Oxygeneo cilt bakımı nedir? Nasıl yapılır? Fiyatı ne kadar?
Yaşam

Oxygeneo Cilt Bakımı Nedir? Nasıl Yapılır? Fiyatı Ne Kadar?

18 Ekim 2017 - 13:15:13

Oxygeneo cilt bakımı ciltteki hücrelerin daha çok oksijen almasını ve cildin taze, parlak görüntüye kavuşması sağlar.

Oxygeneo Cilt Bakımı Nedir?

İlham kaynağı kaplıcalar olan OxyGeneo, muazzam bir cildi yeniden var eder. OxyGeneo teknolojisi cildin diri, taze, canlı görünmesini sağlamak için vücudun doğal mekanizmasını kullanılır. Kaplıcaların cilt üzerindeki etkisi düşünüldüğü zaman cildin oksijen ihtiyacının sağlandığı söylenebilir. Bu teknoloji ise kaplıcaların cilde kazandırdığı etkiye benzer ve bu yöntemin uygulandığı alandaki cilt hücresine oksijen gönderilir. Bu işlem sayesinde zincirleme bir reaksiyon oluşur. Cilt ölü hücrelerden arındırılır. Cildin beslenebilmesi için yöntem uygulanırken uygulama bittikten cilt için verimli bir alan yaratılmaktadır.

Oxygeneo Uygulaması Nasıl Yapılır?

Oxygeneo cilt bakımı ile hücrelere gereğinden fazla oksijen taşındığı gibi yöntemin içerisinde bulunan madde çeşitleri cildin iç kısma işlemektedir. Cilde işleyen maddeler cildin en iyi ve fazla şekilde verim almasını sağlar. Yöntemin gözle görünür çeşitli sonuçları vardır. Kırışıklıklar yumuşatılır, cilt diri bir görünüm elde eder, cilt parlaklaşır ve gözenekler küçültülür. Ciltte bulunan lekeler hafifletilir ve cilt rengi düzenlenir, bu sayede cilt duru bir görünüm kazanır. bu yöntemin etkisinin yaratılması capsugen kapsülünün ve anti- aging maddelerinin olduğu jel ile temas etmesiyle olur. Cilt aktif olan besin maddelerini emdiği için cildin taze, canlı, diri görünmesi kaçınılmazdır. Ayrıca lekeler açılır ve kırışıklıklar azalır.

Oxygeneo Cilt Bakımı Kimlere Yapılır?

Uzun bir süre anti-aging etkisine sahip olmak isteyen kişiler bu tedaviyi yaptırabilir. Cildinin üzerinde leke, genişlemiş gözenek, kırışıklık olan ve mat görüntüden şikayeti olan kişilerin bu tedaviyi uygulatması uygundur. Bu tedavinin fiyatı ile ilgili bilgileri talep ettiğiniz kuruma danışabilirsiniz.

Oxygeneo Cilt Bakımının Faydaları Nelerdir?
  • Bu cilt bakımının cilt üzerinde birçok olumlu etkisi vardır. Bazı kişilerin cildi çok hassas olmasına rağmen kişinin cildinde herhangi bir tahrişe neden olmaz.
  • Yeni nesil teknolojisi ile cildin ölü hücrelerden arındırılması sağlanır. Hücreler daha fazla oksijen alır ve anti-aging olan maddenin hücrelere taşınması sağlanır.
  • Cilt bakımı esnasında cildin üzerine jel sürülür. Bu jel uzun süre anti-aging özelliği taşır ve cilde faydalıdır.
  • Kadınların en çok üzüldüğü sorunlardan biri olan kırışıklıklar ve ince çizgilerin görünümü azalır.
  • İlk yapılan cilt bakımından sonra kişi ciltteki değişikliği hemen fark edebilmektedir. Cilt bakımı yapıldıktan sonra cildin daha diri, daha taze olduğu görülebilir.
  • Donuk, mat ve solgun bir cilde sahip olan kişinin cilt bakımı yapıldıktan sonra cildinin parlaması ve dirileşmesi kaçınılmaz sonuçlardan biridir.
Oxygeneo Uygulaması Ne İşe Yarar?

Yeni nesil cilt bakımı sayısız olumlu sonucu doğurur. Bunlardan en dikkat çekeni cildin nem oranı artar. Cildin nemli olması cildin genç görünmesini sağlar. Ayrıca nemli cilde sahip olan kişiler yaşlanmaya karşı dirençlidirler. Oxygeneo cilt bakımı konforlu olduğu için tedavi sona erdikten sonra kişi günlük hayatına hızlı bir şekilde dönebilir. Oxygeneo cilt bakımı ile pürüzsüz ve tertemiz bir cilde sahip olabilirsiniz. Hem yararlı hem de ileri bir teknoloji ile uygulanan bu yöntem son zamanlarda birçok kişinin tercihi haline gelmiştir.

Yorumlar
Hilal Sayı 11 Ekim 2017 - 18:10:27 Oxygeneo cilt bakımı yaptıranlar var mı? Sonuçlar nasıl fayda görüyor musunuz? Son zamanlarda adını çok duyuyorum da denesem mi acaba diye düşünüyorum.cevapla
Serpil Yeşil 04 Eylül 2018 - 10:24:49 Yaklaşık 1 hafta önce oxygeneo uygulaması yaptırdım. Bu cilt bakımı tedavisinin fiyatları oldukça uygun ve sonuçları da gerçekten etkili oluyor. Uygulamayı yaptırmadan önce yorumları okumuştum öyle karar vermiştim. Şimdi ben de herkese tavsiye ediyorum.cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: