Sağlık 07 Ağustos 2021 - 14:40:29

Epimedyumlu Macun Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı, Yorumları, Kullanımı ve Yan Etkileri

Epimedyumlu Macun Nedir? Ne İşe Yarar? Fiyatı, Yorumları, Kullanımı ve Yan Etkileri

Epimedyumlu macun; Uzak Doğu'da yetişen afrozdizyak etkisi bulunan epimedyum bitkisi ile elde edilen, çok uzun yıllardan bu yana cinsel sağlık için kullanılan, hem kadınlarda hem de erkeklerde cinsel isteksizliği gidermek için kullanılan bir karışımdır.

Epimedyumlu Macun Nedir? İçindekiler Nelerdir?

Doğal viagra etkisi ile epimedyumlu macun; bitkisel içeriğe sahip ve cinsel isteksizlik gibi durumları gideren ve aynı zamanda testosteron hormonu salgılayarak kan akışının hızlanmasına destek olan bir gıda takviyesidir. Epimedyumlu macun içindekiler kısmına baktığımızda;

Epimedyum yaprağı: Erkeklerde meydana gelen sertleşme problemlerini gidermektedir. Kan akışını hızlandırır ve aynı zamanda testosteronu artırır.

Dut pekmezi: Cinsel birlikte enerji ihtiyacını karşılar.

Keçiboynuzu pekmezi: Sperm kalitesini ve beraberinde cinsel gücü artırmaktadır.

Ginseng ve kırmızı ginseng: Üreme sistemini iyileştirici etkiye sahiptir. Prostat tedavisinde de kullanılmaktadır.

Maca kökü: Kısırlık tedavisinde etkili olabilecek bir bileşendir ve aynı zamanda hormon seviyesini dengeler.

Havlıcan: Vücut direncini artırır ve dayanıklılık sağlar.

Mabet ağacı: Konsantrasyonu ve odaklanmayı sağlar.

Yukarıda sadıklarımızın haricinde aynı zamanda zencefil kökü, arı sütü, polen, cüce palmiye, çiçek balı, çoban çökerten otu ve demirdikeni otu bulunmaktadır. Düzenli kullanıldığı zaman sertleşme ve cinsel isteksizlik problemlerini giderir. Sadece erkekler için değil aynı zamanda kadınlar için de etkilidir.

Epimedyumlu Macun Ne İşe Yarar? Yan Etkileri Var mı?

Genel olarak epimedyumlu macun cinsel isteksizliğin giderilmesi, cinsel performansın artırılması için etkili olan bir besin takviyesidir. Gün içerisinde kendini halsiz ve yorgun hisseden kişiler bu macunu kullanabilirler. İlişkiye daha istekli olmanızı sağlarken aynı zamanda cinsel soğukluk sorunlarını da ortadan kaldırmaktadır. Erken boşalmayı önlemektedir. Fakat yasaklanan epimedyumlu macunlar insan sağlığı için olumsuz birtakım etkilere sahiptir. Epimedyumlu macun zararlarına baktığımızda baş ağrısı ve kalp çarpıntısı gibi sorunlara yol açabilmektedir. Kan akışında ani bir hızlanma meydana getirdiği için herkesin kullanımına uygun değildir. Ayrıca alkol ile birlikte tüketilmemelidir. Kronik hastalığı olanlar kullanmamalı ve doktora mutlaka danışmalıdır. Hamile kadınların kullanımına uygun değildir.

Epimedyumlu Macun Kullanımı Nasıl Olur?

Cinsel isteksizliğin giderilmesini sağlayan en iyi epimedyumlu macun kullanımı cinsel aktiviteden 1 saat önce 1 çay kaşığı olacak şekilde kullanılmalıdır. Tüketilmeden önce iyice karıştırılmalıdır. Ayrıca alkol ile birlikte alınmamalıdır. Epimedyumlu macun bozulur mu diye soracak olursanız kullanım öncesinde son kullanma tarihine bakılmalı ve bu konuda dikkatli olunmalıdır.

Epimedyumlu Macun Fiyatı ve Yorumları

Çok pahalı olmayan epimedyumlu macun tamamen bitkisel olmalıdır ve kullanımı sakıncalı olabilmektedir. Epimedyumlu macun yorumlarına baktığımızda kullanım sonrasında yarım saat içerisinde etkisini göstermektedir. Sonrasında etki yaklaşık 12 saat sürmektedir. Fakat bu etki kişiden kişiye değişir.

  • epimedyumlu macun
  • epimedyumlu macun nedir
  • epimedyumlu macun içindekiler
  • epimedyumlu macun ne işe yarar
  • yasaklanan epimedyumlu macunlar
  • epimedyumlu macun zararları
  • epimedyumlu macun kullanımı
  • en iyi epimedyumlu macun
  • epimedyumlu macun bozulur mu
  • epimedyumlu macun fiyatı
Yorumlar
Henüz yorum yazılmadı. İlk yorumu sen yaz!
yorum yaz
Kırmızı Soğan Suyunun Faydaları Nelerdir? Hamile Kalmayı Kolaylaştırır mı? Nasıl Hazırlanır?