadır. Sıkılaşma, bölgesel incelme ve selülit için haftada 1 veya 2 seans uygulaması gerekir. Selülit tedavileri sorunlu bölgeye ve kişiye göre değişmekte buna bağlı olarak da 6 veya 10 seans arasında olmaktadır.

Uygulama süresi bölgeye göre 15 ila 40 dakika arası sürmektedir. Vücut şekillendirme, bölgesel incelme ve selülit dokusunda düzelmede en başarılı sistemi olan power shape cildin kalitesini de arttırmaktadır. Selülit sorunlarında, metabolizma yavaşlığı ve ödem de etkili bir yöntem olmaktadır.

  • power shape
  • power shape zayıflama yöntemi
  • power shape nedir
  • power shape yaptıranlar
  • powershape incelme
  • powershape fiyat
Yorumlar
Nil kaya Power shape yaptıranlar var mı? Zayıflamak için denemeyi düşünüyorum ama işe yarar mı fiyatı nedir ararı olur mu bilmiyorum. Deneyen varsa cevap yazabilir mi? cevapla
gorkemd merhaba, ben 2.senasımı bugün yaptırdım ama inanın ilk seansta bile doku düzelmesini gözle gördüm.
İremirem Kesinlikle tavsiye ediyorum ,ilk seansta bile kendinizi müthiş hissediyorsun
Sevde Turan Arkadaşlar powershape zayıflama fiyatları hakkında biraz bilgi almak istiyorum. Birçok yerde yorumlara baktım hatta nasıl kilo verildiğini de inceledim. İnsanlar çok memnun kalıyorlar. Ne yaparsam yapayım kilo veremiyorum. Bu yöntemin zararları yoksa denemek istiyorum. cevapla
Özlem Taş Merhaba. Ben bu yöntem hakkında zayıflama yorumlarını okumuştum ve öyle karar vermiştim. İlk seansı aldım ve sonuçtan daha şimdiden memnun kaldım. Bence kesinlikle denemeye değer bir yöntem bu. Powershape zayıflama yöntemini ilk olarak bir arkadaşımdan duymuştum. Henüz memnun kalmadım diyen görmedim. Zararları var mı bilmiyorum ama bana bir yan etkisi olmadı.
Nermin Yalova ya yakın bu işlemi yapan bir kurum var mı? cevapla
Fatma Uysal Powershape bölgesel incelme fiyatı bana çok yüksek geldi. Daha farklı zayıflama yöntemlerini denemeye karar verdim. Daha önce de bu tarz zayıflama yöntemi fiyatı almıştım ama sanki hepsinin fiyatı çok aşırı yükselmiş. İndirim, kampanya falan denk gelirse incelmek istiyorum. cevapla
yorum yaz
Hot Shapers Neopren Termal Zayıflama Atleti ve Taytı Nedir? Kullananlar, Fiyatı, Kullanımı