Zayıflama16 Mart 2020 - 18:56:46

Zayıflama Ayakkabısı Zayıflatırmı? Zayıflama Ayakkabısı Kullananlar, Fiyatı ve Şikayet

Zayıflama Ayakkabısı Zayıflatırmı? Zayıflama Ayakkabısı Kullananlar, Fiyatı ve Şikayet

Amerika'da ve Avrupa'nın birçok bölgesinde kullanılan duruş bozukluklarından kilo sorunlarına kadar birçok soruna çözüm olan özel tasarlanarak üretilen bir ayakkabılara zayıflama ayakkabısı denir.

Zayıflama Ayakkabısı Nedir?

Zayıflama ayakkabısı ısı izolasyonu sağlayan iç taban, tabandan gelen uyarıları ayak üst dokusuna eşit olarak yayan stabilize üst yüzey, kumda yürüme hissi veren süspansiyonlu denge ile esnek ve dayanıklı dış taban gibi özel tasarlanmış parçalara sahiptir. Bu parçalar bedeninizdeki tüm sinirlerin birleştiği ayak tabanlarına ve dolayısıyla tüm sinir sistemine ve vücudunuza etki eder. Bütün ayak tabanını ve derisini birden uyardığı için adeta yumuşak bir terlikle dolaşma hissi vermektedir.

Zayıflama Ayakkabısı Zayıflatırmı?

İlk giyildiği zaman ayağınız alışık olmadığı için ve bütün bedeninize birden etki ettiği için sırtınızda duruşunuzu değiştiren bir yükle dolaşıyormuşsunuz hissi kazanacaksınız. Dolayısıyla duruşunuz değişecek ve bir iki günlük alışma sürecini atlattıktan sonra bu ayakkabıyı ayağınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz. Hem ayağınız hem bedeniniz hem kendini daha dinlenmiş hissedecek hem de ayakkabı rahat olduğu için yürüyüş ve spor yaptığınız zaman daha uzun sürede daha az efor sarf ederek yaptığınız egzersizin verim ve kalitesini artıracaksınız. Böylece sağlıklı bir zayıflama sağlayacaksınız.

Zayıflama Ayakkabıları Ne İşe Yarar?

Ayak tabanından başlayarak bütün vücuda direkt veya dolaylı yoldan etki eden zayıflama ayakkabıları ile bel ağrıları ,fıtık ağrıları ve pek çok eklem rahatsızlığı iyileşebilmektedir. En çok da kas güçsüzlüklerine ve tendonlarda meydana gelen spor sonrası acı ve kramplara karşı yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle dikkat çekmektedir. Sinir ve kas sisteminden kaynaklı rahatsızlıkları olanlar için ideal bir yapıdadır. Bu ayakkabının alt tabanı kayık şeklinde olduğu için ayağın baş ve uç bölgelerinin yükünü azaltmakla beraber kalori yakımının artması için orta kısmında çalışmasını sağlar. Zayıflatma sisteminin dayandığı temel prensip budur.

Zayıflama Ayakkabıları Nasıl Kilo Verdirir?

Bu ayakkabılar ile yarım saat yaptığınız spor on kilometre koşmuş bir birey kadar efor sarf etmenizi sağlayacaktır. Zayıflama sisteminin dayandığı özellik kan dolaşımını hızlandırdığı için doku ve organlara taşınan temiz kan ve oksijen miktarını kısa sürede artırmasıdır. Daha fazla temiz kan ve oksijen alan dokular solunumu daha hızlı gerçekleştirecek ve vücut sistemlerinizin çalışma hızı arttığı için beslenme ve yemek miktarınıza bir kısıtlama getirmediğiniz halde daha kolay kilo verebileceksiniz.

Zayıflama Ayakkabıları Hakkında Şikayetler Nelerdir?

Zayıflama ayakkabısı alan ama memnun olmayanlar yok mu elbette ki var. İstediği sonucu alamayan kişilerin kilo verememe ya da ayakkabıya adapte olamama gibi beyanları mevcuttur. Bunun ise temelde iki sebebi var birincisi çok ağır bir obeziteye ve diğer kronik rahatsızlıklara tek başına çözüm olamamasıdır ikinci sebep ise ayakkabıyı devamlı olarak giymek yerine düzenli kullanmadan aralıklarla giymektir. Tabi ayak yapısı ayak tarağının boyu gibi etkenler de önemlidir. Bir de her üründe olduğu gibi bu ayakkabıların da orijinalleri işe yaramakta başka firmalar tarafından sahte ürünler işlev görmemektedir.

Zayıflama Ayakkabısının Fiyatı Ne Kadar?

Yaklaşık olarak altı yıldır kullanımda olan zayıflama ayakkabıları gitgide yaygınlaşmakta bununla beraber piyasa fiyatı değişmektedir. İlk çıktığı zamanlar oldukça pahalı olan bu ayakkabılar şu an 100 tl ile 200 tl arasında bir fiyat aralığına sahiptir. Aradaki fiyat farkının temel sebebi mevsimsel ve sezonsal değişiklikler olarak gözlenmektedir. Zayıflama ayakkabısı sağlıklı bir şekilde kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Tüm bu sonuçları elde etmek için tek yapmanız gereken ise ayakkabıyı giymek ve adım atmaktır.

Yorumlar
Candan erenZayıflama ayakkabısı nerede satılır nereden satın alabiliriz? Sipariş vermek istiyorum fiyatı ne kadar acaba? Spor yaparken kullanabilirim diye düşündüm. Zayıflamak için 2 haftadır spora başladım. Bu ayakkabılar etkiyi arttırır mı?cevapla
Tuğba TürkoğluZayıflama ayakkabısı yorumlarını okuduğumda hem kadınların hem erkeklerin ne kadar memnun kaldığını görmüştüm. Aslında sipariş vermek istiyorum ama fiyatları biraz pahalı geldiği için henüz vermedim. Bu ayakkabıların kilo vermeye nasıl bir etkisi var onu öğrenmek istiyorum.cevapla
yorum yaz
Sri Lanka Çayı Nedir? Nasıl Demlenir?