Sağlık 29 Ocak 2021 - 09:28:49

Herbalife Nedir? Herbalife Ürünleri Zayıflatır mı? Kullananlar ve Şikayetler

Herbalife Nedir? Herbalife Ürünleri Zayıflatır mı? Kullananlar ve Şikayetler

Her geçen gün zayıflamak isteyen kişilere yardımcı olabilmek için farklı ürünler piyasaya sürülürken herbalife ürünleri de bunlardan birisidir.

Herbalife Nedir, Ne Demek?

Son dönemde birçok bayanın tercih ettiği herbalife, "Herba" ve "Life" kelimelerinin birleşiminden oluşmaktadır. Herba kelimesi bitkisel ve doğal anlamına gelirken Life kelimesi de yaşam anlamını taşır. İngilizcenin içerisinde yer alan bu iki kelime doğal yaşamı insanlara aşılayan bu markayı ortaya çıkarmıştır. Bu ürünler, kullanıcılarının maksimum miktarda besin tüketmesinin yanında minimum miktarda kalori almasını amaçlar. Bu sayede kişiler, açlık hissi yaşamamasına rağmen kalori açığı yaratarak kilo vereceklerdir. Bu kiloları verirken çok sevdikleri bazı hazır gıdalardan vazgeçmeleri ve her yedikleri üründe yüksek lezzet aramamaları gerekir.

Herbalife Ürünleri Zayıflatır mı?

Herbalife markası ile ortaya çıkan ürünler, insanların zayıflamasına katkı sağlayan ürünlerdir. Ancak tek başlarına kişileri zayıflatma gibi bir etkisi yoktur. Ana öğünlerde ya da ara öğünlerde yüksek kalorili besinler yerine bu markanın ürünlerini kullanan kişiler, böylece daha az kalori almış olurlar ve mevcut kilolarını vermeye başlarlar. Eğer kişiler, bu ürünleri kullanırken beslenme düzenlerinde herhangi bir değişiklik yapmazsa, şekerli ve yağlı besinleri tüketmeye devam ederlerse bu durumda kilo vermeleri de mümkün olmayacaktır. Ancak düzenli bir biçimde kendilerinden istenen düzen kurulursa fazla kilolardan belirli bir sürede kurtulmak mümkün olacaktır.

Herbalife Kullananlar, Kullanıcı Yorumları ve Şikayetler

Genel olarak bu ürünü tercih edenler, zaman sıkıntısı yaşamayan ve gün içerisinde istediği gıdaya ulaşmakta problemi olmayan kişilerdir. Bazı işyerlerinde çalışan kişilerin yanlarında getirdikleri ürünleri kullanması mümkün olmayabilir. Bunun yanında işyerlerinde yiyecekleri yemeklerde seçim şansı olmayan kişiler, yağlı ve şekerli ürünleri yemek zorunda kalacaklarından kilolarını veremeyebilirler. Bunların dışında herkes bu ürünleri kullanabilmektedir. Ayrıca hamile ve emziren bayanların da kullanmaması önerilmektedir. Genel olarak ürünleri ilk dönemlerde kullanmaya başlayan kişiler farklı yemekleri yemek istedikleri ya da mutsuz olduklarını söylerler ancak bu şikayetler belirli bir süre sonra ortadan kalkacaktır.

Herbalife Ürünlerinin Vücuda Zararları Nelerdir?

Bu bitkisel ürünler, insanların sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlarken bazı olumsuz etkiler de ortaya çıkarabilmektedir. İnsan vücudunda ortaya çıkan sindirim problemleri herbalife markasının en büyük sorunlarından birisi olarak görülür. Doğru bir şekilde kullanılmadığında ishal, kabızlık ya da kusma gibi yan ektileri ortaya çıkabilmektedir. Genel olarak bu durumlar diyet dönemlerinde ortaya çıkan ve insanları zorlayan rahatsızlıklardır. Bunların yanı sıra baş dönmesi ya da gözlerde kararma gibi şikayetleri olan kişiler de bulunuyor olsa oranı oldukça düşüktür. Doğru kullanıldığı takdirde zararlarını ortaya çıkarmayan bu ürünler fazla tüketildiğinde olumsuz etkilerinin tamamını bir anda gösterebilir. Herbalife markasının ürünlerini kullanan kişiler, düzenli bir kullanım ve spor ile birlikte fazla kilolarından kurtulmayı başarabilirler.

  • herbalife
  • herbalife nedir
  • herbalife ürünleri zayıflatır mı
Yorumlar
Pınar erçin Herbalife zayıflama ürünlerini kullananlar var mı? Genelde etkili olduğunu söylüyorlar ama kimisi de zararlarından bahsediyor. Ben kullanmayı düşünüyordum ama emin de olamıyorum. Bu ürünlerle zayıflayınca tekrar kilo alımı oluyor mu? cevapla
Seçil Kırar Geçen gün internette gezinirken Herbalife kullananların 2018 yılına dair atmış oldukları yorumları okudum. Açıkçası oldukça etkilendim diyebilirim. Denemek istiyorum ama bir arkadaşım sonradan daha fazla kilo aldım diyor. Ne yapsam tam bilemedim. cevapla
yorum yaz
Turşuya Bal Konur mu? Turşu Suyu ile Balı Karıştırıp İçerseniz Ne Olur?