Yaşam 17 Kasım 2021 - 17:02:23

Balparmak Apitera Zen Nedir? Kullanımı, Fiyatı, Kullananlar, Faydaları ve Zararları

Balparmak Apitera Zen Nedir? Kullanımı, Fiyatı, Kullananlar, Faydaları ve Zararları

Balparmak apitera zen, tamamen doğal ve saf karışımlardan elde edilen, içerisinde bol miktarda vitamin ve mineral barındıran arı ürünlerinden ve doğal bitkilerden elde edilmiş gıda takviyesi niteliğinde bir üründür.

Apitera Nedir, Ne Demek? Ne İşe Yarar?

Apitera, vücut direncini yükselten tamamen doğal bitki ve karışımlardan elde edilen besleyici bir üründür. Vücudunuz birtakım dış etkiler nedeniyle halsiz düşebilir. Stres, uykusuzluk, fazla çalışmak ve mevsim değişikliği gibi sebepler nedeniyle vücut direncinde düşüş yaşanabilir. Vücut direncinin düşmesi birtakım sağlık problemlerini de beraberinde getirmektedir.

Apitera zen karışım vücudun ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri karşılayarak bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Bu özelliği sayesinde vücudun sağlıklı olmasını ve hastalıklara karşı dirençli hale gelmesini sağlar.

Apitera İçindekiler Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Balparmak markası altında satışa sunulan apitera zen serisi ürünleri son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz bu karışımın içeriğinde propolis, zencefil, tarçın, karanfil ve karabiber bulunmaktadır.

Vücut için oldukça yararlı olan propolis arılar aracılığıyla çeşitli bitki, yaprak ve dallardan toplanmaktadır. Bu etken maddenin içerisinde uçucu yağlar, yağ asitleri, fenolik bileşenler, çeşitli vitaminler, mineraller ve polenler bulunmaktadır. Bunca etken maddeyi içeriğinde barındıran bu madde sağlıklı bir yaşam için oldukça etkilidir.

Zencefil ise günlük hayatta birçok farklı şekilde kullandığımız ve aşina olduğumuz bir bitkidir. İçerisinde B vitaminleri, C vitamin grubu, kalsiyum, demir, magnezyum, fosfor, potasyum ve manganez gibi yararlı birtakım bileşenler bulunmaktadır. Bu özelliği onu oldukça faydalı hale getirmektedir.

Tarçın; kalsiyum, lif ve demir içeren farklı ve güzel bir aromaya sahip olan bitkidir.

Karanfil içeriğinde manganez, omega3, k vitamini, lif, kalsiyum ve magnezyum içeren bir bitkidir.

Günlük hayatta da kullandığımız bu bitki içerisinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde dinç kalmanıza yardımcı olur. Son olarak ürünün içerisinde bulunan karabiber antimikrobiyal etkisi sayesinde vücudu koruyucu etkiler sunmaktadır. İçerisinde ise limon, kalsiyum, magnezyum, fosfor ve potasyum bulunmaktadır.

Balparmak Apitera Zen Faydaları, Zararları ve Kullananlar

Doğal içerikten oluşan apiteranın faydaları oldukça fazladır. Bunların bir kısmını şu şekilde belirtebiliriz:

  • Yorgunluğu alır ve enerjik olmanıza yardımcı olur.
  • Bağışıklık sistemini güçlenmesine yardımcı olur.
  • Vücutta koruyucu etki yaratır.
  • Vücut direncinin artmasına yardımcı olur.
  • Hem kadınlar hem erkekler hem de çocuklar tarafından kullanılabilen doğal içerikli karışımdır.

Bu karışımın zararları konusunda yapılan araştırmalar sonucunda ürünün herhangi bir yan etkisinin olmadığı gözlemlenmiştir. Bu doğal karışımı kullananlar etkilerinden son derece memnun kaldığına dair yorumlarda bulunmuşlardır. Doğal etkileri ve bağışıklığı koruyucu etkileri sayesinde genç yaşlı herkesin beğenisini ve ilgisini kazanan bu karışım yoğun geçen günlük hayatlarda vücut sağlığını destekleyici nitelikler sunmaktadır.

Balparmak Apitera Zen Nasıl Kullanılır? Kullanım Şekli Nedir?

