Soğan kürü zayıflatır mı? Tarifi nedir? Yapanların yorumları
Zayıflama

Soğan Kürü Zayıflatır mı? Tarifi Nedir? Yapanların Yorumları

17 Mart 2018 - 10:17:43

Soğan kürü; birçok hastalığa şifa için kullanılan ve aynı zamanda zayıflamaya yardımcı olan bir karışımdır.

Soğan Kürü Zayıflatır mı?

Fazla kilolarından şikayetçi olan birçok kişi sağlıklı ve doğal zayıflamanın yollarını aramaktadır. Soğan kürü doğal ve kalıcı bir şekilde zayıflamak isteyenler tavsiye edilen bir karışımdır. Soğan suyu ya da soğan çorbası olarak da bilinen bu kürün kilo verme konusunda oldukça olumlu etkileri bulunmaktadır. Soğan kürü vücutta kiloya neden olan zararlı ve toksin maddelerin dışarı atılmasına yardımcı olur. Böylece metabolizmanın daha etki ve düzenli çalışmasını sağlar. Metabolizma hızlı çalıştığı zaman vücutta yağ yakımının gerçekleşmesi sağlanır ve kilo verme süreci başlamış olur.

Soğal Kürü Tarifi Nedir? Nasıl Yapılır?

Soğan kürünün yapımı oldukça kolaydır. Bu kürü hazırlamak için gerekli olan malzemeler 1 litre su ve 2 adet soğandır. Öncelikle 1 litre suyu kaynatınız. Ardından soğanların kabuğunu soyarak 4 parçaya bölünüz ve kaynatmış olduğunuz suyun içerisine atınız. Bu şekilde suyun kısık ateşte yaklaşık olarak 5 dakika daha kaynamasını sağlayınız. Ardından ocağı kapatarak suyun ılımasını bekleyiniz. Bu kür hazır hale geldikten sonra her ana öğünden önce 1 bardak kürden aç karnına içmelisiniz. Bu şekilde kullanmaya devam ettiğinizde soğan suyu iştahınızı keser ve metabolizmanızın daha hızlı çalışmasına yardımcı olur. Tam etki görebilmek için 6-8 hafta boyunca bu küre devam edilmelidir. Eğer zayıflamak için toksinlerden kurtulmak için kullanmak istiyorsanız o zaman 2 hafta kullanmak yeterli olacaktır. Yapmış olduğunu kürü 72 saat içerisinde tüketiniz ve sonra tekrardan yenisini yapınız.

Soğan Kürü Yapanların Yorumları Nelerdir?

Soğan kürünü son zamanlarda birçok kişi kullanmaya başlamıştır. Kimileri toksin atmak ve bağışıklığı güçlendirmek için kullanırken kimleri de zayıflamak için kullanmaktadır. Tamamen doğal bir kullanım şekline ve içeriğe sahip olan bu kür vücudunuz direncinin artmasına yardımcı olmaktadır. Kürü uygulayanlar 8 hafta içerisinde etkili kullanım sonucunda kalıcı olarak zayıfladıklarına dair yorumlarda bulunmaktadırlar. Sadece soğan kürü değil dilerseniz soğan çorbası ile de kilo verebilirsiniz. Eğer sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız basit kullanımlı bu kürü hazırlayarak hemen uygulayabilirsiniz.

Soğan Kürünün Faydaları Nelerdir? Ne İşe Yarar?

Soğan kürü zayıflamanın yanı sıra aynı zamanda adet söktürücü etkiler de sunmaktadır. Yumurtalıklarda bulunan kistlerden kurtulmaya yardımcı olan bu kür aynı zamanda hamile kalma şansını da arttırmaktadır. Vajinal akıntıların gideirlmesinde etkili olur. Menopoz etkilerinin ve belirtilerinin en hafif şekilde atlatılmasına yardımcı olur. Antibiyotik etkisi yaratan içeriği sayesinde birçok hastalığın tedavisinde etkili olur. C vitamini barındıran yapısı bağışıklığın artmasında etkin olur. Ayrıca tüm bunların yanında stresin azalmasını ve depresyon gibi rahatsızlıkların engellenmesine yardımcı olur. Daha sağlıklı bir yaşam istiyorsanız sizler de bu kürü hazırlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar
Buse Yılmaz 17 Mart 2018 - 10:27:43 Kilo vermek için soğan kürü içenler var mı? Bu kürün adını kilo verme konusunda sık sık duyar oldum. Bende denemek istiyorum ama etki görür müyüm bilemedim. Normalde soğan yemeyi çok sevmem kürünün tadı nasıl?cevapla
Kevser Altunoğlu 15 Ocak 2019 - 15:40:24 Soğan kürünün kadınlar için faydaları olduğunu biliyorum. Daha önce adet olamadığım zaman kullanmıştım. Baya bir etkisini görmüştüm. Kilo vermek için kullanıldığını ilk defa duydum. Deneyenler ve zayıflayanlar var mı? Etkileri nasıl anlaşılır ve zayıflamak için kullanımı nasıl acaba?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: