Yaşam 24 Eylül 2021 - 13:14:26

Göbek Göstermeyen Elbise ve Giyim Önerileri

Göbek Göstermeyen Elbise ve Giyim Önerileri

Göbek göstermeyen elbise modelleri; karın bölgesindeki yağlardan şikayetçi olan ve gizlemek isteyenler için üretilmiş giysilerdir.

Göbek Göstermeyen Elbise Nedir?

Göbek bölgesinde fazlalık olan kadınlar genelde bu fazlalığı gizlemek için göbek bölgesini gizleyen kıyafetler tercih etmektedirler. Göbek göstermeyen elbiselerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Göbeği göstermeyen elbise modelleri genelde karın bölgesine yapışmayan şekildedir. Aynı zamanda bel bölgesi yüksek olan pantolonlar da bu kıyafetler arasındır. Fiziğinin daha fit ve güzel gözükmesini isteyen kadınlar göbek bölgesini kamufle eden kıyafetlerden yararlanmalıdır. Göbek bölgesini gizlemek için pek çok kıyafet vardır. Asıl önemli olan doğru tercihleri yapmaktır.

Göbek Göstermeyen Giyim Önerileri Nelerdir?

Yüksek bel pantolonlar göbeği gizlemek için tercih edilebilecek kıyafetler arasında yer almaktadır. Düşük bel pantolonlar göbeği gizleme konusunda başarılı değildir. Göbeği olmayan kadınlar için düşük bel pantolonlar çok tarz olsa da göbek bölgesinde fazlalığı olan kadınların yüksek bel pantolon giymesi daha düzgün bir fizik görüntüsü ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca yüksek bel pantolonlar bacak boyunuzu uzun gösterir. Bu da daha zayıf ve uzun gözükmenizi sağlayacaktır. Eğer ki yüksek bel pantolonları giymeyi sevmiyorsanız orta bel pantolonları da tercih edebilirsiniz. Bu tarz pantolonlar da bel bölgenizdeki fazlalığı kapatır ve daha fit gözükmenizi sağlar.

Göbek Bölgesini Gizleyen Elbise Modelleri Nelerdir?

Göbekteki fazlalıkları gizlemek için wrap elbise modelleriniz tercih edebilirsiniz. Bu elbise modelleri göbek bölgesini gizleme ve ince gösterme konusunda oldukça başarılıdır. Göbek bölgesine yapışan elbise modellerinden kaçınmanız gerekmektedir. Eğer ki elbise wrap tarzında değilse ve dar ise göbeğinizi daha fazla belli edecektir. Bu nedenle göbek bölgenizdeki fazlalığı gizlemek için bel bölgesini saran değil aksine biraz bol bırakan modelleri tercih ediniz. Elbise eğer ki çizgili bir model ise çizgilerin yana doğru değil düz olarak aşağı-yukarı olması gerekir. Bu sizin beden olarak daha ince gözükmenizi sağlar.

Göbek Bölgesini Gizlemek İçin Ne Yapmalı?

Eğer ki göbek bölgenizdeki fazlalıklardan şikayetçiyseniz seçmiş olduğunuz kıyafetler oldukça önemlidir. Genelde üst olarak uzun modelleri tercih etmelisiniz. Bu konuda tuniklerden yararlanabilirsiniz. Kumaşların likralı olmasında özen göstermeniz gerekmektedir. Likralı kumaşlar genelde göbekteki fazlalığı gizler. Bir başka seçim ise hırka giymektedir. Hırkalar göbeğin arka kısmını kapatır. Eğer ki ön kısmını da kapatmak istiyorsanız hırkanın üzerinde kemer takabilirsiniz. Böylece göbek bölgesi gizlenmiş olur. Pelerin kol üst kıyafetler tercih edebilirsiniz. Bu tarz kıyafetlerin altı bol geldiği için göbek bölgesini gizleme konusunda başarılı olur. Esnek kumaşlar karın bölgesinin daha toplu gözükmesini sağlar. Bu nedenle tarz ya da külotlu çorap giyerken bu tarz kumaşları tercih edebilirsiniz. Eğer ki tayt kullanıyorsanız taytlarında yüksek bel modeller olmasına dikkat ediniz. Böylece göbek bölgesini gizleyebilirsiniz.

Göbek Gizleyen Korse Modelleri Nelerdir?

Vücut şekillendirici korse modelleri arasında en çok tercih edilenler göbek bölgesini gizlemeye yardımcı olan korselerdir. Göbek bölgesini gizlemek için kıyafetlerinizi altına korse takabilirsiniz. Özellikle abiye kıyafetlerin altına birçok kadın korse takmaktadır. Bel bölgesini toparlayan ve sıkılaştıran korse modellerini tercih ederek sizler de karın bölgesindeki fazlalıklarınızı kamufle edebilirsiniz. Bel korseleri genelde göbek bölgesini toparlama konusunda oldukça başarılıdır. Bu korseleri takmak zararlı değildir fakat uyurken mutlaka çıkarmanız gerekmektedir. Ayrıca vücudunuzu aşırı sıkmaması gerekir. Eğer aşırı derecede sıkarsa rahat hareket etmenizi engeller. Bu da rahatsız olmanıza neden olabilir. Ayrıca tercih etmiş olduğunuz korsenin kumaşı önemlidir. Elbiselerin altından görülmeyecek şekilde olmalıdır. Ayrıca nefes alabilen kumaşlar tercih edilmelidir. Bu tarz kumaşlar terlemeyi engeller. Böylece cildiniz tahriş olmaz.

  • göbek göstermeyen elbise
  • göbek göstermeyen giyim önerileri
  • göbek gizleyen korse modelleri
  • göbek bölgesini gizlemek
Yorumlar
Hilal Tekin Göbek bölgemde çok fazlalık yok ama iz var. Bu yüzde dar giydiğim zaman yanlarım vs. çıkıyor. İnceltmek istiyorum ama bu süreçte göbeği gizleyen elbiseler giymek istiyorum. Bel bölgesini ince gösteren bazı modelleri biliyordum ama burada farklı şeyler de öğrenmiş oldum. Deneyeceğim bunları. cevapla
yorum yaz
Soğuk Su Vücudu Sıkılaştırır mı?