Bacak inceltme kürü nedir? Bacak inceltme diyeti nasıl yapılır?
Zayıflama

Bacak İnceltme Kürü Nedir? Bacak İnceltme Diyeti Nasıl Yapılır?

23 Mart 2018 - 15:56:59

Vücutlarında kilo fazlası olan bayanlar bu kiloları verirken ciddi biçimde incelme beklerler ancak genel kilolarında düşüş olsa da bacaklarında ciddi incelmeler yaşanmayabilir. Bu durumda da bacak inceltme kürü ve yöntemleri kullanımı uygun olacaktır.

Bacak İnceltme Kürü Nedir? Ne İşe Yarar?

Kilo vermeyi başarmasına rağmen bacaklarını inceltemeyen bayanlar, genel olarak bu duruma yeteri kadar yağ yakamadıkları için düşerler. Yapılan diyetlerde yeteri kadar protein alınmazsa ve bunun yanında spor ile desteklenmezse kaslardan kayıplar yaşanacak ve yeteri kadar yağ yakılamayacaktır. Bu sebeple de bölgesel olarak incelmeler ortaya çıkmaz. Ancak bu dönemde spor yapan ve yağ yakıcı kürleri ve diyetleri kullanan kişiler bu şekilde bacak bölgelerinde incelmeyi gözlemleyebilirler.

Bacak İnceltme Kürü Nasıl Yapılır? Faydaları Nelerdir?

Bu kürün içerisinde yer alan malzemelerin çoğu yağ yakıcı etki gösterirken bazıları da vücut içerisinde biriken ödemleri atmakla görevlidir. Bu sayede bayanların bacaklarının çok daha ince bir görünüme kavuşmak adına ilk adımlar atılmış olacaktır. 1 tatlı kaşığı pul biber, 1 tatlı kaşığı zeytinyağı, 1 tatlı kaşığı toz zencefil, 1 tutam maydanoz, 1 çay kaşığı çörek otu ve 50 gram kadar yağsız lor peyniri ile bu kür hazırlanmaktadır. Bu malzemelerin tamamını hazır eden kişilerin malzemelerin tamamını salatalarına katması gerekmektedir. Salatanın tadında yaşanan küçük değişimin yanı sıra yağ yakımı çok ciddi biçimde hızlanacaktır.

Bacak İnceltme Diyeti Nasıl Yapılır?

Genel kilolarında azalma olmasına ek olarak bacaklarının incelmesini isteyen bayanların diyetlerini de buna özel olarak hazırlaması gerekir. Gün içerisinde en az 5 öğün yapılması şarttır. Kısa aralıklarla az yiyen kişiler bu şekilde sindirim sistemlerini en iyi biçimde çalıştırırken maksimum düzeyde yağ yakacaklardır. Gün içerisinde en önemli yağ yakıcılardan olan yeşil çayın 2 ara öğünde tercih edilmesi gerekir. Bunun yanında karbonhidrat alımının dengelenmesi, yağ ve şeker alımının ise tamamen ortadan kaldırılması gerekmektedir. Bu aşamada protein ağırlıklı sebzelerin ve et ürünlerinin tüketimi ile birlikte kasların gelişimi sağlanmaktadır. Böylece verilen kilolar ile bacaklar incelirken sarkmalar olmadan çekici bir görüntü elde edilecektir.

Bacak İnceltmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Diyet ve uygulanan kürler, kişilerin yağ yakımında çok büyük etkiler gösterebilir. Ancak bunun yanında kişilerin yapacakları sporlar bacakların incelmesinde muhteşem etkiler göstermektedir. Her gün yapılan yürüyüş ve koşular bu aşamada en klasik ve etkili yöntem olarak gösterilebilir. Bunun yanın da spor zamanlarında çeşitli egzersizlerin yapılması için zamanı bulan bayanlar bu şekilde son derece etkili bir biçimde ilerleyebilirler. Diyetlerini ve sporlarını aynı anda kusursuz bir biçimde uygulayan bayanlar 2-3 ay gibi sürelerde istedikleri bacak inceliklerine yaklaşırken çok daha rahat bir şekilde kıyafetlerini kullanabileceklerdir. Bacak inceltme kürü ve diyeti ile birlikte kısa sürede daha ince bacaklara kavuşmak mümkündür.

Yorumlar
Yağmur Sarıkaya 23 Mart 2018 - 16:06:59 Bacak inceltmek için hangi spor aleti kullanılmalı? Hangi egzersizler yapılmalı ve neler yenmeli? Çok kilolu değilim ama bacaklarım biraz kalın ve incelsin istiyorum. Bunun için yürüyüş yapsam etkili olur mu acaba?cevapla
yorum yaz
İsim veya Nick: Yorum: