Zayıflama

Göbek ve Basen Eritme Kürü Nasıl Yapılır?

09 Mayıs 2018 - 11:35:58
Göbek ve basen eritme kürü nasıl yapılır?

Erimesi en zor bölgeler arasında olan göbek ve basen eritmek için hazırlanan ve kullanılan kür önerisidir.

Basen Eriten Kür Nedir? Ne İşe Yarar?

Her kadın bacaklarının ince ve sütun gibi olmasını ister. Bacakların ince ve zarif olmasını engelleyen faktörlerden biri basen bölgesindeki yağlardır. Bu bölgedeki yağların erimesi kişileri zorlayan bir süreç olabilir. Basendeki yağların erimesi için mutlaka diyet ve spor yapılması gerekir. Bunlara ek takviye olarak kür tariflerinden yararlanılabilir. Fakat sadece kürden destek alarak bu bölgedeki yağların erimesi pek mümkün değildir. Kürün özelliği hedefe ulaşma sürecini hızlandırmasıdır. Her gün otuz dakika yürüyüş basenlerin erimesini sağlayan en güzel yöntemdir. Hem yürüyüş yapmak hem de sağlıklı bir şekilde beslenmek yapılması gereken uygulamalar arasında yer alır. Bunların dışında evde hazırlanabilen kür çeşitlerinden de yararlanarak metabolizmayı hızlandırabilirsiniz. Metabolizmanın hızlanması ile kilo vermek oldukça kolaylaşır. Bölgesel zayıflamayı sağlayan tarifi düzenli olarak uygulayabilirsiniz.

Basen Eriten Kür Nasıl Yapılır? Tarifi Nedir?

Basen eritme kürü için malzemeler bir tatlı kaşığı bal, bir bardak ılık su ve iki tatlı kaşığı sirkedir. Hazırlamak için suyun içine bal ve sirke eklenerek malzemeler iyice karıştırılır. Hazırlanması oldukça basit olan bu karışımı gün içinde 3 defa kullanabilirsiniz. Yemeklerden önce tüketilmesi tavsiye edilir. Düzenli tüketildiği zaman hem basen hem göbek kısmındaki yağlara veda edilebilir.

Göbek Eriten Kür Nedir? Nasıl Yapılır?

Yoğurt ve zerdeçal ile hazırlanan göbek eritme kürü minimum iki hafta kadar kesintisiz bir şekilde uygulanmalıdır. İlk haftadan itibaren değişiklikleri görmek mümkündür. Kas kaybederek kilo vermek sağlıklı bir yol değildir. Aynı şekilde su kaybetmek yerine vücuttaki yağların yakılması sağlıklı olan zayıflama türüdür. Yağ yakmayı kolay hale getiren besinlerden yardım alınabilir. Bu besinler beş ila altı kilo verdirebilme özelliğine sahiptir. Göbek bölgesinin erimesi için kullanılacak olan kürün malzemeleri üç yemek kaşığı az yağlı yoğurt, yarım çay kaşığı zerdeçal yeterlidir. Yoğurdun ev yoğurdu olması daha faydalıdır. Evde zerdeçal baharatı olmayan kişiler bu baharat yerine pul biber kullanabilir. Bunun yanı sıra zerdeçal ile pul biberi karıştırarak yoğurdun içine ilave etmek de mümkündür. Baharatların özelliği metabolizmayı hızlandırmaktadır. Bu yüzden baharatların tüketilmesi zayıflama döneminde önemlidir.

Göbek ve Basen Eritme Kürü Ne Zaman Uygulanmalıdır?

Limon ve yoğurt kürü için yarım limonun suyu, pul biber ve yoğurt karıştırılır. Kürlerin uygulanması genel itibari ile uyumadan yarım saat öncedir. Karışımın tüketilmesi ile herhangi bir şey yeme durumunu bırakmak gerekir. Zayıflamak için tek başına kürleri uygulamak yeterli değildir. Bu yüzden spor ve sağlıklı beslenmeden yardım almak gerekir. Göbek ve basen eritme kürü uygulanmadan önce uzman diyetisyene veya doktora sorulmalıdır. Sağlıklı bir program ile beraber bu tarz kürlerden destek alınarak zayıflamak mümkündür.

Yorumlar
Yeşim Akova 09 Mayıs 2018 - 11:45:58 Göbek ve basen bölgemdeki yağları nasıl eritmek için nasıl bir kür kullanabilirim? doğal kürler bu konuda işe yarar sonuçlar verir mi? Doğum sonrasında kilo verdim fakat karın bölgem erimiyor. Ne yapmam gerekiyor? cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: