iHair saç ve sakal serumu nedir? Kullananlar, Fiyatı, Kullanımı, Faydaları ve Zararları

iHair saç ve sakal serumu nedir? Kullananlar, Fiyatı, Kullanımı, Faydaları ve Zararları

İhair, saç ve kıl köklerine derinlemesine bakım yaparak daha gür çıkmasını ve uzamasını sağlayan, kök hücre ile güçlendirilmiş doğal saç ve sakal serumudur.

ihair saç ve sakal serumu nedir? Ne işe yarar?

Son zamanlardaadını sıkça duymuş olduğumuz i hair hem saç hem de sakallar için kullanılabilen, güçlendirici ve besleyici etki sağlayan aynı zamanda dökülmeyi kırıkları iyileştiren bir bakım kompleksidir. 10 kata kadar güçlendirici ve canlandırıcı etki sağlayan bu ürün saç uzamasında %84, saçın hacim kazanmasında %65, saçın ve saç kökünün onarılması ve yenilenmesi işleminde yaklaşık %92 oranında etki eder. Geliştirilmiş formülü içerisinde minoxidil ve aminexil bulunmaktadır. Minoxidil etken maddesi saç kökleri için oldukça etkilidir. Bu ürünün içerisinde geliştirilmiş bir şekilde bulunmaktadır. Bu da etkisinin yaklaşık olarak 3 kat artması anlamına gelmektedir.

İhair sakal serumu faydaları, zararları ve kullananlar

Saçlarda derinlemesine bir bakım etkisi sağlayan bu ürün saçlarınızın sağlıklı ve canlı gözükmesini sağlar. Saç üzerinde sağlamış olduğu yoğun bakım etkisi yıpranmayı engeller ve saçları onarır. İhair faydalarını sizler için araştırdık. Bunları sıralamak gerekirse:

  • Saç köklerini besleyerek yeni saç oluşumunu ve büyümesini sağlar. Zaman içerisinde saç hacminin artmasını sağlayarak dolgun bir görünüm kazanmasını sağlar.
  • Saçların büyümesini ve uzamasını en az iki kat arttırır. Böylece saçlar kısa süre içerisinde eskisinden daha uzun hale gelir.
  • Saçlar üzerinde onarıcı etkiler yaratır. Yaratılmış olan bu onarıcı etki saçın kısa süre içerisinde daha parlak ve canlı gözükmesini sağlar.
  • Nem dengesi saç bakımı için oldukça önemlidir. Kuru bir saç çabuk kırılır ve dökülür. Bu doğal bakım ürünü saçların kurumasını engeller. Böylece kırılmasını da engellemiş olur.
  • Saçın daha yumuşak ve canlı gözükmesini sağlar.
  • Saç uçlarını derinlemesine besleyerek dökülmeyi önleyici etki yaratır.
  • Saçlardaki dökülmeyi durduran ve seyrek görünümü azaltan bu ürün aynı zamanda erkekler tarafından sakal çıkarmak için de kullanılmaktadır.
  • Uyuyan saç köklerine etki yapar ve yeni saç oluşumunun gerçekleşmesini sağlar.

İhair kullanıcı yorumları değerlendirildiğinde ürünün herhangi bir zararının ve yan etkisinin olmadığı neticelendirilmiştir. İhair kullananlar ürünün etkilerinden oldukça memnun kalmışlardır. Klinik araştırmalar sonucu geliştirilen formülü saçlara doğal bakım yapmaktadır. Saçın doğal hacmini ve görünümünü geri kazanmasını sağlar.

Saç serumu nasıl kullanılır? Kullanım şekli nedir?

İhair kullanımı oldukça kolay ve basittir. Saç köklerine masaj yaparak kullanacağınız bu ürünü düzenli ve etkili bir şekilde kullandığınızda kısa sürede olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Aynı zamanda sakal bakımı ve gürlüğü için de kullanılan bu ürün sakalların gür ve bakımlı gözükmesini sağlar. Saç diplerine hızlı bir şekilde etki eder. Ürünü uyguladığınız zaman saç ve kıl kökünde kan dolaşımının artmasını sağlar. Bu artış köklerin güçlenmesine yardımcı olur. İçeriği sayesinde vitamin ve mineral desteği de sağlamaktadır.

Sakal serumunun fiyatı ne kadar? Nerede satılır?

Doğal saç bakım ürünü ihair fiyatı oldukça uygundur. Resmi satış sitelerinde kampanyalı olarak satışa sunulmuştur. Aynı zamanda satan eczane ve aktarlar için de bu sitelerden bilgi alabilirsiniz. Saçlarınızda adeta büyüleyici bir dolgunluk ve görünüm kazandıran bu bakım kompleksi saçlarınızda kalıcı çözümler yaratmaktadır. Eğer saçlarınızın güçlenmesini ve eski hacmini kazanmak istiyorsanız hemen şimdi ürünü inceleyebilirsiniz.

İhair kullananlar var mı etkileri nasıl? Stresten dolayı saçlarımda dökülmeler meydana geldi hep bu seyrekliğin gitmesi için kullanmak istiyorum. Tekrardan saç oluşumunu sağlar mı? Sakal...
Benimde stresten çok döküldü. Kullanan birkaç arkadaşımla konuştum işe yaradığını belirtiyorlar ben de denemeyi düşünüyorum. Hem sakal hem de saç için kullanabiliyormuşsun. Benim...
HİÇ Bİ İŞE YARAMIYOR BOSUNA PARANA YAZIK KARDEŞİM SACLARI YAGLI BIRAKIYO KULLANANLARDA YA KELE YAKIN YADA SEYREK SACLI INSANLAR BUDA TOPAK TOPAK YAPIYO ZATEN HEPTEN KEL KALMIS GIBI YAPIYO HIC...
26 yaşında olmama rağmen sakallarım hala tam çıkmadı yüzümün belli bölgelerinde gayet gür ama bazı kısımlarda çok hatta yanaklarıma doğru hiç yok diyebilirim. Kaç yıldır ergenlik...
Kesinlikle kullanmayin hiçbir işe yaramıyor zaten özensiz bir sekilde gönderiliyor
ÜRÜNÜ ALDIM KARGO BERBAT Bİ ŞEKİLDE GELDİ BU KADAR KARGO DANDİK OLMAZ DAHA GÜZEL BİR PAKETE KONULABİLİRDİ SONUÇTA 200 TL PARA VERDİK Bİ KUTUYA KOYMAK BU KADAR ZOR OLAMAZ (2) . İSE BU...
Bende bu urunu almayi dusunuyorum sakal icin. Ama tereddutlerim var. Siz hangi siteden aldiniz acaba ben baktimda bir siteden almayi dusunuyorum ayni siteyse vazgeciyim.