Yaşam 15 Temmuz 2021 - 17:26:23

Popo Kaldırıcı Korse Nedir? İşe Yarar mı? Nasıl Kullanılır?

Popo Kaldırıcı Korse Nedir? İşe Yarar mı? Nasıl Kullanılır?

Popo kaldıran korse kadınlar tarafından kullanılan ve popo bölgesini dik gösteren çamaşır çeşididir.

Popo Kaldırıcı Korse Nedir?

Toparlama görevi olan külotlar popo kısmında bulunan fazlalıkların kapatılmasına ve sıkı bir görüntüye sahip olmasına olanak tanımaktadır. Kadınların çoğu bu bölgede fazlalıkların olmasından rahatsız olmaktadır. Fazlalıklar kadının mutsuz hissetmesine ve özgüvenli bir biçimde hareket edememesine neden olur. Popoyu toparlayan bu külotlar seksi bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Popo kaldırıcı korse hal arasında korse olarak isimlendirilebilir.

Popo Kaldırıcı Korse Modelleri ve Çeşitleri

Kadınların tercih ettiği bu çamaşırların modelleri oldukça şık bir görünüme sahiptir. Külotların özelliği poponun fit ve seksi görünmesini sağlamasıdır. Popo kaldırıcı korse kadının fiziksel anlamda dişi hissetmesini ve görünmesini sağlar. Özellikle gebelik sürecinde gerilmiş kalçalar doğumdan sonraki zaman diliminde sarkmaktadır. Bu yüzden korse aracılığı ile bu sarkık görüntü ortadan kaldırılabilir. Aynaya baktığı zaman kendini daha güzel gören kişi mutlu hissetmeye başlar.

Toparlayıcı Külot Ne İşe Yarar?

Kadınların fiziksel olarak isteklerinden en önemlisi kalçaların estetik ve kalkık görünmesidir. Bu aşamada toparlayıcı külotun özellikleri devreye girer. Popo kaldırıcı korse sayesinde kalçalar fit, sıkı ve kalkık görünmektedir. Yapı olarak korse gibi sıkmadığı için gebelik döneminde de bu külotlar kullanılabilmektedir. Karın bölgesini sıkmamakta ve bebeğe herhangi bir zarar vermemektedir. Gebe kadının göbek kısmı ilk zamanlarda belli olmayabilir, fakat bir zaman geçtiğinde az daha olma göbekteki şişliği bu külotlar kamufle edebilmektedir.

Popo Kaldırıcı Korse İşe Yarar mı?

Kadın kilo aldığı zaman psikolojik anlamda hüsrana uğramaktadır. Kendini kötü hisseden kadın zaman içinde kendine olan özgüvenini kaybettiği gibi kendi bedenine küser. İç çamaşırı üreten firmalar bu durumun farkında olduğu için toparlayıcı iç çamaşırlarıyla probleme çözüm bulmuşlardır. Sarkık olan kalçalar toparlayıcı külot ile kaldırılır. Kaldırmanın yanı sıra yuvarlak bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Kalçasını sevmeyen ve görüntüsünden rahatsız olan kadınlar toparlayıcı külotlarla bu şikayetlerden kurtulabilir. Her yaş aralığındaki kadınları kullanabildiği külotlar popoyu eğimli ve diri göstermektedir. Sarkan görüntü yerine hoş görüntü gelir. Ayrıca toparlayıcı külotun en iyi özelliği kıyafetten belli olmamasıdır. Külot dışardan belli olmadığı gibi kullanım olarak oldukça rahattır. Külotlar yapı olarak esnek ve rahat olduğundan dolayı bebek veya anne zarar görmemektedir.

Popo Kaldırıcı Korse Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Alınan külot vücut ölçüsüne uygun olmalıdır. Gebe kadınlar bu külotu kullanacak ise iki üç haftada bir bedenini değiştirmelidir. Hamile kadında günden güne büyüyen popodan dolayı beden ölçüleri değişir. Renk olarak çeşitli olan modeller kişinin isteği doğrultusunda değişir. En çok tercih edilen renkler ise kırmızı ve siyahtır. Popo dışında karın bölgesini de fit görmek isteyenler yüksek bel külot tercih edebilmektedir. Halk arasında popo kaldırıcı korse olarak bilinen toparlayıcı külotlar internet üzerinden kolay bir şekilde sipariş edilebilmektedir.

  • popo kaldırıcı korse
  • popo kaldırıcı korse nedir
  • popo kaldırıcı korse işe yarar mı
  • popo kaldırıcı korse modelleri
Yorumlar
Derya Algönül Popo kaldırma egzersizleri ve hareketleri nelerdir? Onları uygulamak istiyorum. Pop kaldıran korse ve külot modellerini de deneyebilirim aslında. Fiyatları ne kadar? Herhangi bir yan etkileri oluyor mu? Deneyenler var mı? cevapla
yorum yaz
Dut Yaprağının Faydaları ve Zararları Nelerdir?