Yaşam 24 Mayıs 2021 - 12:18:43

Külot İzi Nasıl Geçer? İzi Belli Olmayan Külot Var mı?

Külot İzi Nasıl Geçer? İzi Belli Olmayan Külot Var mı?

İzi belli olmayan külot, kalçadaki sarkan, fazla kilolu kısımları toparlayarak o bölgeyi düzgün bir hale getiren iç çamaşırıdır.

İzi Belli Olmayan Külot Nedir?

Külot izi belli olmayan iç çamaşırları toparlayıcı külot olarak bilinmektedir. Bu külotların özelliği fazla yağları kapatmak, bölgenin daha sıkı ve zayıf görünmesini sağlamaktır. Kadınların çoğu kalça kısmındaki fazla yağlardan rahatsız olmaktadır. Bu rahatsızlıkların giderilmesi için toparlayıcı külotlar üretilmektedir. İzi belli olmayan külotlar estetik görünümü sağlayan işe yarar iç çamaşırlarıdır.

Kadınların çoğunlukta olan kısmı bu iz yapmayan külotlardan kullanarak şık görüntüye ulaşmaktadır. Külotun özelliği rahat ve çekici hissettirmesidir. Kalçayı kaldıran toparlayıcı külotlar sayesinde kalça yuvarlak ve güzel görünmektedir. Kalçasından şikayet eden kadınların kendilerini daha güzel görmelerini sağlamak için üretilen bu külotların kullanımı oldukça rahattır. Yok hissi verirken hareket etme sürecinde kişiye rahatlık kazandırmaktadır.

Toparlayıcı Külot Ne İşe Yarar?

Fiziksel anlamda kadını daha dişi hissettiren külotlar şık görüntüye ulaşmanın en iyi yoludur. Gebelik döneminde veya fazla kilo alıp vermekten kaynaklı olarak sarkan cildin toparlanmasını bu külotlar sağlamaktadır. Sarkan derinin toparlanması ile kişi kendini daha özgüvenli hissetmektedir. Kalça bölgesinin şekilli, kalkık görünmesini isteyen çoğu kişi bu külotlardan yararlanabilir. Yapı olarak korseye benzemese de özellik olarak benzer tarafları vardır.

İzi belli olmayan iç çamaşırı vücudu toparlar, sıkı gösterir, vücut hatlarının daha güzel görünmesine fırsat vererek kişiyi kendi vücudu ile barıştırır. Kilo aldığını gören ya da fazla yağ görüntüsünden dolayı kendiyle küsen ve özgüvensiz bir hayat süren birçok kişi vardır. Kıyafet üreticileri bu gibi durumlar kapsamında kadınların başlangıç yapmalarına fırsat tanımaktadır.

Külot İzi Nasıl Geçer?

İç çamaşırının belli olmaması için dikişsiz olan toparlayıcı külot modellerine bakılabilir. Bu külotlar özel bir şekilde tasarlanmaktadır. Terleme yapmadığı gibi cildin nefes almasını sağlamaktadır. Her yaş aralığındaki kişilerin kullanabileceği izi belli olmayan külotlar kaliteli kumaşlardan üretilmektedir. Popoyu seksi gösterir ve sarkık kısımları en az seviyeye indirgemektedir. Özellikle elbise ve etek giyen kadınlar bu külotları kullanmalıdır.

Toparlayıcı Külot Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Beden ölçüsüne uyumlu olan izi belli olmayan külotlar alınmalıdır. Hamile kadınlar bu külotları kullanacak ise iki üç haftada bir ölçünün değiştirilmesi gerekebilir. Gebelik sürecinde vücut genişledikçe yeni külot alınmalıdır. Model açısından çeşitli olan külotların kırmızı, mavi, beyaz, siyah gibi bir sürü rengi vardır. Normal bel, yüksek bel, düz, dantel, yarı dantel şeklinde çeşitli modelleri olan külotları birey kendi zevkine göre tercih etmelidir. Karın bölgesi şiş olan kişi yüksek bel külot alabilir.

Yüksek bel külotlar karın bölgesini toparlar, popo kaldırma özelliği olan külotlar ise kalça kısmını toparlamaktadır. Toparlayıcı külotların rahatsız eden bir özelliği bulunmamaktadır. Bu yüzden kişi hangi yaşta olursa olsun bu külotlardan kullanabilmektedir. İzi belli olmayan külot almak isteyen kişiler bedene göre mutlaka deneme yapmalıdır.

  • külot izi
  • izi belli olmayan külot
  • toparlayıcı külot
Yorumlar
Betül Ünal Beyaz pantolon giydiğimde külot izi belli olmasın istiyorum. Bunun için nasıl bir iç çamaşırı giymeliyim? Hem toparlayıcı etkisi olan hem de izi belli olmayan külotlar var mı? Bunları nereden bulabilirim nerede satılıyor? cevapla
Zehra Özkoç İzi belli olmayan iç çamaşırı olarak lazer kesim külotlar var. Bazı markaların da dikişsiz tek parça külotları iz yapmıyor. Oldukça rahat olan bu külotlar vücutta veya kıyafetlerinizde hiçbir şekilde iz bırakmıyor. Vücutta külot izi olduğu gibi zamanla pantolonda da iç çamaşırı izi olabiliyor. Bahsettiğim modelleri deneyebilirsiniz. Pişman olmazsınız. cevapla
Nesli Alkan Kilo alıp vermekten kaynaklı olarak vücutta oluşan külot izi nasıl geçer? Pek fazla acı hissetmedim ama sanki dikiş yerlerine gelen yerler sürtünmeyle kesilmiş gibi olmuş. Krem falan sürdüm ama işe yarar mı hiç bilmiyorum. cevapla
yorum yaz
Siyah Domates Faydaları Nelerdir? Nerede Yetişir? Fiyatı Ne Kadar?