Zayıflama 09 Aralık 2020 - 21:41:47

Elbise Altına Korse Giyerek İncelme

Elbise Altına Korse Giyerek İncelme

Elbise altına korse giymek; vücut hatlarının daha belirgin olmasını sağlarken aynı zamanda ince ve zarif gözükmeye de destek olarak kusursuz bir fizik meydana getirmektedir.

Elbise Altına Nasıl Korse Giyilir?

Vücut ölçülerinin daha ideal gözükmesi için tercih edilen korseler kıyafetlerin altına rahatlıkla giyilebilmektedir. Özellikle dar ve vücut hatlarını belli eden elbiselerin altına korse giymek fiziksel olarak daha kusursuz ve zayıf gözükmeyi sağlamaktadır. Elbise altına giyilen korse modelleri büyük bir titizlikle seçilmelidir. Öncelikle vücut yapınızda göre bir elbise seçmeli ve ardından elbisenin kumaşına yapısına göre bir korse tercih etmelisiniz. Böylece giydiğiniz elbisenin üzerinizde kusursuz gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Elbiselerin altına giyilen korse modelleri dışardan kesinlikle belli olmamaktadır. İnce yapıları sayesinde ve renk uyumları neticesinde rahatça giyilebilmekte ve kullanılmaktadır. Fakat elbisenin modeline göre korse de değişmektedir. Şöyle ki eğer elbise kumaşı çok ince ise dikişli bir korse giymek dışardan belli olabilir. Bu nedenle tercih edilen korse kumaşına da özen gösterilmelidir.

Elbise Altına Korse Giymek İnceltir mi?

Korselerin sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle giyildikleri zaman vücudun normalden daha ince gözükmesini sağlarlar. Elbise altına korse giymek 1-2 beden daha zayıf gözükmeyi sağladığından vücut hatlarının da ince ve zarif durmasını sağlayacaktır. Korseler ile bölgesel olarak incelme sağlayabilirsiniz. Yani şöyle ki eğer bel bölgenizin kalınlığından şikayetçiyseniz ve inceltmek istiyorsanız korse takabilirsiniz. Aynı şekilde göğüslerinizin daha küçük ya da büyük durması için, kalçanın daha belirgin ve çıkık durması için, basenlerin incelmesi ya de göbeği düzleştirmek için de kullanabilirsiniz. İnceltici özelliği bulunan her korse modeli bu konuda sizlere yarar sağlayacaktır. Önemli olan doğru modelin ve kumaşın seçilmesidir.

Abiye Elbise Altına Giyilen Korseler

Abiye elbiseler özel davetlerde şık ve zarif olmak için tercih edilen giysilerdir. Gerek tasarım gerekse kumaş bakımından diğer her elbiseden daha farklıdır. Bu nedenle abiye elbise altına takılan korse modelleri de biraz özenli olmalıdır. Öncelikle dikişsiz olmasına özen gösteriniz. Dikişli korseler abiyelerin altından belli olabilmektedir. Eğer ki elbiseniz çok dekolteli ise korse seçimine dikkat etmelisiniz. Göğüs dekolteli bir elbisenin altına toparlayıcı sütyen korse giymek, sütyenin gözükmesine neden olabilir. Bu nedenle hangi bölgeniz için korse kullanmak istiyorsanız ona göre bir elbise seçiniz. Göbek ve bel bölgenizi toparlamak istiyorsanız derin sırt dekolteli elbiseleri tercih etmemelisiniz. Bu önerileri dikkate alarak korse kullanmalısınız.

Elbise Altına Korse Kullananlar

Özel bir davette kusursuz gözükmek için ya da günlük hayatta tercih ettiğiniz bir elbisenin altında ince ve zayıf durmak için korse kullananlar genel olarak memnun kalmaktadır. Kadınların birçoğu kilolu olmasa bile vücut ölçülerinin belirgin durması, ince ve zarif olmak için korse kullanmaktadır. Sizler de ideal ölçülere sahip olmak için giydiğiniz elbiselerin altına korse tercihi yapabilirsiniz.

  • elbise altına korse giymek
  • elbise altına nasıl korse giyilir
  • elbise altına korse giymek inceltir mi
  • abiye elbise altına giyilen korseler
  • elbise altına takılan korseler
  • elbise altına korse kullananlar
Yorumlar
Henüz yorum yazılmadı. İlk yorumu sen yaz!
yorum yaz
Makyajın Cilde Zararları Nelerdir? En Zararları Makyaj Malzemeleri Hangisidir?