Zayıflama 16 Aralık 2020 - 21:40:39

Zihin Gücüyle Zayıflama Teknikleri

Zihin Gücüyle Zayıflama Teknikleri

Zihin gücüyle zayıflama; ağır diyet programları, zorlu egzersizler ve herhangi bir cerrahi işlem uygulamasına gerek kalmadan fazla kilolardan arınmaya yardımcı olan bir yöntemdir.

Düşünce Gücüyle Kilo Verme

Günümüzde kilo vermek için geliştirilmiş birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler genellik kalori yakımının sağlanmasına destek olan ve buna bağlı olarak kilo vermeyi mümkün hale getiren uygulamalardır. Geliştirilen yeni bir yöntem sayesinde etkili ve kalıcı zayıflarken vücudunuzu yormanıza gerek kalmamaktadır. Bu yöntemin adı zihin gücüyle zayıflama olarak nitelendirilmektedir.

Düşünce gücüyle zayıflama obezite hastalığı ve aşırı kilo problemi yaşayan kişilerde birebir etki meydana getiren bir tekniktir. Avrupa ülkelerinde yoğun bir şekilde talep gören bu yöntem ülkemizde de artık uygulanmaktadır. Bilinçaltı değişimlerin uygulandığı bu zayıflama şeklinde tekrar kilo alma durumu yoktur. Verilen kilolar kalıcı olarak vücuttan atılmaktadır. Zihinsel kelepçe, algısal değişim ve birtakım motivasyon eğilimleri ile kişinin kiloyu beyninde tamamen bitirmesine yönelik bir uygulama olarak nitelendirilir. Bu yöntemde kişiler bilinçsel farkındalık eğitimleri ile beyinden yeniden bir beden modeli oluşturma gibi etkiler yaratılır.

Zihin Gücüyle Kilo Vermenin İpuçları Nelerdir?

İnsan zihni asıl olarak pek çok durumun yaratılmasından sorumludur. Depresyon ve çeşitli hastalıkların oluşumunun çoğunun zihinsel güce bağlı olduğu belirtilmektedir. Düşünce gücü ile zayıflama olgusu tam olarak burada ortaya çıkmaktadır. Bu yöntem ile kilo vermek için öncelikle kişinin yanlış yaptığı eylemleri düzeltmesi gerekmektedir. Kilo almanıza neden olan yanlışları kafanızdan attığınız zaman zayıflamaya başlarsınız. Bunun yanında yapılması gereken bir başka etken ise beynimizi ve kendimizi kilo verebileceğimize inandırmaktır. Tekrar kilo alırsam bu kıyafetleri yeniden kullanırım düşüncesinden sıyrılıp, ideal kiloya geldiğimde tekrar kilo almayacağım ve bu kıyafetlere ihtiyacım olmayacak düşünmesine sığınmamız ve dolabımızı temizlememiz gerekmektedir. Öncelikle düşünce gücüyle inanmanız ve sonrasında uygulamanız gerekmektedir.

Zihin Gücüyle Nasıl Zayıflanır?

21 günlük zayıflama olumlaması ile kilo verebilmek için öncelikle masada her gün oturduğunuz yeri değiştirin. Farklı sandalyede oturun. Yemeğinizi televizyon karşısında yemeyiniz. Televizyon karşısında yemek yediğiniz zaman fazla tükettiğinizin farkına varmayabilirsiniz. Abur cubur alışkanlığınızı tamamen bıraktığınız gerektiğine kendinizi odaklayın ve bu tarz besinleri tüketmeyin. Yemek yediğiniz tabakların boyutlarını küçültün. Böylece daha fazla yemek yemiş gibi düşünerek bilinçaltımıza karnımızın doyduğuna dair mesaj gönderebiliriz. Kendinizi iyi hissetmek açısından siyah renk tercihlerinizi iptal ediniz. Kilosu olan pek çok kişi genelde fazlalıklarını gizlemek için siyah giymektir. Bu zayıflama tarzında her şey apaçık ortada olmalıdır. Böylece farkındalık yaratarak zayıflama sağlayabilirsiniz.

Bilinçaltı Zayıflama Yöntemi ile Zayıflayanlar ve Yorumlar

Günümüzde birçok kişini uyguladığı zihin gücüyle zayıflama teknikleri oldukça olumlu yorumlar almaktadır. Bu yöntemi uygulamak için bir uzmandan bilgi almalısınız. Zihinsel olarak kendinizi hazır hissetmeniz ve hangi yiyecekleri tüketmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bu şekilde etkili ve kalıcı zayıflama sağlayabilirsiniz.

  • zihin gücüyle zayıflama
  • zihin gücüyle zayıflama teknikleri
  • 21 günlük zayıflama olumlaması
  • zihin gücüyle nasıl zayıflanır
  • zihin gücüyle kilo vermenin ipuçları
  • düşünce gücüyle zayıflama
Yorumlar
Henüz yorum yazılmadı. İlk yorumu sen yaz!
yorum yaz
Barbunya Balığı Özellikleri Nelerdir? Faydaları ve Kalorisi