Sağlık

Ağda Öncesi Uyuşturma Yöntemleri

21 Ekim 2018 - 21:42:05
Ağda öncesi uyuşturma yöntemleri

Ağda işlemi kadınlar için son derece acılı bir işlem olduğundan bu konuda sürekli adımlar atılmaktadır. Ağda öncesi uyuşturucu yöntemleri de bu konuda çok büyük önem arz etmektedir.

Ağda Öncesi Uyuşturma Yöntemleri Nelerdir?

Kadınların vücutlarında yer alan istenmeyen tüyleri almak için uyguladıkları yegane yöntem olarak ağda gösterilmektedir. Yapısında yapıştırıcı bir özelliği olan ağda bantları tercih edilirken bu bantların gerekli bölgeye yapıştırılması ve sonrasında hızlı bir biçimde çekilmesi ile istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkün olur. Ancak bu işlemler sırasında tüyler bir anda koptuğu için yüksek seviyede bir acı ortaya çıkmaktadır. Bu acıyı azaltmak adına bölgenin uyuşturulması en doğru seçeneklerden birisi olurken bunun için farklı yöntemler kullanılabilmektedir. Kremler, buz uygulaması ve özel spreyler ile birlikte uyuşturma en yaygın yöntemler olarak gösterilmektedir.

Ağda Öncesi Uyuşturma Kremi Nedir?

Ağda öncesi bölgenin uyuşturulmasında kullanılabilecek olan ilk yöntem kremlerdir. Ağda öncesi uyuşturucu olarak kullanılan kremler, bölgeye ince bir tabaka halinde uygulanmaktadır. Bölgeye masaj yapılarak sürülmesi gerekmezken her yere eşit bir şekilde dağılmasına özen gösterilerek bu kremler uygulanmaktadır. Yapılan uygulamadan sonra kişilerin 1 saat ile 5 saat arasında değişen sürelerde beklemesi gerekmektedir. Bu süreç, uygulanan bölgeye ve insanların vücut yapılarına göre farklılık gösterebilmektedir. Bu aşamada kişiler tamamen bölgenin uyuştuğundan emin olduktan sonra üzerine ağda bantlarını yapıştırarak acısız bir şekilde bu işlemi uygulayabilirler.

Ağda Öncesi Buz Sürmek Uyuşturur mu?

Ten üzerinde uygulanan buz yöntemleri her zaman bölgenin uyuşturulmasında çok etkili olabilmektedir. Bu uygulamada küçük buz küplerinin kullanımı çok yeterli olmaz. Genel olarak büyük kütleler halinde buzların kullanımı gerekmektedir. Buna uygun özel buz kapları yer alırken bu buz kaplarını hazır hale getiren kişiler uygulama bölgelerinin üzerinde bu buzları tutarlar. Bu buzlar, belirli bir süre cilde uygulandıktan sonra bölge tamamen uyuşmaktadır. Bundan sonra da kişilerin herhangi bir acı duyması çok mümkün olmaz. Ancak burada önemli olan buz uygulamasından sonra çok bekletilmeden hemen ağdanın yapılmasıdır.

Ağda Öncesi Sprey ile Uyuşturma

Sporcular her ne spor türünü yaparlarsa yapsınlar sakatlanma riski ile karşı karşıya kalırlar. Bazen bu sakatlıklar insanlara çok yüksek miktarda acı veren işlemler olmaktadır. Bu durumlarda uzman kişiler tarafından tercih edilen spreyler bölgeyi anında uyuşturmakta ve acıyı ortadan kaldırmaktadır. Son dönemde sporcular kendileri de bu ürünleri tedarik ederken herhangi bir sakatlanma anında bölgeye sıkarak acının ortadan kalkmasını sağlarlar. Ağda uygulamalarında bayanlar da bu spreyi kullanabilmektedirler. Bölgeye uygulanan spreyler anında bölgenin uyuşmasını sağlayacaktır. Kullanım talimatlarına uygun bir biçimde bu spreyler uygulandıktan sonra bayanlar ağda bantlarını gönül rahatlığıyla kullanabileceklerdir. Kadınlar, ağda öncesi uyuşturma yöntemleri ile birlikte çok acılı bir işlem olarak gördükleri bu durumu tersine çevirebilir ve çok rahat bir biçimde süreci tamamlarlar.

Yorumlar
Gizem Türker 21 Ekim 2018 - 21:52:05 Genital bölgeye ağda yapmadan önce uyuşturucu etkisi olan bazı kremlerin uygulandığını duymuştum. Aslında ben de denemek istiyorum ama bir yan etkisi zararı olur mu diye merak ediyorum. Buz uyuşturur ama kesin olmaz. Yan etkisi olmayan yöntemler var mı?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: