Zayıflama 27 Mart 2021 - 23:12:03

Heykeltraş Yöntemi ile Zayıflama Nedir? Heykeltraş Yöntemiyle İncelme Nasıl Yapılır?

Heykeltraş Yöntemi ile Zayıflama Nedir? Heykeltraş Yöntemiyle İncelme Nasıl Yapılır?

Özel seanslar ile birlikte vücudun bölgesel olarak belirli düzeyde incelmesi heykeltraş yöntemi ile zayıflama olarak isimlendirilmektedir.

Heykeltraş Yöntemi ile Zayıflama Nedir?

Kilo vermek ve bölgesel olarak incelmek isteyen kişiler, bunun için yoğun diyetler ve düzenli spor gibi etmenleri hayatlarının bir parçası haline getiriyor. Ancak bu aşamada küçük müdahaleler ile birlikte bu sonuçların alınması da mümkün oluyor. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte kilo vermek için ultrason dalgaları kullanılabiliyor. Bu dalgalar ile birlikte yağlanma olan bölgelerde yağ çeperleri inceltilirken bu sayede 7 santimetre incelme mümkün hale geliyor. Herhangi bir acı duymadan ya da çok uzun süreler olmadan incelme gerçekleşiyor.

Heykeltraş Yöntemi ile Zayıflama Nasıl Yapılır?

Heykeltraş yöntemi ile zayıflama işleminin yapılabilmesi için kişilerin özel merkezlere gitmesi gerekiyor. Bu alanlarda uzman doktorlar ile konuşan kişiler, sağlık yönünden bir sakıncası bulunmuyorsa ve özel olarak inceltmekte zorlandıkları bir bölgeleri varsa bu işlem gerçekleştirilebiliyor. Bu işlemde sorunlu bölgeye ultrason dalgaları gönderilirken bu dalgalar, yağ çeperlerinin incelmesine sebep oluyor.

Heykeltraş yöntemiyle incelme direkt olarak vücuda da etki ederken 7 santimetreye kadar incelme gerçekleşiyor. Genelde bayanların tercih ettiği bu yöntemde incelme denildiğinde akla ilk olarak bel geliyor olsa da göğüs, sırt, basen, bacaklar ve kollarda da bu işlem ile incelmek mümkün oluyor. Bu işlemin gerçekleşmesi için tek bir seans yeterli görülüyor.

Heykeltraş Yönteminin Zararları Var mı?

Genel olarak kilo vermeyi ya da incelmeyi sağlayan işlemlerde insanlar kesinlikle bir noktada zararlı olmasını bekliyor. Bazı durumlarda belirli hastalık riskleri ya da ilk dönemlerde oluşan morarmalar, bayanlar tarafından kabul edilebilir oluyor. Heykeltraş yöntemi ile zayıflama işleminde vücuda yalnızca ultrason dalgaları verildiğinden herhangi bir zararı bulunmuyor. Seansların uygulanma aşamasında kişiler acı çekmezken herhangi bir ekstra hisse de kapılmıyorlar. Bu sebeple de belirli bir yan etkisinin bulunduğunu söylemek oldukça zor. Ultrason dalgaları, hamile bayanlara dahi bebeğin kontrolünde verilebiliyor. Bu doğrultuda normal sağlığındaki bir insana da zarar vermesi çok mümkün olmuyor.

Heykeltraş zayıflama seans fiyatları şehir şehir, semt semt değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama olarak tek bölge 1 seans fiyatı 50 TL civarı fiyatlandırılmaktadır...

Heykeltraş Yöntemi ile Kaç Kilo Verilir?

Bu işlemi uygulayan merkezler, müşterilerine incelmenin garantisini verirken kilo vermenin garantisini sunmuyor. Yağların çeperlerinde yaşanan incelme ile birlikte vücuttan belirli oranda yağ atımı olurken bunun yerine kas oluşumu da mümkün oluyor. Bu sebeple seanslardan sonra insanların kilolarında büyük değişimler yaşanmayabiliyor. Ancak fiziksel açıdan görünüşlerinde bir değişiklik olmadığını söylemem mümkün olmaz. Rahatlıkla insanlar ne kadar inceldiklerini kontrol ederek sonuçları kendi gözleri ile de görebilirler.

Bilindiği üzere vücudun yağ miktarı yanlış beslenme ve hareketsizlik ile de artabildiğinden seanslar sonrasında da dikkat edilmesi gerekiyor. Özel olarak uygulanan heykeltraş yöntemi ile birlikte bölgesel olarak 7 santimetreye kadar incelme vaat edilirken birçok kullanıcı sonuçların çok olumlu olduğunu belirtiyor.

  • heykeltraş yöntemi ile zayıflama
  • heykeltraş yöntemi ile zayıflama nedir
  • heykeltraş yöntemi ile zayıflama nasıl yapılır
  • heykeltraş yöntemi
Yorumlar
Feyza Aslan Heykeltraş yöntemi ile zayıflayanlar var mı? Kilo vermek için etkili bir yöntem olduğunu belirtiyorlar. İsmini ilk defa duydum ama etkili oluyorsa denemek istedim. Herhangi bir zararı ya da yan etkisi var mı? Nasıl uygulayabilirim? cevapla
ilknur ünal heykeltraş zayıflama fiyatları ne kadar yaptıran var mı 1 seans fiyatı nedir gerçekten işe yarıyor mu az para değildir paramız boşa gitmesin cevapla
yorum yaz
Elektrik Çiçeği Ne İşe Yarar? Zararları Var mı? Fiyatı Ne Kadar?