Zayıflama

Zayıflama Kampı Nedir? Fiyatları Ne Kadar?

12 Şubat 2018 - 15:45:38
Zayıflama kampı nedir? Fiyatları ne kadar?

Kilo fazlaları başlarına dert olan ve birçok yöntemi denemesine rağmen kilo veremeyen kişiler son dönemde zayıflama kampı ile birlikte istedikleri vücuda kavuşabiliyor.

Zayıflama Kampı Nedir? Nasıl Olur?

Zayıflama kampı tabiri çok uzun yıllardır dilimizde kendisine yer bulsa da son dönemde birçok kişi tarafından profesyonel bir şekilde uygulanmakta ve ciddi bir şekilde verim alınmaktadır. Bu kamplar fazla kilolar ile başı dertte olan kişilerin belirli bir süre bir alanda kamp yaptıkları ve buradaki eğitimli kişiler tarafından yönlendirilerek kilolarından kurtuldukları bir oluşumdur. Çok sayıda kişi bir arada hareket ederek fazla kilolarından kısa süre içerisinde kurtulur ve sonrasında normal hayatlarına geri dönerler.

Zayıflama Kampında Neler Yapılıyor?

İnsanların günlük hayatlarında sağlıklı bir şekilde kilo verebilmesi için belirli bir diyet ve spor programına uyması gerekmektedir. Ancak bu düzene tek başlarına uymak oldukça zordur. İnsanların yanında onları sürekli motive eden ve bu düzene alıştıran insanların olması gerekmektedir. Eğer bu düzeni bozma imkanları olursa kişiler çok kısa sürede bozma eğiliminde olacak ve kilo vermeleri duraksayacaktır. Ancak zayıflama kampına giden kişiler bu sayede herkesle birlikte düzenli olarak sporunu yaparak diyetlerini uygularlar. Bu sayede orada kaldıkları süre boyunca kendilerine verilen programa %100 uymak zorunda olacaklardır. Sürekli onları zorlayan ve motive eden kişilerin olması ile birlikte kişiler fazla kilolarından zayıflama kampında kurtulurlar.

Zayıflama Kampında Yapılan Aktiviteler Nelerdir?

Bu kampa katılan kişiler sporlarını ve diyetlerini yaparken bunları olabilecek en eğlenceli ve kaliteli biçimde gerçekleştireceklerdir. Tek başlarına spor salonlarında spor yapmak oldukça sıkıcı olurken bu kamplarda açık alanda onlarca kişi hep beraber müzik eşliğinde sporlar yapılabilir. Bunun yanı sıra gün içerisinde doğa yürüyüşleri, çeşitli oyunlar ile de ekstra kalori yakılacaktır. Birkaç haftalık programlar incelendiğinde yüzme gibi su ile yapılan aktiviteler de yer almaktadır. Bunlara ek olarak bazı kampların içerisinde dans eğitimi de verilirken bu sayede kilo vermenin devamlı olması sağlanmaktadır. Tüm bu aktiviteler ile birlikte günlerini dopdolu bir şekilde yaşayan kişiler bir ay içerisinde istedikleri kiloya ineceklerdir.

Zayıflama Kampı Fiyatları Ne Kadar?

Bu kampların uygulandıkları alanlarda otellerin bulunması şarttır. Bu kamplar için özel olarak hazırlanan doğa ile iç içe oteller bulunur. Bu oteller içerisinde tek kişilik ve çift kişilik odalar yer alırken her şey dahil bir hizmet verilir. Fiyat konusunda gidilen bölgeye, kalınacak süreye ve sunulan hizmetlere göre değişiklikler olabilir. Genel olarak bu kamplar, 3000 TL ile 40.000 TL arasında değişen kişi başı fiyatlara sunulmaktadır. En yüksek programlar en iyi otellerde 80 gün gibi uzun süreler kalan kişiler için sunulmaktadır. Zayıflama kampı ile birlikte kendileri uygulayamadıkları düzenleri en iyi şekilde yaşamaya başlayan kişiler fazla kilolarından sağlıklı bir biçimde kurtulacaklardır.

Yorumlar
Selin Özlemiş 12 Şubat 2018 - 15:55:38 Zayıflama kampına gidenler var mı? Fiyatları nelerdir? Gerçekten etkili bir yöntem olur mu? Zayıflamak istiyorum ne yapmam gerekiyor? Kamplar ne zaman oluyor genelde? İstanbul'da var mı?cevapla
Gökçe Sarı 12 Kasım 2018 - 14:44:22 Ben geçen sene zayıflama kampına gitmiştim. Çok memnun kaldım gerçekten. Hem sağlıklı beslenmeyi öğrendim hem de zinde kalmak ve formu yakalamak için yapılması gereken bazı yöntemleri. Kampta kilo da vermiştim. Bu sene tekrar gidebilirim.cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: