İskit kremi nedir? Neye iyi gelir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? Faydaları ve zararları
Yaşam

İskit Kremi Nedir? Neye İyi Gelir? Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır? Faydaları ve Zararları

22 Ağustos 2018 - 22:33:10

Çin'de en popüler ürünlerden birisi olan iskit kremi, ülkemizde de ağrı kesici özelliği sebebiyle tercih edilmeye başlanmıştır.

İskit Kremi Nedir, Ne Demek?

İnsanlar, vücutlarında sıklıkla ortaya çıkan sorunlar amacıyla sürekli ilaç kullanmak istemezler. Bu doğrultuda kullanacakları doğal ürünler onlara sunulan en iyi hizmeti sağlayacaktır. Bunun için çok sayıda farklı bitki çayı kullanılabilirken bitkilerden elde edilen kremler de kullanılabilir. İskit kremi de şifalı bu tarzdaki şifalı kremler arasında gösterilmektedir. Anavatanı Çin olan bu krem, insanlarda ağrı kesici özelliği göstermektedir. Bu sebeple de sürekli olarak kullanılabilecek olan doğal ürünler arasında kendisine yer bulmaktadır. Günlük kullanım için son derece uygundur ve rahatlıkla kullanılabilir.

İskit Kremi Neye İyi Gelir? Ne İşe Yarar?

İskit kremi kullananlar, bunu ağrılarının kısa süre içerisinde ortadan kaybolması için tercih etmektedir. Özellikle kas ağrılarının tedavisinde en doğru adreslerden birisi olacaktır. Vücudun yoğun çalışma temposunun içerisinde olması ya da üst düzeyde spor yapması sonrasında ciddi adale ağrıları oluşabilmektedir. Bu ağrıların tedavisinde iskit kremi kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra kış aylarında soğuk algınlığına yakalanan kişiler, öksürük problemi olan insanlar ve bronşite karşı da önemli katkılar sağlayabilmektedir. Hem krem hem de yağ formunda olabilen bu ürün sayesinde yaşanan sorunlar kısa bir süre içerisinde doğal yollarla çözülmüş olur.

İskit Kremi Nasıl Kullanılır?

İskit kreminin uygulamaları el ile birlikte ağrının olduğu bölgeye sürülmesi şeklinde gerçekleşmektedir. Vücutlarının herhangi bir yerinde ağrı olan kişiler, ellerine yeterli miktarda iskit kremi aldıktan sonraya bölgeye masaj yaparak kremi uygulamaya başlarlar. Kremin tamamen vücut tarafından emildiği ana kadar masaja devam edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde bir işlem uygulanarak ağrıların geçmesi sağlanır. Kış aylarında yaşanan öksürük ve boğaz ağrılarının tedavisinde ise aynı işlem daha nazik bir biçimde boğaz bölgesine uygulanmalıdır. Boğaz bölgesinin tamamına sürülen krem, bu bölgedeki sorunların çözümü için üzerine düşen görevi en iyi biçimde gerçekleştirecektir.

İskit Kreminin Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Bu kremi kullanan kişiler, vücutlarında birçok farklı olumlu durumun oluşmasını bekleyebilir. Bunlardan ilki nefes alış verişlerinde yaşanan rahatlamadır. Bazı üst solunum yolu hastalıklarının tedavisinde destekleyici ürün olarak kullanılmasının sebebi de budur. Bunun yanı sıra insanların sinirlerinin yatışmasında da etkili bir ürün olmaktadır. Özellikle masaj şeklinde uygulamaları yapılırsa insanlarda ciddi şekilde rahatlamayı sağlayacaktır. Bunun dışında vücutta biriken gazın atılmasını da sağlayan ürünlerden birisidir. Son olarak vücutta farklı sebeplerden dolayı oluşan enfeksiyonların ortadan kaldırılmasında etkili olan ürünlerden bir tanesidir. Çin'de milyonlarca insanın düzenli olarak kullandığı iskit kremi, son dönemde ülkemizden de çok fazla sipariş almaktadır. Doğal bir ağrı kesici arayan kişiler, sıklıkla bu kremi kullanırken çok iyi düzeyde verim alabilmektedirler.

Yorumlar
Cahide Açık 22 Ağustos 2018 - 22:43:10 İskit kremi içindekiler nelerdir? Bu kremi kullananlar var mı? Faydaları tam olarak nelerdir? Vücutta hangi bölgeler kullanılır? Ağrı üzerinde etkileri kalıcı mı? Baş ağrısı için kullanılır mı? Kullanıp da şikayeti olanı var mı?cevapla
Hilmi Acar 29 Eylül 2018 - 13:13:40 İçerisinde okaliptüs yağı, karabiber yağı, kekik yağı, nane, zeytin yağı, çörek otu yağı, ardıç yağı, mentol, ozon yağı, biber ekstratı bulunan bir krem araştırdığıma göre. Devamlı yoğun bel, boyun, bacak, kol vs ağrıları çeken yaşlılar var. Ağrıya bir çozüm bulamıyorlar uzun zamanlar bu şekilde yaşamak durumunda kalıyor insanlar. Onlar bence deneyebilir zararlı bir rün gibi görünmüyor içeriğine bakılırsa...cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: