Sağlık 02 Ağustos 2021 - 17:04:53

Eşkina Balık Taşı Nedir? Faydaları Nelerdir? Nerede Bulunur? Kaç Gün Kullanılır?

Eşkina Balık Taşı Nedir? Faydaları Nelerdir? Nerede Bulunur? Kaç Gün Kullanılır?

Eşkina balık taşı, böbrek taşı ve kumu sonucunda meydana gelen böbrek ağrılarının sona ermesine yardımcı olan şifalı taşlara verilen isimdir.

Eşkina Balık Taşı Nedir? Ne İşe Yarar?

Karadeniz sularında çok az ve nadir bir şekilde avlanan eşkina balığının kafasında taşımış olduğu eşkina balık taşı böbrek rahatsızlıklarının sona ermesine destek olan doğal bir üründür. Eşkina kötek balıkları bazı zamanlarda karadenizli balıkçıların ağlarına takılmaktadır. Bu balıklar gözlerinin arka taraflarında beyaz taşlar bulunmaktadır. Bu taşlar un kıvamına getiriline kadar dövülüp içeriğine limon ekleyip buzdolabında 2 gün bekletilmektedir. Sonrasında zeytinyağı ilave edilerek tüketilmektedir. Bu karışım böbrek taşları ya da börek kumu sonucunda oluşan ağrıları sona erdirir ve daha sağlıklı böbreklere kavuşmanıza yardımcı olur.

Eşkina Balık Taşının Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Günümüzde pek çok insan böbrek rahatsızlığı yaşamaktadır. Böbreklerde meydana gelen kum ya da taş ileri derecede ağrılara neden olmaktadır. Bu ağrıların tedavisi için pek çok ilaç bulunsa da aslında doğal yöntemleri de mevcuttur. Eşkina balık taşı böbrek rahatsızlıklarının giderilmesi için geliştirilmiş bir üründür. Minekop balığı da denilen eşkina balıklarının kafasındaki taşlardan elde edilen bu karışım böbrek taşlarının kısa süre içerisinde kolayca düşmesini sağlayarak şifa sağlamaktadır. Gün geçtikçe böbrekteki taşların küçülmesini sağlamaktadır. Taşların birkaç gün içerisinde erimeye başlamasına yardımcı olur. Sancısız ve ağrısız bir şekilde ağrılardan kurtulmanıza yardımcı olur. Herhangi bir katkı maddesi içermediği için zararı da bulunmamaktadır. Eşkina balık taşı kullanıcı yorumları incelendiğinde kişilerin ne kadar memnun kaldığı göze çarpmaktadır.

Eşkina Balık Taşı Kaç Gün Kullanılır? Kullanım Şekli Nasıldır?

Bu karışımı hazırlamak oldukça kolay ve basittir. Öncelikle 3-4 adet eşkina balık taşı havanda güzelce ezilir. Un kıvamına geldikten sonra üzerine yarım su bardağı kadar sıkılmış limon suyu ilave edilir. Sonrasında karşımı 1 gece boyunca buzdolabında bekletilir. Sabah aç karnına öncelikle 1 yudum miktarında su içip ardından bu karşımı yutunuz. Bu işlemi 3 günde bir tekrarladığınızda kısa süre içerisinde böbrek taşlarınızın eridiğini ve ağrılarınızın azaldığını hissedebilirsiniz. 20 gün boyunca bu işlemi yaptıktan sonra 10 gün dinlenme ve ardından tekrar 20 gün kullanım sağlanabilir. Hamile kadınlar ve emziren anneler kullanım öncesinde mutlaka doktorlarına danışmalı ve doktor onayı ile kullanmalıdır.

Eşkina Balık Taşı Nerede Bulunur? Nerede Satılır? Fiyatı Ne Kadar?

İnsan sağlığı için oldukça faydalı olan eşkina balık taşı internet üzerinde resmi satış sitelerinde satılmaktadır. Balık taşı fiyatı oldukça uygundur ve kampanyalı paketler bulunmaktadır. Bizler de böbrek ağrısı çekiyorsanız ve doğal bir yöntem arıyorsanız eşkina balık taşı sipariş verip satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kısa süre içerisinde ağrılarınıza son vererek böbreklerinizi eski haline getirmektedir. Uygun fiyatlarla sipariş vererek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • eşkina balık taşı
  • eşkina balık taşı nedir
  • eşkina balık taşının faydaları
  • eşkina balık taşı nerede bulunur
  • eşkina balık taşı sipariş
Yorumlar
Dilber Sancaklı Eşkina balık taşı nasıl kullanılır? Bu balık taşlarının tozu da satılıyor mu? Alıp direkt tozunu kullansak olur mu? Böbrek taşlarını dökmesi için kaç gün ve ne kadar kullanmam gerekiyor? Kullananlar var mı? Etki görüyor musunuz? cevapla
Çağla Açıkalın Huzursuz bağırsak sendromunun belirtileri nelerdir? Gaz sancısı da yapıyor. Bu nasıl geçer? Ne iyi gelir? Bu durumu sık sık yaşayanlar var mı? Tedavisi için gerekli yöntemler nelerdir? İlaç kullanmak gerekiyor mu? cevapla
Hatice Gebelikte kullanımında bir sakınca var mıdır? cevapla
yorum yaz
Limon Melisa Çayı Nedir? Nasıl Yapılır? Faydaları ve Zararları