Et beni neden çıkar? Nasıl gider?
Sağlık

Et Beni Neden Çıkar? Nasıl Gider?

29 Ağustos 2017 - 13:25:19

Vücudun bir kısmında (kırmızı, kahverengi), bazen daha koyu renkte olan et benlerinin tıbbi, bitkisel tedavi yöntemleri nelerdir? Doğal bitkiler ve yöntemler et beni nasıl gider sizler için araştırdık...

Et Beni Neden Çıkar?

Et, cilt katmanlarındaki dejenerasyon ve bölgedeki dejenerasyona neden olur. Daha terli bölgeler etin benden çıkmasına neden olabilir. Bunlar papilloma, polip, nevüs olarak da bilinir. Vücuttaki cildi renklendiren melanin eşit dağılmıyorsa tek bir noktayı etkileyerek etin vücuttan çıkmasına neden olur. Bazı insanlarda, doğuştan etler ergenlik çağında veya yaşlılıkta ortaya çıkabilir. Ergenlik döneminde aşırı miktarda hormon salınımı, vücutta metabolizma düzensizliklerine neden olabilir. Yaşlılık döneminde et bir problem haline gelebilir. Çünkü hormonlar daha etkisiz olacaktır. Bunun dışında, güneş ışınlarının oluşumunda da önemli bir yeri var.

Et Beni Nasıl Oluşur? Nasıl Meydana Gelir?

  • Kravat gibi giyim eşyaları et beni meydana getirebilir.
  • Hamilelik dönemindeki hormonların etkileri nedenlerden biri olabilir.
  • Genetik faktörler yüzünden riskler ortaya çıkabilir.
  • Sebep tam olarak bilinmemekle birlikte, genellikle diyabetli hastalarda et yiyoruz.
  • Ayırma sırasında güneş ışığına yeni maruz kalma ailesi içimde ise. Bu daha fazla büyümeye neden olur.

Et Beni Nasıl Gider? Nasıl Geçer?

Et beni tedavisinde kullanılan bazı tıbbi tedaviler vardır. Beni parçalara ayırmak ya da evde bilinçsizce tedavi etmek oldukça rahatsız edici olur. Enfeksiyon gibi belirli riskleri girmek için SAP gibi uygulamalarla söyleyin beni bağlayıncaya kadar sıkıca bağlanmasını bekleyin. Bunun yerine, tıbbi ve bitkisel tedaviler tercih edilmelidir. Tedavilerin sonucunda et tek başına düşecektir.

Et Beni Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Kesme Metoduyla Enjekte Edilen: Öncelikle tıbbi aletle kökten kesilir. Daha sonra çok kısa bir süre içindeki süreç, bölgenin sonlandırıldığı bir dizi muamele sıvısına itilir.

Ameliyatlı cerrahi 'Tedavi ediyorum' girişimi: Bu tedavide benden daha geniş bir alan prosedürü uygulanmaktadır. Et benden alınır ve nerede yapıldığı dikilir. Bununla birlikte, uygulama bir dikiş izi bıraktığından, estetik olarak tercih edilmez. Yeni yöntemlerle izlenme riski düşük olmakla birlikte, daha iyi yöntemler vardır.

Elektrikle ısıtma yöntemi (koterizasyon): Vücutta etten kurtulmak için% 95 başarı sağlar. Her türlü bedende ve etlerin tedavisinde kullanılabilir. İşlemin ardından belirsiz bir iz var. Ancak, kişiyi fazla rahatsız etmez.

Radyo Frekansı Yöntemi: Bu tedavi yönteminde et radyo dalgalarını ısıya çevirerek tedavi edilir. Buharlaşma metodu olarak bilinen bu tedavi, etin nasıl düşürüleceği sorusunun cevabıdır.

Kriyoterapi(Dondurma yöntemi): Bu yöntemde, et -60 dereceye kadar donar ve et sıkılır. Bununla birlikte, bu yöntemde, dondurucu bölgenin sınırları belirlenemediğinden, diğer katı dokular zarar görebilir. Bu bölgelerde, tedaviden sonra çukurlaşma ve morarma meydana gelebilir.

Lazer Tedavisi: Vücuttaki küçük etli kulakların tedavisinde kullanılan bu yöntem bugün tercih edilmemektedir.

Et Beni Bitkisel Tedavisi Nasıl Yapılır?

Bu konuda denenen bitkisel bir karışım var. Bunu hazırlamak için, kuşburnu darı çiçeklerinden ve kavundan bir yemek kaşığı alın ve bunu 10-15 dakika boyunca bir bardak sıcak suda pişirin. Sabah ve akşam bu karışımın 1 fincanı içilerek vücudunuzda koyu renk lekelerin oluşmasını önleyebilirsiniz. Bu bağlamda, turp bir sürü yardımcı olabilir. Turp suyunu alın ve 1 yemek kaşığı elma lorunu yarım fincan turp suya ekleyin. 2-3 saat güneş altında bırakın. Sonrasında et beni üzerine uygulayınız.

Yorumlar
Şebnem Çavuş 26 Ağustos 2017 - 10:18:56 Et beni zararlı mı? Koparmak kötü olur diyorlar sırtımda var bitane hiç dokunamıyorum. Bitkisel yöntemler işe yarar mı?cevapla
Fatoş Yıldız 11 Nisan 2018 - 17:20:40 Et beni tedavisi nasıl olur? Et beni aldırmak için nasıl bir yöntem uygulanır? Bu durumun meydana gelmesi ve oluşumu neden olur? aldırılmazsa herhangi bir zarar ya da hastalığa yol açar mı? Kendiliğinden düşer mi?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: