Yaşam

Bir Erkeği Nasıl Kıskandırırsın?

30 Mart 2018 - 04:03:54
Bir erkeği nasıl kıskandırırsın?

Erkeğin ilişki içerisinde veya dışında kadını başka birinin ortaklığına katlanamama duygusuna kıskançlık denir.

Bir Erkek Nasıl Kıskandırılır?

  • Sevgilinizin ya da hoşlandığınız kişinin arama saatinde ailenizle, arkadaşınızla konuşarak telefonu meşgul bırakabilirsiniz. Bu durumun dışında onun aramasından hemen sonra değil birkaç saat sonrasında geri dönüş yapabilirsiniz. Yöntemin amacı onun sizi merak etmesini sağlamaktadır. Merak uyandırmak ilişkiyi monotonluktan çıkararak ilişkiye heyecan ve renk katmaktadır.
  • Daha öncesinde program yapmadan doğal bir şekilde kız arkadaşlarınızla dışarı çıkacağınızı söyleyebilirsiniz. Fakat akşam saatlerinde bunu yapmak erkeğin kıskanmasına yol açar. Havalı ve popüler mekanları seçmek erkek arkadaşınızı çıldırtabilir.
  • Sizi her halinizle bakımlı görmesi, düzenli olarak spor yapmak ve fiziğinizin iyi olması dikkatleri üzerinizde toplayacağı için sizi başka gözlerle paylaşmak istemeyecektir.
  • Eski sevgilinizin sizi aradığını ve görüşmek istediğini söyleyebilirsiniz. Fakat erkek arkadaşınız sinirliyse bunu yapmak olumsuz sonuçlara neden olabilir. Bu yüzden yapacağınız davranışın sonucunu iyi düşünmelisiniz.

Erkeğin İlgisini Çekmek İçin Ne Yapmalı?

Sevgilinizin üzerine düşmek ve sürekli olarak ilgi göstermek sizinle daha az ilgilenmesine neden olmaktadır. Kendinize ait fikirlerinizin ve sınırlarınızın var olduğunu cesur bir şekilde göstermelisiniz. Onun her söylediğine evet demek bir süre sonra size saygı duymamasına neden olmaktadır. Dolayısı ile sevgi ve ilginizin bir dengesi olmalıdır. Sosyal medyayı hareketli kullanmak etkili olabilir. Geniş arkadaş grupları ile çekilen fotoğraflar sevgilinin merak etme duygusunu ortaya çıkarır. Çekilen fotoğraflara yapılan yorum ve beğeniler de aynı şekilde erkeğin kıskanmasını sağlamaktadır.

Erkekleri Kıskandırma Taktikleri Nelerdir?

İlgisiz bir erkeği daha ilgili hale getirmek için onun dikkatini çekmek gerekir. Dikkat çekmek için onun sizi merak etmesini sağlamak yeterli olacaktır. Rahat davranmak, nerde olduğunu, ne yaptığını sormamak dikkat çeken bir davranıştır. Güzel ve bakımlı olmak ilişkideki en önemli faktörler arasında yer alır. Giyim tarzınızı değiştirerek farklılık yaratabilirsiniz. Yarattığınız farklılık sayesinde çevreden gördüğünüz ilgiden rahatsız olan sevgiliniz size daha çok zaman ayırmaya başlar. Sevgiliniz karşısında umursamaz olmak kendi hayatınızda sizin daha değerli olduğunuzu hissettirmektedir. Sizinle konuştuğu süre içinde uzun açıklamalar yapmak yerine kısa cevaplar vererek onu çok fazla takmadığınızı hissettirebilirsiniz.

Erkekler Kıskanır mı? Nasıl Kıskandırılır?

Erkekler ilgi duydukları kadınları kıskanırlar. Bunun için farklı teknikler deneyebilrisiniz. Telefonla konuşmak ne konuştuğunuzu merak etmesine yol açar. Bu yüzden arkadaşlarınızla pozitif ve eğlenceli bir şekilde konuşabilirsiniz. Özel günlerin dışında makyaj yaparak onun ilgisini üzerinize toplayabilirsiniz. Bakım ve makyaj erkeğin dikkatini çeken en belirgin kıskanma etkenleri arasında bulunmaktadır. İş hayatınızda tanıdığınız kişilerin başarısından ve onların hayatından bahsetmek belli başlı kıskançlık nedenleri arasında yer almaktadır. Bir erkeği kıskandırmak ve size karşı ilgili olmasını sağlamak için onu terk etme ihtimaliniz olduğunu hissettirebilirsiniz. Ayrıca kişinin kendine değer vermesi ve hayatının merkezine ilk olarak kendisini koyması ilişkinin sağlıklı bir şekilde yürümesi için önem teşkil etmektedir.

Yorumlar
Göksel hızarcıoğlu 30 Mart 2018 - 04:13:54 Erkekler kıskanır mı? Kıskanırsa ne yapar? Nasıl belli eder? Sevgilimi kıskandırmak istiyorum ama bu kötü bir sonuca yol açar mı emin olamıyorum. Kendisi biraz sinirli bu yüzden kıskandırdığımda ters etki olabilir mi?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: