Zayıflama 04 Ekim 2021 - 18:41:08

Zayıflama Korsesi ile İncelme

Zayıflama Korsesi ile İncelme

Korseler anlık olarak kişilerin daha ince bir görünüme kavuşması için kullanılıyor olsa da sürekli olarak kullanılarak kişilerde zayıflamayı sağlayan zayıflama korsesi de tercih edilmektedir.

Zayıflama Korsesi Nedir? Ne İşe Yarar?

Zayıflamak isteyen bayanlar son dönemde düzenli olarak korse kullanarak bu amaçlarına ulaşmayı amaçlıyorlar. Normalde kıyafetlerin içerisinde kullanılan ve daha ince gözükmeyi sağlayan bu ürünleri sürekli olarak giyen bayanlar, bu inceliği sabit bir hale getirmeyi amaçlıyor. Bu amaç ile düzenli olarak takılan korseler de zayıflama korsesi olarak isimlendiriliyor. Zayıflama korsesi olarak satılan ürünler, kişilerin bel kısımlarına büyük bir baskı uygularken bu bölgede incelmeyi sağlayabiliyor. Zayıflama korsesini kullanmayı düşünen bayanlar bir yandan yöntemin ne kadar kolay olduğunu düşünürken bir yandan zararları olup olmadığını da merak ediyorlar.

Zayıflama Korsesi ile İncelme Mümkün mü?

Genel olarak bayanlar korse kullanımı ile birlikte vücutlarındaki kusurları örterek çok daha düzgün bir vücut görünüşü kazanmayı amaçlıyorlar. Bu aşamada korseler işlerini çok iyi bir biçimde yapabilirken özel günlerde bayanların çok daha güzel gözükmelerini sağlıyor. Ancak bu aşamada bazı bayanlar bu ürünleri sürekli olarak kullanarak bel kısımlarının artık tamamen o formda kalmasını amaçlıyor. Yapılan araştırmalarda uzun süre korse kullanımı ile birlikte bel kısımlarında sabit bir incelme söz konusu olabiliyor. Uzun süreli kullanımlar sonrasında bayanların bel ölçüleri birkaç santimetre düşüyor.

Zayıflama Korsesi Nasıl Kullanılır? Nasıl Takılır?

Zayıflama korsesi olarak alınan ürünlerin düzenli olarak kullanılması gerekiyor. Aksi takdirde bu korselerden verim almak da çok mümkün olmuyor. Bayanlar, normal şartlarda kendi bedenlerinin bir alt bedeninde korse alarak kullanıyorlar ancak zayıflama korsesi olarak bir ürün satın almak isterlerse iki eden küçüğünü seçiyorlar. Bu aldıkları ürünü kullanmaya başlayan kişilerin bel kısımlarına büyük bir baskı uygulanıyor ancak bayanlar bu baskıya tamamen alıştığından herhangi bir sorun yaşamıyorlar. Bu şekilde günde 12-15 saat aralığında ürünler kullanılırken yalnızca uyurken korseler çıkarılıyor. Bunun sonrasında bel kısmında incelmeler gözle görülebilir hale geliyor.

Zayıflama Korsesinin Zararları Nelerdir?

Bu yöntem her ne kadar basit ve etkili bir yöntem olarak görülüyor olsa da belirli zararları bulunuyor. İlk olarak kişilerin bel kısımlarına denk gelen bağırsak gibi iç organların kullanabilecekleri alanlarda daralmalar yaşanıyor. Bu durumda bağırsakların ve o bölgedeki diğer organların sahip oldukları formda değişimler meydana gelirken farklı hastalıkların ortaya çıkması tetiklenebiliyor. Buna ek olarak kişilerin kaburgaları da iyice sıkıştırıldığından bunların yapısında da bozulmalar meydana geliyor. Ciğerleri ve kalbi darbelerden koruma görevi olan kaburgaların yapısında yaşanan bozulmalar bu korumayı da daha güçsüzleştirmiş oluyor. Tüm bu zararları göze alan bayanlar korselerin kullanımına devam edebiliyor. Zayıflamak mümkün olmasa da incelmenin mümkün kılındığı zayıflama korsesi ile birlikte bayanlar çok daha ince bir bele sahip olabiliyor.

  • zayıflama korsesi ile incelme
Yorumlar
Gülnur Göktaş Kilo vermek için zayıflama korsesi kullananlar zararları konusunda ne düşünüyor bunu bilmek istiyorum. Bende kullanmak istiyorum hatta nerede satılır fiyatları ne kadar diye hep araştırdım. Gün içerisinde ne kadar takmak gerekiyor onu bilmiyorum. Kullanıcı yorumlarına baktım birçok yerde de sorularıma cevap olmadı. cevapla
yorum yaz
Körmen Otu Nedir? Faydaları Nelerdir? Nasıl Pişirilir?