Farklı şekiller satışa sunulan apitera kullanımı oldukça basittir. Kavanoz halinde ya da ufak paketler halinde satılan bu ürünü ihtiyacınız doğrultusunda tüketebilirsiniz. Küçük paketleri kırıp tek hamleyle yiyebilirsiniz. Gün içerisinde yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz bu paketler dinç kalmanıza yardımcı olacaktır. İçerisinde bulunan bitkilere karşı herhangi bir alerjiniz bulunuyorsa tüketmeden önce lütfen dikkat ediniz. Hamile anne adayları ve emziren anneler kullanım öncesinde doktorlarına danışmalı ve tavsiye üzerine tüketmelidir.

Balparmak Katla Balla Fiyatı Ne Kadar? Nerede Satılır?

İnternet üzerinden sipariş verip satın alabileceğiniz balparmak apitera aynı zamanda birçok farklı satış noktasından da temin edilebilmektedir. Fiyat olarak oldukça uygun olan ve farklı şekillerde satılan bu ürün gün içerisinde dinç ve enerjik kalmanız yardımcı olmaktadır. Doğal yollarla enerji sağlamak ve halsizliğinizi üzerinizden atmak istiyorsanız bu ürünü mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Balparmak apitera zen içerisinde bulunan doğal etken maddeler sayesinde tat olarak oldukça lezzetlidir. Dilerseniz sizler de ürünü inceleyebilir ve çeşitlerinden size uygun olanı sipariş verebilirsiniz.

  • balparmak apitera
  • balparmak apitera nedir
  • apitera
  • apitera kullanımı
  • apiteranın faydaları
Yorumlar
Seval Çetinkaya Apitera zen faydaları nelerdir? Kullananlar var mı? Gerçekten işe yarar mı? Televizyonda gördüm ve ne işe yaradığını çok merak ediyorum. Günlük hayatımda çok fazla yoruluyorum. Doğal enerji sağlayan bir ürün istiyorum. Bu yeterli olur mu? cevapla
İrem Yüksel Balparmak apitera çeşitlerinin hemen hemen hepsini denedim dyebilirim. Gerçekten enerji veriyor ve kendini çok iyi hissediyorsun. Gripken de kullandım baya faydası oldu. İçerisinde vitaminler var ve vücuda destek oluyor.
halime aksoy Tek kullanımlık paketlerde olması bence harika düşünülmüş, kullanım kolaylığı acayip güzel birşey. Apiterenın zen up mind mix gibi çeşitleri var bunların tam olarak amacı nedir ne işe yarar farklı etkiler için mi üretilmiş bunların kullanımı farklı mı oluyor apitera çeşitleri nasıl kullanılıyor cevapla
elif sude grip olmamak için bağışıklık sistemini destekliyor diye bir arkadaşım apitera kullan dedi ama markete almak için gittiğimde birden fazla çeşidi olduğunu gördüm hangisi ne işe yarıyor nasıl anlayabilirim. Gripten koruyan hangisi bana bilgi verirseniz çok ama çok mutlu olurum :) cevapla
davut demirci kullanım şekli diyorsunuz küçük paketleri tek hamlede yiyebilirsiniz diyorsunuz başka bir tarifi yok mu yani yiyebilirsinizin yerine örnegin bir fincan sıcak veya soğuk suya katılır, kaşıkla alınır,veya ekmek'e sürülür gibi açıklama yazarsanız daha iyi anlaşılır teşekkürler. cevapla
Reşat Duman balparmak firmasını böyle yenilikçi bir ürünü bizlerin kullanımına sundukları için çok teşekkür ederim. Özellikle arı ürünleri sağlıklı yaşam için kesinlikle olmazsa olmaz ürünler. Hayatımızın her aşamasında bebeklikten yaşlılığa kadar her daim tüketmemiz gerekiyor. Apitera ürünleri kullanım kolaylığı ile bize hiçbir bahane bırakmıyor daha ne olsun gerçekten harika ürünler belki tesadüftür ama bu kış apitera sayesinde hasta olmadım diyebilirim cevapla
Şengul Balparmak apitera kulanıyorum kilo yapar mı bilen var mı? cevapla
Sema Şahin Geçenlerde markette rast geldi balparmak apitera zen 210 gramdan satın aldım. Reklamlarını çok görüyordum ama bu kadar faydalı olduğunu bilmiyordum. Kullananların yorumlarını okumuştum ve kullandığım zaman ne kadar haklı olduklarını görmüş oldum. 7li paket halinde satılıyor. Tek kullanımlık olarak gayet pratik bence. cevapla
yorum yaz
Kimyasal Gebelik Nedir? Neden Olur? Belirtileri Nelerdir?