Yeşil çay soda limon kürü zayıflatır mı?
Zayıflama

Yeşil çay soda limon kürü zayıflatır mı?

12 Ocak 2018 - 14:39:38

İnsanların zayıflamasını tetikleyen birçok doğal ürün bulunurken yeşil çay soda limon kürü ile bunlardan birkaç tanesi tek bir yerde toplanıp kullanılmaktadır.

Yeşil çay soda limon kürü kilo verdirir mi?

Zayıflama döneminde olan kişiler düzenli beslenme alışkanlığı edinirken bunun yanında sporlarını da yaparak fazla kilolarından kurtulacaklardır. Ancak bunun yanı sıra kişilerin belirli gıdaları alarak bu süreci hızlandırmasında hiçbir sorun görülmez. Birçok diyet içerisinde çok büyük bir yere sahip olan yeşil çay, insanların yağ yakmasında çok büyük etki gösterirken benzer bir etki limon için de vardır. Her iki ürün de birçok zayıflatıcı karışımın içerisinde kendisine yer bulabilir. Tüketilen gıdalardan sonra birçok kişi soda kullanımı ile birlikte sindirimlerinin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Bu etkilerin tamamı bir kür ile birleştirildiğinde yeşil çay soda limon kürü elde edilir ve zayıflama üzerinde oldukça yararlıdır. Diyet yapan ve sporlarına giden kişilerin kilolarından kurtulmasına yardım edecektir.

Yeşil çay kürü nasıl yapılır?

Bu kürü hazırlayacak olan kişilerin kürün isminde yer alan malzemelerin tamamını hazırlaması gerekirken bunlara eklenecek olan tek ürün içme suyudur. İlk olarak kişiler yarım litre kadar suyu hazır halde getirmeleri gerekmektedir. Buna ek olarak gerekli olarak yeşil çay miktarı 2 yemek kaşığıdır. Bu doğrultuda kişiler daha hızlı kilo vermek için daha fazla yeşil çay kullanırlarsa bunun herhangi bir olumlu etkisini göremezler. Bu miktarlar, insanların en iyi şekilde fayda görmesi için hazırlanmıştır. Bunun yanında yarım limon yeterlidir. Yarım limona ek olarak bir şişe maden suyunun tercih edilmesi karışım için gerekli malzemelerin hazırlanmasında yeterli olur. Soda üreticisi firmalar hazır olarak limonlu sodalar da üretmektedir ancak bunların içerisinde kullanılan limonun etkileri tam olarak bilinemediğinden kişilerin sade soda ve limon kullanması önerilir.

Zayıflatıcı yeşil çay kürü nasıl hazırlanır?

İlk olarak kişilerin yarım litre suyu kaynatmaya başlaması gerekir. Kaynayan suyun içerisine 2 yemek kaşığı kadar yeşil çay eklendikten sonra 10 dakika kaynamaya devam etmesi sağlanır. Bu şekilde demleme işlemi gerçekleşirken daha fazlasında kişilerin içmesini zorlaştıracak seviyede bir acı tat ortaya çıkabilir. 10 dakika karışımı kaynatan kişiler, sonrasında bu karışım içerisine yarım limonu sıkarak suyunu ekleyecek ve sonrasında da limonu kabuğu ile birlikte içerisine atacaktır. Bu karışıma son olarak 1 şişe maden suyu eklenir. Maden suyu eklendikten sonra 1 dakikalık bir pişirme devam ederse daha sıcak bir karışım elde edilecektir. Direkt olarak karışımın altı kapatılıp maden suyu eklenip oluşan sıcaklıkta tüketmek de uygun olur. Bu ürünü spordan yarım saat önce tüketmek çok etkili olurken akşam saatlerinde de günün ikinci dozu kullanılabilir.

Yeşil çay soda limon kürü ne işe yarar?

Yeşil çay soda limon kürü ile yağlarını yakmak isteyen kişiler rahatlıkla bu kürü hazırlayıp düzenli olarak kullanmaya başlayabilir. Düzenli kullanım sonucunda etkili sonuçlar meydana gelmektedir.

  • yeşil çay soda limon kürü
  • yeşil çay kürü nasıl yapılır
  • yeşil çay soda limon
Yorumlar
İrem Duman 12 Ocak 2018 - 14:49:38 Yeşil çay kürü ile zayıflama sağlanır mı? Yeşil çayın limon ile birleştiğinde çok etkili olduğunu duymuştum. Soda zaten sindirim rahatlatıyor o yüzden etkili olur diye düşündüm bu karışım. Nasıl kullanmak gerekiyor?cevapla
Meltem Gülseren 22 Ekim 2018 - 10:46:48 Yeşil çay soda limon kürünü emziren annelerin kullanması sakıncalı olur mu? Yan etkileri ya da zararları olur mu acaba diye henüz deneyemedim. çocuğum 5 aylık ama emiyor. Ek besine yavaş yavaş geçiyoruz artık. Kaçıncı aydan sonra kullanmak etkili olur?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: