Sağlık 09 Ağustos 2021 - 03:50:55

Partikül Ağda Nedir? Nasıl Isıtılır? Acıtıyor mu? İşe Yarar mı?

Partikül Ağda Nedir? Nasıl Isıtılır? Acıtıyor mu? İşe Yarar mı?

Klasik ağdalar her ne kadar etkili olsa da insanlara yüksek miktarda acı vermektedir. Bu sebeple de birçok kişi son dönemde aynı işlevi gören ancak minimum düzeyde acı veren partikül ağda yöntemi ile istenmeyen tüylerinden kurtulabilir.

Partikül Ağda Nedir? Nasıl Olur?

Ağda işleminde istenmeyen tüylerin bulunduğu bölgelere yapışkan özelliği olan ürünler uygulanarak sonrasında bu ürünler çekilir. Tüyler de yüksek seviyedeki kuvvete dayanamadıkları için vücuttan koparak ürünün üzerinde kalırlar. Partikül ağda işleminde de uygulanan tam olarak budur. Marketlerden ya da internet üzerinden satın alınan partikül ağda sayesinde kişiler istenmeyen tüylerinden kısa süre içerisinde kurtulacaklardır. Partikül ağda işleminde herhangi bir bant bulunmaz. Yapışkan karışım ısıtılarak özel bir şekilde elde edilir ve sonrasında vücuda rahatlıkla uygulanabilir.

Partikül Ağda Nasıl Isıtılır?

Bu ürünü satın alan kişiler, kutuların içerisinde katı ürünler göreceklerdir. Oldukça küçük parçalarda hazırlanmış olan bu ürünlere ısıl işlem uygulandığında belirli miktarda kıvamı olan bir karışım elde edilebilir. Ancak bu işlemde kullanılacak olan ısıtma aracının tekrar normal hayat içerisinde kullanımı çok mümkün olmaz. Bu sebeple de partikül ağda işleminin uygulanabilmesi için özel olarak hazırlanan ısıtıcılar kullanılmaktadır. Ebat olarak demlik seviyesinde olan bu ısıtıcıların içerisine kutunun içerisindeki parçalar bırakılır ve gerekli ısıya getirilerek cihaz çalıştırılır. Belirli bir süre sonra cihazın içerisinde sürülmeye hazır bir karışım olacaktır.

Partikül Ağda Acıtıyor mu?

Ağda denildiğinde herkesin aklına ilk olarak acı vermesi gelir. Ağda uygulamalarının tamamı yüksek düzeyde acı verdiğinden insanlar mümkün olduğunda bundan kaçınmaya çalışırlar. Bantlar ve diğer ağda yöntemleri köklerine kadar tüyleri bir anda çekerken çok ciddi seviyede açı duyulmasına sebep olurlar. Ancak partikül ağda işleminde duyulan acı minimum düzeyde olacaktır. Genel olarak insanlar, bu uygulama sırasında kendilerini çok sıkmadan rahatlıkla uygulamayı gerçekleştirirler. Uygulama sırasında kullanılacak olan ürünler, bölgelere göre özel olarak üretildiğinden acı her zaman kontrol altında tutulan bir etmen olacaktır.

Partikül Ağda İşe Yarar mı?

Bayanlar, ağda yaparken yüksek seviyede acı duymaya alıştıkları için acı vermeyen bir seçeneğin işe yaramayacağını düşünürler. Ancak bu aşamada partikül ağda ile birlikte acısız bir işlem sonrasında tüylerden kurtulmak mümkün olacaktır. Uygulanan alanda yer alan tüyler %95 oranında temizlenmektedir. Bazı durumlarda doğru bir şekilde uygulanmazsa küçük tüyler kalabilir ve bunlar ciddi miktarda sorun olur. Birkaç deneme sonrasında insanlar kendileri için en uygun olan miktarı ve ısıyı ayarladıkları için sorunsuz bir şekilde ağda işlemini uygulamaya başlarlar. Yapılan uygulamalar sorasında insanlar memnun kalacak ve artık bu işlemleri sürekli olarak bu tarzdaki ürünler ile gerçekleştireceklerdir. Partikül ağda olarak isimlendirilen yöntem ile birlikte tüylerden acısız ve kolay bir biçimde kurtulmak mümkün olur.

  • partikül ağda
  • partikül ağda nedir
  • partikül ağda nasıl ısıtılır
Yorumlar
Sinem Çiçek Partikül ağda makinesi fiyatı ne kadar? Normal ağdada daha mı iyi acaba? Tüylerin seyrelmesine yardımcı olur mu? Bu ağdalar nasıl ısıtılır? Makinesini mutlaka almak gerekiyor mu? Normal ağdalar gibi ısıtılır mı? cevapla
yorum yaz
Maça Tozu Nedir? Maca Tozunun Faydaları ve Zararları