Zeytin ve incir zayıflatırmı? Nasıl kullanılır?
Zayıflama

Zeytin ve İncir Zayıflatırmı? Nasıl Kullanılır?

31 Mayıs 2018 - 06:07:06

Kilo vermek için her yolu deneyen kişiler, son dönemde olumlu sonuçlara zeytin ve incir ile ulaşmaktadır.

Zeytin ve İncir Zayıflatır mı?

Zayıflamak isteyen kişiler, diyetlere başlarken diyet dönemlerinde farklı destek ürünleri kullanabilirler. Bu destek ürünleri genel olarak kişilerin metabolizma hızlarını artıran, yağ yakımını artıran ya da uzun süre tokluk hissi yaratan ürünler olmaktadır. Zeytin ve incir de üzerinde yapılan araştırmalar sonrasında diyet yapan kişiler için çok uygun bir karışım olarak nitelendirilmektedir. Zeytin ve incirin beraber kullanımı Kuran'da dahi yer alırken mucizevi etkileri olduğu söylenmektedir. Diyetlerde iyi bir verim alabilmek için 7 zeytin ve 1 incirin beraber kullanılması gerekmektedir. Bu sebeple de birçok kaynakta bu karışım, 7 zeytin 1 incir kürü olarak isimlendirilmektedir.

7 Zeytin 1 İncir Kürü Nedir?

İnsanların diyet yaparken en çok zorlandıkları durum aç kalmalarıdır. Sürekli olarak insanların kendilerini aç hissetmesi hem daha sinirli bir yapıda olmalarına hem de kendilerini bitkin hissetmelerine sebep olur. Bu sebeple de birçok kişi diyetlerini tamamlamadan bırakır ve verim alamaz. Son dönemde 7 zeytin 1 incir kürü olarak isimlendirilen karışım sayesinde birçok insan bu sorunun üstesinden gelmeyi başarmıştır. İnsanlar, bu kür sayesinde gün boyunca tokluk hissini yaşarken diyetlerini çok kolay bir biçimde uygulamış ve kısa süre içerisinde istedikleri kilolara dönüş sağlamışlardır.

Zeytin ve İncir Nasıl Kullanılır?

Bu kürü hazırlamak için kişilerin ilk olarak 7 adet zeytine ihtiyacı vardır. Zeytinin yeşil ya da siyah olması çok önemli değildir ancak genelde siyah zeytin tercih edilir. Bunun yanı sıra 1 adet incire ihtiyaç duyulur. Sabah erken saatlerde aç karna tüketilen 7 adet zeytinin hemen ardından 1 adet incir de tüketilir ve sonrasında bolca su tüketilir. Bunun sonrasında insanlar gün boyunca kendilerini yok hissedecek ve açlık hissi yaşamayacaklardır. Bu şekilde akşam saatlerinde de bir uygulama yaparak gün içerisinde 2 defa kür uygulanmış olur. Akşam saatlerinde yapılan uygulama ile birlikte sabah saatlerine kadar kişiler açlık hissetmeden rahatlıkla uyabilirler. Bu kürün kullanımına 21 gün devam edilmesi gerekirken sonrasında 1 hafta ara verilmesi uygun olacaktır.

Zeytin ve İncir ile Ne Kadar Kilo Verilir?

Bu kürü kullanarak kilo vermek isteyen kişilerin ilk olarak kendileri için son derece uygun bir diyet bulması gerekmektedir. Bu diyetlerini belirledikten sonra kusursuz bir biçimde bu diyetlerine uyabilmek için kişiler 7 zeytin 1 incir kürünü kullanırlar. Böylece gün boyunca tok kalarak diyetlerini kusursuz bir biçimde uygulayabilirler. Diyetleri kendilerinin ne kadar kilo vermesini sağlıyorsa bu kürün de faydası olarak o kil o farkı gösterilebilir. Buna ek olarak bir kilo kaybı sağlamaz. Zeytin ve incir ile zayıflamak mümkün olurken insanlar çok büyük bir zevkle bu iki sevilen ürünü tüketip istedikleri kilolara inmektedir.

Yorumlar
Nursel Alkan 31 Mayıs 2018 - 06:17:06 Zeytin ve incir mucizesi diye bir zayıflama yöntemi duydum. Gerçekten etkili bir zayıflama sağlıyor mu? Bu yöntemi yapanlar ve zayıflayanlar var mı? Bu kür nasıl hazırlanır? Faydaları nelerdir? Nasıl uygulamak gerekiyor?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: