Sağlık

Cinsel Organı Büyüten Bitkiler ve Yiyecekler Nelerdir?

16 Eylül 2020 - 20:01:02
Cinsel organı büyüten bitkiler ve yiyecekler nelerdir?

Erkeklerde cinsel organın büyüklüğü ego ve daha erkeksi hissetme yönünden önemli olduğundan daha büyük bir cinsel organa sahip olabilmek için farklı seçenekler değerlendirilmektedir.

Cinsel Organ Büyüten Yiyecekler Nelerdir?

Bazı sebzeler, dolaylı yollardan cinsel organın büyümesi yönünde katkı sağlayabilmektedir. Sebzeler arasında sarımsak, bu etkisi ile bilinen özel ürünler arasında yer alır. Araştırmalar, sarımsak tüketiminin genital bölgeye olan kan akışını hızlandırdığını göstermektedir. Bu sayede bölge daha iyi bir şekilde beslenirken organın daha düzgün ve iyi şekilde gelişmesi sağlanabilir. Bunun yanında ıspanağın da bu yönde bir olumlu etkisi bulunduğu söylenmektedir. İçerisinde yoğun bir şekilde magnezyum içerdiği için kan akışını hızlandırır ve aynı sarımsak gibi cinsel organın daha iyi bir şekilde beslenmesini sağlar.

Cinsel Organı Büyüten Meyveler Nelerdir?

Cinsel organın daha büyük bir hale gelmesinde etkili olan meyvelerin başında hurma gelir. Hurma, yalnıza penis boyunu büyüten bir meyve değildir. Bunun aynında erkeklerde sperm kalitesini de ciddi anlamda arttırma özelliği olan bir üründür. Ayrıca düzenli olarak muz tüketiminde de kişiler penis boylarındaki büyüme için fayda görebileceklerdir. Bunu sağlarken muzun içerisinde yer alan potasyumdan faydalanılmaktadır. Potasyumun vücuda alımı, aynı zamanda sodyum miktarını da arttırırken bu sayede testosteron üretimi artacaktır. Son olarak karpuz da cinsel organın boyunda uzamaya sebep olabilen meyveler arasında yer almaktadır.

Cinsel Organı Büyüten İlaçlar Nelerdir?

İnternet üzerinden çok sayıda farklı sitede penis boyunu büyütmek için kullanılabilecek olan ürünler sarışa sunuluyor. Bu ürünlerin tamamına yakının içerisinde bitkisel ürünler bulunurken bunlardan fayda sağlamak çok mümkün olmuyor. Bu ürünler genel olarak daha iyi bir şekilde ereksiyon yaşamayı sağladığından erkeklerde cinsel organın büyüdüğü algısını oluşturuyor. Ancak araştırmalara göre hiçbir ilacın bu yönde bir etkisi bulunmuyor. Etkisi bulunan bir ilacın dahi etki seviyedeki 0,5-1 santimetre seviyesinde oluyor. Bunun yanında cerrahi müdahaleler ile bu mümkün olabilirken genel olarak herhangi bir sorun olması durumunda bu ameliyatlar tercih ediliyor. Aksi halde keyfi olarak bu ameliyatlar doktorlar tarafından gerçekleştirilmiyor.

İdeal Cinsel Organ Boyu Ne Kadar?

Erkeklerde penis boyunun ulaşması gereken belirli değerler bulunuyor. Eğer bu değerlere ulaşmak mümkün olmazsa bayanların da cinsel ilişki sırasında haz alması söz konusu olmuyor. İlk olarak bayanların haz yaşayabilmesi için gerekli olan peni boyu 7 santim olarak belirtiliyor. Bayanlarda hazza açık olan ve uyarılmasını sağlayan bölge dış kısımdan 7 santimetre içeridedir. Bu sebeple de minimum seviye budur. Bunun üzerinde olan boyutlar her zaman uygun olarak kabul edilirken Türkiye'de ortalama uzunluk 11 santimetre seviyesindedir. Dünya ortalamasına bakıldığında da benzer seviyeler gözlemlenebilir. Cinsel organın büyüklüğü bazı bitki ve yiyecekler ile etkilense de bu etkilenme oldukça küçük seviyelerde olacak ve gözle görülür bir değişime sebep olamayacaktır.

Yorumlar
Mustafa Cinsel organ büyütmek için ameliyat olduğunu duydum ama ben bunun öncesinde doğal yöntemlerden yararlanmak istiyorum. Hangi besinleri yemek gerekiyor? Bazı bitkilerin çok etkili olduğunu söylüyorlar. Yan etkisi olur mu acaba?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: