Waist training korse nedir? Kullanıcı yorumları, kullanımı, fiyatı, fayda ve zararları
Yaşam

Waist Training Korse Nedir? Kullanıcı Yorumları, Kullanımı, Fiyatı, Fayda ve Zararları

19 Ocak 2019 - 13:43:05

Waist training korse modeli, bayanların bel bölgesinde incelme sağlayarak kalçanın daha çıkıntılı ve vücudun daha kıvrımlı gözükmesine yardımcı olan ve kullananların oldukça memnun kaldığı bir iç giysidir.

Waist Training Korse Nedir?

Hemen hemen her kadın vücudunun daha ince ve zarif gözükmesini istemektedir. Vücudun zarif gözükmesi kıvrımlı ve toplu olmasına bağlıdır. Genel olarak bel bölgesinin ince ve sıkı olması fiziğin daha kıvrımlı olmasını sağlamaktadır. Waist training korse modeli aslında tam olarak bu amaç için geliştirilmiştir. Bölgesel olarak toparlanma ve incelme sağlayan bir modeldir. Vücudun üst bölgesi için kullanılan slim model bir korsedir. Göğüslerin altından itibaren kalçaya kadar uzanan bir modeldir. Kalçanın daha çıkık, bel bölgesinin ise daha ince ve toplu durmasını sağlamaktadır. Bu korse modeli bel bölgesinde bulunan fazlalıkların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Genel olarak birçok kadın fazla kilolarından şikayet etmektedir. Yağlanma en çok bu bölgede oluşmaktadır. Doğumdan kalan kilolar, hareketsizlik ve aşırı yağlı yemekler tüketmek gibi nedenlerden dolayı bel bölgesinde fazlalıklar meydana gelmektedir. Avrupa'da yaygın olarak kullanılan bu korse artık ülkemizde de satışa sunulmuş ve birçok kadın tarafından tercih edilir hale gelmiştir. Uygun fiyat avantajları ve inceltici özellikleri sayesinde hemen hemen herkesin beğenisini kazanmıştır.

Waist Training Korsenin Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Waist training korse diğer korselere göre daha fazla toparlayıcı ve sıkılaştırıcı özelliklere sahiptir. Kumaş yağısı diğerlerinden daha farklı olduğu için etkileri ve özellikleri de bu açıdan bakıldığından değişkenlik göstermektedir. Bu korse kumaşlarının iç taraflarında balenler bulunmaktadır. Bunlar vücudun daha rahat etmesine yardımcı olmaktadır. 3 katmadan oluşan kumaşlar vücudun hem sıkı olmasını sağlar hem de bu sıkılık içerisinde kişinin rahat olmasına yardımcı olmaktadır. Vücudun üst bölgesinde anında birkaç beden incelme sağlayan bu korseler düzenli kullanım sonrasında kalıcı olarak şekillendirici özellik sunmaktadır. İnce ve esnek yapı gün içerisinde rahatça kullanılmasına olanak sunmaktadır. Fazlalıkların toparlanması konusunda oldukça etkili ve faydalı olan bu korse modelinin zararları bulunmaktadır. Zararları anca yanlış korse seçimlerinden meydana gelebilmektedir. Kumaşı nefes alabilir cinsten olmayanları tercih ederseniz cildinizde tahriş meydana gelebilir. Bunun yanında uygun beden tercihi de çok önemlidir. Bu korselerin etkin faydalarından yararlanabilmek için satın alma sırasında belirtilen özelliklere dikkat ediniz. beden ve kumaş tercihinizi iyi yapmanız gerekmektedir.

Waist Training Korse Kullanımı ve Kullanıcı Yorumları

son zamanlarda birçok kadının tercihi haline gelen waist training korse kullanımı oldukça basittir. Normal korselerle kullanımı tamamen benzerdir. Kıyafetlerin altına rahatça giyebileceğiniz incelikte üretilmiştir. Günlük hayatta rahatça kullanabileceğiniz bu korselerin özel günlerde elbise ve abiyelerin altında da kullanabilirsiniz. Renk çeşitleri olduğu için belli olmaması için kıyafetlerinize uygun renkler seçebilirsiniz. Gün içerisinde 3-4 saat boyunca takmanız yeterli olacaktır. Düzenli kullanımda şekillendirici ve toparlayıcı etkilerini daha fazla fark edebilirsiniz. Waist training korse kullanıcı yorumlarını incelediğinizde üründen neredeyse hiç şikayet edilmediği ve memnuniyetin yüksek olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Kullananlar toparlayıcı ve inceltici etkiden oldukça memnun kalmaktadır.

Waist Training Korse Fiyatları Ne Kadar?

İnternet üzerinden inceleyip sipariş verebileceğiniz waist training korse modelleri oldukça uygun fiyatlarla satılmaktadır. Vücudunuzun hem ince hem de daha kıvrımlı gözükmesini sağlayan bu korse modeli sayesinde dilediğiniz kıyafeti ve rengi tercih edebilirsiniz. Kıyafetlerin altından belli olmadığı için belinizin daha ince gözükmesini sağlayabilirsiniz. Daha fit ve kıvrımlı vücuda sahip olmak için sizler de birçok kadın gibi bu korseyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Artık fazla kilolarınızı kafanıza takmaya gerek duymadan anında incelmenin keyfine varabilirsiniz.

Yorumlar
Gonca Deniz 19 Ocak 2019 - 13:53:05 Waist training korse kullananların yorumlarını okudum ve genelde herkes memnun kaldığı için ben de denemek istiyorum. Hiç şikayet görmedim diyebilirim. Göbek bölgemde biraz fazlalık var. Satın almak için biraz araştırdım fiyatlar da normal geldi bana.cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: