Yaşam 21 Ocak 2021 - 21:25:32

Belin İnce Kalçanın Büyük Olması İçin Ne Yapmalı?

Belin İnce Kalçanın Büyük Olması İçin Ne Yapmalı?

Belin ince kalçanın büyük olması için bel bölgesindeki fazla yağların dışarı atılması ve göbek bölgesinin düz hale getirilmesi gerekmektedir.

İnce Bel Geniş Kalça Nasıl Yapılır?

Dünya üzerinde yayılmış bir güzellik algısı olan ince bel geniş kalça, vücudun daha kıvrımlı olması anlamına gelmektedir. Birçok kadın belin ince kalçanın büyük olması için farklı yöntemlerden yararlanmaktadır. Bunun cerrahi yöntemleri olduğu gibi aynı zamanda kişinin uygulama yöntemi ile yapabileceği yolları da bulunmaktadır. Bu amaç doğrultusundan geliştirilmiş egzersizler bulunmaktadır. Bu egzersizlerin asıl amacı bel bölgesindeki yağların yakılmasını sağlamaktır. Bir diğer yöntem ise korse kullanımıdır. Bel bölgesinin incelmesi ve sıkılaşması için geliştirilmiş olan korse modelleri ile belin ince kalçanın ise daha geniş ve büyük olması sağlanabilmektedir. Kum saati görünümlü bel korsesi olarak nitelendirilen bu iç giysiler fiziğin daha kıvrımlı olmasını sağlamaktadır.

Belin İnce Kalçanın Büyük Olması İçin Korse Kullanımı

Çok eski yüzyıllardan bu yana kadınlar bellerinin daha ince gözükmesi için korse kullanmıştır. Eski dönemler kullanılan korseler vücuda rahatsızlık veren, nefes almakta güçlük meydana getirebilen kumaşlardan üretilmekteydi. Günümüzde ise bu durum tamamen son bulmuştur. Bel bölgesinin tamamen incelmesini sağlayan korse modelleri özel kumaşlardan elde edilmektedir. Sıkılaştırıcı özelliği bulunan bu kumaşlar cilde zarar vermeyen yapıdadır. Esnektir ve kişinin içinde rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Bel ve göbek bölgesinde toparlanma sağlayarak kalçanın daha büyük durmasını sağlar. Bu kum saati fizik görünümü ile vücut daha kıvrımlı gözükmektedir. Günümüze birçok kadın fiziğinin bu şekilde gözükmesi için korse kullanmaktadır. Korselerin toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. Metabolizma hızlandırıp kilo verdirmiyor. Fakat fazlalıkların toparlanmasına oldukça yardımcı oluyor.

Belin İnce Kalçanın Büyük Olması İçin Kalça Egzersizleri

Bel bölgesinin daha ince gözükmesi için birtakım egzersiz yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler bel bölgesindeki kasların çalışmasını sağlayarak yağların erimesini sağlamaktadır. Bu egzersizleri uygularken aynı zamanda korse kullanmak etkinin daha fazla olmasına yardımcı olmaktadır. Spor ve egzersiz yaparken korse taktığınızda vücut ısısında daha fazla yükselme olmaktadır. Bu durum yağların daha hızlı erimesine ve metabolizmanın daha hızlı çalışmasına yardımcı olmaktadır. Bu durum sayesinde karın bölgesindeki fazlalıklar daha kısa sürede erir. Korsenin tek başına kilo verdirme etkisi olmazken, zayıflama sürecinde destekleyici etkisinin oldukça yüksek olduğu bilinmektedir. Korse kullanımı aynı zamanda göğüslerin de daha dik durmasını sağlamaktadır. Kilo verildiği zaman meydana gelen en büyük sorunlardan bir tanesi sarkmadır. Korse kullanımı bu sarkmaların önüne geçer ve vücutta toparlanma sağlayarak zayıflama sağlar. Karın bölgesinin sarkmasını engelleyerek belin incelmesini bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Belin İnce Olması İçin Ne Yapılmalı?

İnce bel zarif görünmenin temel noktası olarak nitelendirilebilir. Güzel fizik algısının temelinde yer alan ince belli olmak birtakım yöntemler ile oldukça kolaydır. Günümüzde belin ince olması için geliştirilmiş yöntemler arasında en fazla tercih edilen yöntem korse kullanımıdır. Korseler günlük hayatta kıyafetlerin altında çok rahat giyilebilmektedir. Giyildiği anca 1-2 beden ince gösterdikleri için anında incelme sağlamaktadır. Giydiğiniz kıyafetlerin daha şık durmasını bu iç giysiler sayesinde sağlayabilirsiniz. Eğer ki kalıcı bir incelme sağlamak isterseniz korse kullanımının yanında birtakım kalça egzersizleri yapabilirsiniz. Dünya üzerinde birçok kadın bu korse ve egzersiz yöntemi ile belin ince kalçanın büyük olmasını sağlamaktadır. Sizler de böyle bir fiziğe sahip olmak istiyorsanız belinizin ince gözükmesini sağlayan korselerden sipariş verebilirsiniz. Birçok rengi ve çeşidi bulunan bu korseleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Tarzınıza ve kıyafetlerinizin rengine uygun modeli seçebilirsiniz.

  • belin ince kalçanın büyük olması
  • ince bel geniş kalça
  • kalça egzersizleri
  • kum saati görünümlü bel korsesi
Yorumlar
Sibel Çınar Aslında çok kilolu biri değilim ama belimin ince kalçamın ise daha çıkık durmasını istiyorum. Korse kullanarak bunu sağlayan pek çok kişi var. Bu normal bir korse ile yapılabiliyor mu yoksa özel üretilen bir modeli var mı acaba? cevapla
yorum yaz
Aloe Vera Çayı Faydaları Nelerdir? Zayıflatır mı? Fiyatı ve Kullananlar