Zayıflama 01 Mart 2021 - 13:43:48

Biorezonans Nedir? Biorezonans ile Zayıflayanlar

Biorezonans Nedir? Biorezonans ile Zayıflayanlar

İnsan vücudunun sahip olduğu bir frekans bulunurken zararlı olan frekansların özel cihazlar ile vücuttan uzaklaştırılması işlemi biorezonans olarak tanımlanır.

Biorezonans Nedir, Ne Demek?

İnsanların vücudu, doğada yer alan diğer organizmalar gibi belirli bir elektromanyetik frekans ortaya çıkarır. Bu frekansın oluşumunda en küçük yapı taşı olan hücreden dokulara ve organlara kadar birçok farklı yapının belirli frekansları yer alır. Hasta olan insanların frekanslarında ciddi değişimler meydana gelebilmektedir. Bu değişimlerin sebebi de genelde vücuda giren virüs, bakteri ve benzeri zararlı organizmalardır. İnsanların vücudu üzerinde yapılan araştırmalar ile birlikte eğer frekanslarda bir sorun varsa bu zararlı frekansların alınması işlemine başlanır. Bu işlemin tamamı biorezonans olarak isimlendirilmektedir.

Biorezonans Zayıflatır mı? Kilo Verdirir mi?

Bu zayıflama işlemleri son dönemde kişilerin kilo vermesine yardımcı olmak için de kullanılıyor. Bu kullanım içerisinde belirli seanslar uygulanırken tamamen uzmanlar tarafından bu uygulamalar yapılıyor. Bu işlem ile birlikte insanların bazı sevdikleri gıdalara olan bağlılıklarının önüne geçilebiliyor. Bu sayede de yeme alışkanlıklarını değiştirerek kişiler rahat bir biçimde kilo vermeye başlayabiliyorlar. Genel olarak kişilerin yediklerinde kilo almalarına sebep olacak yağlı ve karbonhidrat oranı yüksek besinlere karşı bu uygulama yapılırken kişilerin artık bu besinleri tüketme isteği ortadan kalkmış oluyor. Eğer bu yöntemi kullanan kişiler bunun yanı sıra sporlarını da yapmaya başlarlarsa çok daha sağlıklı bir biçimde kilolarından kurtulmuş oluyorlar.

Biorezonans Nasıl Yapılır? Nasıl Uygulanır?

Bu uygulamanın yapılabilmesi için özel cihazlara ihtiyaç duyulurken bu cihazlarda her maddenin mevcut frekansı belirlenebilmektedir. Bu doğrultuda kişilerin vücutlarında karbonhidrat ve yağ içerikli olan besinleri tükettiğinde ortaya çıkan frekanslar belirlenir. Bu frekansların ortadan kaldırılması kişilerin bu eylemi özlememesi ve istememesi anlamına gelmektedir. Frekanslar vücuttan uzaklaştırıldığında ciddi biçimde bir rahatlama hissi oluşurken artık hamur işleri ve benzer ürünlere olan istek ortadan kalkmaktadır. Terapiler uygulanırken özel cihazların kullanılıyor olması insanların acı konusunda endişelerinin oluşmasına sebep olmaktadır. Ancak bu yöntem içerisinde acı konusunda herhangi bir endişenin olması yersidir. Kesinlikle en küçük düzeyde dahi acı oluşmazken genel olarak hastanede yapılan testlere benzemektedir.

Biorezonans Yöntemi ile Zayıflayanlar

Zayıflamalarının önündeki tek engel diyetlerine uyamamak olan kişiler biorezonans tedavisi ile rahatlıkla zayıflayabilirler. Gün içerisindeki hareket miktarları gerekli düzeydeyse ve vücutlarında ekstra bir rahatsızlık yoksa bu zayıflama yöntemini kullanan kişiler diyetlerini çok kolay bir biçimde uygulamaya başlayacaklardır. Diyet ve sporlarını bir araya getirdiklerinde kilo vermemeleri ya da istedikleri kiloya gelmemeleri gibi bir durumun olması söz konusu dahi olmayacaktır. Bu sebeple de 3 seans süren tedavilerini olduktan sonra rahatlıkla verecekleri kilolar ile birlikte daha güzel bir vücuda kavuşma süreçlerini takip edebilirler. Gelişmiş merkezlerde uygulanan biorezonans yöntemi ile birlikte düzenli ve sistemli bir biçimde kilo vermek mümkün olacaktır.

  • biorezonans
  • biorezonans nedir
  • biorezonans nasıl yapılır
  • biorezonans tedavisi
Yorumlar
Nebahat Sucu Biorezonans tedavisi fiyatları ne kadar? Doğumdan sonraki kilolarımı vermekte çok güçlük çekiyorum. Adını ilk defa duydum ve çok merak ediyorum. Yaptıranların yorumlarını okudum ve işe yarıyor diyorlar. İstanbul'da nerede var biliyor musunuz? cevapla
Çağla Ural Biorezonans yöntemi ile zayıflama fiyatları hakkında bilgisi olan varsa ya da yöntemi deneyen yazarsa çok sevinirim. Denemeyi düşünüyorum fakat ne kadar etkili olacak ve nasıl bir yöntem onu merak ediyorum. İzmir'de nerede var? cevapla
yorum yaz
Gebelik Şekerini Düşüren Yiyecekler ve Tüketilmesi Gerekenler