Feridun kunak kimdir? TV programı, formülleri ve kürleri
Sağlık

Feridun Kunak Kimdir? Tv Programı, Formülleri ve Kürleri

20 Aralık 2017 - 14:14:08

Feridun Kunak 1950 doğumlu, alternatif tıp konusunda ve bilimsel tıpta oldukça başarılı olan bir tıp doktordur.

Feridun Kunak Kimdir?

Feridun Kunak 1950 yılında Ankara'da doğmuştur. Ege Üniversitesi Tıp fakültesi mezunu olan Kunak birçok üniversitede farklı eğitimler almıştır. Mesleğini ortopedi ve tramvatoloji üzerine geliştiren Kunak birçok farklı hastanede görev yapmıştır. Ünlü bir tıp doktoru olan Kunak yayında olan bir tv programı sayesinde birçok kişiye destek olmaktadır. Zayıflama kürleri üzerindeki başarılı tarifleri sayesinde kilo vermeyi basit hale getirmiştir. Bitkisel formülleri vücuttan yağ atımını hızlandırmakta ve ödem attırmaktadır. Birçok kişinin derdine derman olan bitkisel içerikli kürleri sayesinde son derece takip edilen bir doktordur. Eşi Serap Kunak ile birlikte sunuş olduğu program üzerinden alternatif zayıflama yöntemleri, cilt sağlığı, cilt bakımı ve gençleştirici formüller sunmaktadır.

Feridun Kunak Formülleri Nelerdir?

Feridun kunak formülleri genel olarak bitkisel içeriklidir. Bitkilerin özünden gelen iyileştirici etkiler sayesinde birçok rahatsızlık için alternatif yöntemler geliştiren ve sunan Kunak bu formüller sayesinde oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Zayıflama formüllerinin yanı sıra vücut sağlığı için de bitkisel tedavi yöntemleri sunan ünlü doktorun tarifleri birçok kişi tarafından takip edilmekte ve uygulanmaktadır. Sıklıkla takip edilen programında kendi formüllerini düzenli bir şekilde sunmaktadır. Bu formüllerin kimyasal olmadığını içeren bilgiler bulunmaktadır. Kullananların yorumları farklılık oluşturmaktadır.

Feridun Kunak Kürleri Nelerdir?

Doktor Kunak birçok farklı kür tarifi sunmaktadır. Hem tok tutucu hem de yağ yakıcı özellikleri bulunan kürler kısa sürede zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Bunları şu şekilde niteleyebiliriz:

Yağ yakıcı kür tarifi:

Yaklaşık bir bardak kadar suyu, ayıklanmamış maydanozu blenderdan geçiriniz. Maydanozun iyi yıkanmış olması önemlidir. Sonrasında yarım dilim küp şeklinde doğranmış yeşil elmayı maydanozlu suyun içerisine ilave ediniz. Sonrasında yarım limon sıkınız. Elde etmiş olduğunuz bu doğal karşımı her öğünden önce tüketebilirsiniz. Bu karışım hem tok kalmanızı sağlayacaktır hem de vücudunuzda yaş yakımının gerçekleşmesini sağlamaktadır. Vücudunuzda ödem atmanıza yardımcı olacak olan bu kür kısa bir süre içerisinde etkili olarak zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Feridun Kunak ve Yeşil Kahveli Çay Kürü

Bu kür ünlü doktorun sunmuş olduğu yağ yakıcı bir tariftir. Bu kürü hazırlamak için öncelikle 4 bardak kadar suyu kaynatınız ve sonrasında soğumaya bırakarak ılımasını bekleyiniz. Su ılık hale geldikten sonra içerisinde 4 tatlı kaşığı ölçüsünde toz yeşil kahve atınız. Daha sonra üzerinde 4 tatlı kaşığı yeşil çay ya da tarçın ekleyiniz. Daha sonra bu karşımı karıştırarak kaynatınız. Kaynadıktan sonra demlenmesi için 10 dakika kadar bekleyiniz. Sonrasında süzerek içime hazır hal getiriniz. Bu kürü her öğün 1 bardak içiniz. Özellikle yemeği fazla kaçırdığınız zamanlar içiniz. Yağ yakıcı bu kürü dilerseniz yarım bardak suyun üzerine ekleyerek de kullanabilirsiniz. Bunlar gibi birçok farklı bitkisel tarifi bulunan Feridun Kunak sağlıklı zayıflama konusunda sizlere oldukça yardımcı olmaktadır. Zayıflama formülleri sayesinde daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilirsiniz.

Yorumlar
Medine Yıldız 20 Aralık 2017 - 14:16:19 Feridun kunak üzüm sirkesi tarifi nedir bilen var mı? Ne işe yarar? Zayıflama kürü konusunda oldukça doğal tarifler sunuyor ve yakından takip ediyorum. Birçok hastalığa bitkisel tedavi yöntemleri sunuyor.cevapla
Nesibe Yılmaz 12 Ekim 2018 - 16:30:53 Feridun kunak nane yağı yapımı hakkında tarif vermişti ama ben izleyemedim. Bu tarifi bilen var mı? Nane yağını evde kendim yapmak istiyorum. Çok zor değilse tarifi uygulamak için kullanım detaylarını araştırıyorum.cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: