Zayıflama 09 Mayıs 2021 - 17:16:04

Göbek Yağı Eritme Kürü Nasıl Yapılır? Göbek Yağını Eritmek İçin Kür Tarifi

Göbek Yağı Eritme Kürü Nasıl Yapılır? Göbek Yağını Eritmek İçin Kür Tarifi

Göbek yağı eritme kürü, karın bölgesindeki yağları tamamen ortadan kaldırmak için hazırlanan ve uygulanan tariftir.

Göbek Yağı Eritme Kürü Nedir?

Göbek bölgesi en zor eriyen bölge olarak tanımlanır. Özellikle yaş faktörünün etkisi ile diyet yaparak bu bölgedeki yağları eritmek zordur. Bu yüzden ek destekleyicilerden yardım alınır. Göbek yağlarından kurtulmak ve bu bölgeyi ince bir hale getirmek için kür kullanılması tavsiye edilmektedir. Kişi kendisi için uygun olan kürü seçerek doktor onayında uygulamaya geçebilir. Bölgesel kilolardan bahsedildiği zaman akla ilk gelen alanlardan biri göbektir. Birbirinden çeşitli ve fazla teknikler ile buradaki yağları eritmek mümkündür. Kilo vermek isteyen kişilerin ilk olarak başvurduğu yol spor ve diyettir. Bu iki araçla beraber kilo vermek oldukça kolay bir hale gelebilir.

Göbek Yağı Eritme Kürü Nasıl Yapılır?

Kilo verme sürecinde diyet ve sporun yanında kürlerden de destek alınarak kilo vermeyi hızlandırabilirsiniz. Bölgesel olarak zayıflamayı sağlayan kürleri uygulamadan önce kişinin doktora danışması tavsiye edilmektedir. Kürleri hazırlamadan önce dikkat edilmesi gereken durum kür için kullanılan malzemelerin doğal olmasıdır. İstikrarlı bir şekilde sürece devam etmek ve organik ürünleri kullanmak sağlık açısından önem taşır.

Göbek Eriten Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır?

Yoğurt kürünün mutlaka ev yapımı yoğurttan yapılması tavsiye edilmektedir. Ev yapımı doğal yoğurt bağışıklık sistemi için önem arz eder. Dört yemek kaşığı az yağlı yoğurt bir kaba alınır. Yoğurdun üzerine yağ yakma gücü olan pul biber ilave edilmelidir. Kullanılan pul biberin de organik olması gerekir. Malzemeler karıştırıldıktan sonra ise karışımın üzerine yarım çay bardağı doğal limonun suyu dökülür. Tüm malzemelerin karıştırılması ile kür kullanıma hazır hale gelmektedir. Kür gece uyumadan bir saat önce tüketilmelidir. Haftada dört gün uygulanan kür tüketildikten sonra herhangi bir şeyin yenmemesi gerekir.

Zerdeçal Kürü Nedir? Nasıl Yapılır?

Zerdeçal metabolizmanın ciddi oranda hızlanmasını sağlayan önemli baharatlardan biridir. Bölgesel kilo vermek isteyen bireylerin zerdeçalı bol bol tüketmeleri tavsiye edilmektedir. Kürü hazırlarken dikkat edilmesi gereken etken zerdeçalın taze olmasıdır. Tercihen kişinin kendi yaptığı zerdeçalın kullanılması önerilir. Beş çorba kaşığı light yoğurt kaba koyulur. Üstüne 1 tatlı kaşığı zerdeçal ilave edilir. Karışım iyice harmanlanır. Son olarak kürdan ucu kadar zeytinyağı eklenebilir. Hazırlanan kür beş dakika kadar dinlendirilmelidir. Gece uyumadan üç saat önce bu kürün tüketilmesi gerekmektedir. Zerdeçal kürünü haftada iki gün uygulamak yeterlidir.

Taze Soğan Kürü Nedir? Nasıl Yapılır?

Bir adet limon, iki tane taze soğan, bir avuç semizotu, birkaç dal maydanoz gerekli olan malzemelerdir. Malzemeler on dakika kadar sirkeli suyun içinde bekletilir. Sonrasında iri parçalar halinde doğranır. Malzemeler karıştırıldıktan sonra limon sıkılarak karışımın içine eklenir. Haftada beş gün sabah kahvaltısında göbek yağı eritme kürü uygulanmaktadır.

  • göbek yağı eritme kürü
  • göbek eriten yoğurt kürü
Yorumlar
Cansın Şimşek Göbek yağı eritmek için yoğurt kürü işe yarar mı? Nasıl yapılır? Hangi kür daha çok etkili olur acaba? Ben denemek istiyorum ama karar veremedim. Zerdeçal kürünü uygulayanlar var mı? Soğan sevmediğim için diğer kürleri uygulamayı düşünüyorum. cevapla
yorum yaz
Hızlı Zayıflatan Detoks Suyu Nasıl Yapılır?