Kaş dolgunlaştırıcı my elite eye brows kullananlar, fiyatı ve kullanımı
Yaşam

Kaş Dolgunlaştırıcı My Elite Eye Brows Kullananlar, Fiyatı ve Kullanımı

03 Kasım 2017 - 14:17:24

My elite eye brows kusursuz ve göz alıcı kaşlara sahip olmanıza yardımcı olan farklı renk seçeneklerinden oluşan kaş dolgunlaştırıcı bir makyaj ürünüdür.

My Elite Eye Brows Nedir?

Kaşlar kadınlar için oldukça önemli bir ayrıntıdır. Yüz ifadesi için önemli bir yeri olan kaşların düzgün ve belirgin durması her kadının istek ve arzusudur. My elite eye brows, kaşların hem doğal hem de çekici gözükmesini sağlayarak, dolgun kaşlara sahip olmanıza yardımcı olur. Kolay ve pratik kullanımı sayesinde çok kısa bir süre içerisinde kaşlarınızda kusursuzluğu yakalamanızı sağlayan bu ürün daha dolgun kaşlara sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Koyu kahve, açık kahve ve gri tonlarından oluşan renk seçenekleri ile herkesin kullanabileceği bir ürün olma özelliği taşımaktadır.

My Elite Eye Brows Ne İşe Yarar?

Kaşlar yüz için oldukça önemlidir. Dolgun kaşlar hem çekici gözükür hem de etkilyecidir. Zaman içerisinde dökülen kaşlar yüzün çekici ifadesini bozmaktadır. Birçok kadının hayalindeki dolgun ve sık kaşlar my elite eye brows sayesinde artık gerçek oluyor. Tamamen doğal bir etki ile kaşlara doğal bir görünüm kazandıran bu ürün zahmetsiz ve acısız bir şekilde kaşların olduğundadaha dolgun gözükmesine yardımcı olur. Kaşardaki boşlukları dolduran bu doğal ürün 3 farklı renk seçeneğine sahiptir. Sadece 3 saniye gibi kısa bir süre içerisinde muhteşem bir görüntü sağlar. Tüm gün etkisi süren ve suya dayanıklı yapısı sayesinde kaşlardaki kusurları tamamen örter. 3 farklı renk seçeneği ile 5 farklı renk elde edebileceğiniz bu makyaj ürünü tüm cilt tonlarına uygun olarak geliştirilmiştir.

My Elite Eye Brows Etkileri Nelerdir?

My elite eye brows kaş mühürü olarak nitelendirilen bu makyaj ürünü, dermatolojik testlerden geçirilerek satışa sunulmuştur. Kaşların kısa sürede dolgunlaştıran bu ürün sayesinde artık satler süren kaş dolgunlaştırıcı yöntemlere gerek kalmadan etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz. Sadece saniyeler içerisinde eşit bir kaş şekli yaratabileceğiniz bu doğal ürün sayesinde kaşlarınızdaki tüm boşlukları kapatabilirsiniz. Suya dayanıklı özelliği sayesinde gün boyu etki gösteren bu ürün makyaj temizleyici ürünler ile de kolayca temizlenmektedir. Hem kullanımı hem de temizlenmesi kolay olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

My Elite Eye Brows Nasıl Kullanılır?

Gün boyu kalıcı etki gösteren ve çekici kaşlara sahip olmanızı sağlayan my elite eye brows kaş dolgunlaştırıcı kullanımı oldukça kolay ve basittir. Öncelikle kaşınıza vermek istediğini şekil doğrultusunda kaşlarını nemlendirin. Mühürü toza bastırın. Rengin tonunu ayarlamak için daha fazla ya da daha az bastırabilirsiniz. Daha sonra bu mühürü kaşlarınızın üzerinde sadece 3 saniye bastırınız. Eğer çok bastırırsanız daha koyu bir ton elde edebilirsiniz. Az bastırırsanız daha açık bir ton elde edersiniz. Burada kaç tonunuza göre ayarlama yapabilirsiniz. Bu işlemden sonra kaşlarınız üzerinde düzenlemeler ve rötuşlar yaparak dolgun ve kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

My Elite Eye Brows Fiyatı ve Kullananlar

Kaşlara dolgun ve doğal bir görünüm kazandıran my elite eye brows fiyatı oldukça uygundur. Resmi satış sitelerinde satışa sunulan kaş dolgunlaştırıcı elite eye brows kullananlar etkilerinden son derece memnun kalmıştır. Kaşlarınıza mükemmel bir görünüm ve dokunuş yaratmak için sizler de bu üründen sipariş verebilir ve etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz!

Yorumlar
Hicran Aydın 03 Kasım 2017 - 14:39:39 My elite eye brows nasıl kullanılır kullanımı zor mu? Kullananlar var mı etkisi oluyor mu gerçekten? Benim kaşlarım çok seyrek olduğu için dolgunlaştırmak istiyorum. Bu ürün baya etkili olur diye düşündüm hem de kolay temizleniyor olması benim baya hoşuma gitti.cevapla
Aylin Er 13 Eylül 2018 - 15:09:21 Kaşlarımı dolgunlaştırmak için farklı farklı yöntemler deniyorum. En son bu ürünü duydum ama nasıl ne işe yarar kesin etki eder mi bilmiyorum. Kullanıcı yorumlarını okudum biraz güzel diyorlar. Nerede satılıyor fiyatı ne kadar bilen varsa yazsın.cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: