Zayıflama 02 Haziran 2021 - 23:10:24

İnce Gösteren Korse Modelleri ve Çeşitleri

İnce Gösteren Korse Modelleri ve Çeşitleri

Korselerin tıbbi destek için olanları ve ince göstermek amacıyla kullanan modelleri mevcuttur. Bayanlar ihtiyaçlarına göre ince gösteren korse modellerini seçebildiği gibi yaşadıkları bir operasyondan sonra destek amaçlı bir korse de kullanabilirler.

Zayıf Gösteren Korse Modelleri

Korse denildiğinde birçok kişinin aklına gelen ilk model göğüs altı inceltici korselerdir. Bu korseler, bayanların bir elbise giydiğinde en dikkat çekici bölgelerinden birisi olan bel bölgelerinde incelmeyi sağlamaktadır. Bu korse modelleri bayanların göğüslerinin bitiminde başlarken kalçalarına kadar iner. Bu sayede bel kısmını tamamen sarar ve birkaç beden incelmeyi sağlar. Eğer bayanlar kendi bedenlerinin 1 beden altında bu korseyi alırlarsa bu sayede korsenin bedeninde bir görünüme kavuşacaklardır. Gün içerisinde ihtiyaç olduğunda kullanmak son derece faydalı olur.

Bel ve Kalça İncelten Korse Modelleri

İnce gösteren korse modelleri içerisinde ikinci sırayı bel ve kalçayı bir arada saran modeller alır. Ülkemizin bayanları, genetik olarak geniş kalçalara sahiptir. Eğer bayanların kilo fazlası bulunuyorsa bu durum onları elbise kullanırken zor durumda bırakabilir. Bu sebeple de bayanlar hem bellerini hem de kalçalarını aynı anda saran modellere yönelmektedir. Bu korseler göğüs altından başlarken diz üstüne kadar devam etmektedir. Bu sayede çok rahat bir biçimde kullanılabilir. Ancak kısa bir elbise giymeyi düşünen bayanların bu konuda çok dikkatli olması gerekir. Her ne kadar ten renginde ürünler tercih edilse de fark edilebilmektedir.

Vücut Korse Modelleri Nelerdir?

Bazı korse modelleri ise tüm vücudu saran modellerdir. Şekil olarak mayolara benzetilen bu korseler, bayanların göğüs, bel ve kalça bölgelerini toplayıcı özelliğe sahiptir. Askılı bir yapıda olup omuzlara tutuna bu korse modelleri göğüsleri, beli ve kalçayı en iyi şekilde sarar. Bu şekilde kullanıldığında bayanların tüm vücudunda homojen bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Çok daha gerçekçi bir görüntü olduğundan birçok bayan tarafından bu modeller kullanılabilir. Ancak askılı olması sebebiyle genelde kapalı kıyafetlerin içerisinde tercih edilmesi gerekmektedir. Genel olarak siyah, beyaz ya da ten renginde üretilmektedir.

Korse Tayt Modelleri Nelerdir?

Bayanların çekici görünümlerinde bacakları da önemli bir rol oynar. Pantolon giydiklerinde bacaklarının olabildiğince ince ve düzgün gözükmesini isteyen bayanlar korse tayt modellerini kullanabilirler. Bu modeller genel olarak belin alt kısmında başlarken ayak bileklerine yakın bir noktada son bulur. Bu sayede bayanların tüm bacağı olabildiğince ince gözükmektedir. Ancak bu ürünler elbiseler ile kullanılamaz. Ancak kişilerin pantolon ile kombin ettiği bir giyimde tercih edilmelidir. Takım elbise modellerinin içerisinde çok rahat bir biçimde kullanılabilmektedir. Bunun yanında bazı kombinlerde tek başına kullanımı da uygun olmaktadır. Anlık olarak birkaç beden incelmek isteyen bayanlar ince gösteren korse model ve çeşitleri ile birlikte istedikleri sonucu rahatlıkla alabilirler.

  • ince gösteren korse
  • ince gösteren korse model ve çeşitleri
  • korse tayt modelleri
Yorumlar
Firdevs Değirmenci 2 beden ince gösteren korseler var mı? Ben zayıflamak için birçok yol denedim ama başarılı olamadım. Vücudumun biraz daha toplu durması için korse kullanmak istiyorum. Zayıf ve ince gösteren korse modelleri var mı? cevapla
yorum yaz
Sumak Nedir? Neye İyi Gelir? Zayıflatırmı? Faydaları, Zararları, Kullanımı